Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (120) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Exclamation Elakadások, segítségek

    Ha elakadtál a játékban, vagy épp valamilyen hibád akadt.
    Utoljára módosítva: Roli által : 2015-07-07 00:54

  2. #2
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    amikor vittem a játékot és a Dél mekszikói pályán voltam "The Midgard Serpent"
    résznél (amikor motorral megyünk a föld alatt) az első fa ugrató nem nyílt fel próbáltam lőni jobbra balra de semmi aztán amikor megnéztem a végigjátszást kiderült a dolog ez egy hiba a játékból és elakadtam nem töltött be rendesen és eséjem se volt tovább jutni de már megoldodott a problémát

  3. #3

    Alapbeállítás elakadtam:s

    sziasztok!
    elakadtam egy nagyon banális részen és tiszta vicc h nem tok tovább jutni.
    amikor a kesztyű segítségével eltom forgatni a köveket és kifutok a teremből a falon kell szaladni majd átugrani egy párkányra... csak az a baj hogy nem tok átugrani a párkányra.nem arra ugrik amerre szeretném. leírást is olvastam de nem segített mert csak annyit írt h nyomjak egy hátrát:s
    amúgy pc n nyomom. szal ha valaki tudna segíteni azt megköszönném
    előre is köszi.

  4. #4
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Hát... gondolom nem mindegy a kameraszög.

  5. #5
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    szegény Michele ebben nem tud segíteni. dehát én is Angyalka vagyok, szal akkor átveszem a felettesem helyét
    nem kell lefele gomb. ha minden igaz, akkor Thaiföldön, a Puppet No Longer pályán tartasz. Lelőttél néhány pókot, és alattad van egy tengervízzel teli medence.
    akkor: megcsáklyázod a gyűrűt, és nekiállasz falat futni. amikor nagyon jól belendültél, kb. 4 falfutás után (azaz balra fut Lara-jobbra fut Lara-balra fut-jobbra fut) és amikor most elkezdesz balra futni, akkor készülj, hogy elengeded az előre gombot (vagy a balra gombot) és amikor MOST a párkány mellé ér Lara, akkor minden elengedsz, és csak egyszer letappintod a SPACE-t, az ugrást. és kész, Lara elkapja a peremet, és a következő pályát nem mondom meg, mert teesék kideríteni
    Sok sikert a játékhoz, nekem nagyon tetszett.

  6. #6

    Alapbeállítás

    sikerül már eljutottam mexikóba most ott tartok h feljönnek a nagy kőoszlopok és motorral odakell száguldoznom.csak az idegesít,hogy nem tom kb mennyi időm van és nem érek oda

  7. #7

    Alapbeállítás

    az anniversary hoz nem tudtok egy csalást, pálya ugrás vagy végtelen élet? a t-rexnél egyszerűen nem tudom eg csinálni az adrenaline dodge t
    nem tom minek kellett belerakni a játékba és h mért ilyen bonyolultan kell megcsinálni, egyszerre 3-4 gombot lenyomni egy pillanat alatt kicsit nehéz

  8. #8
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Annál sietni kell én is sokszor elrontottam és mindog kezhettem ujbol de aztán amikor meghuztem azt a micsodát,utánna gyorsan odamentem de amikor át kellet szöktetni akkor 1 kicsit balra kellet mennem hogy sikerüljön
    de nem tudom hogy az annibe senkinek nem meggy az adrenalin dodge???
    ojan 1-szerü csak annyit kell csinálni hogy 1 bizonyos irányban mensz (1-szer fel kell idegesiteni a T-rexet) majd amikor a közeledbe ér és mutatja az irányokat te még mindig a bizonyos irányban vagy lenyomod a shiftet majd amikor a 2 kereszt 1-be ér lelövöd ennyi az egész
    Remélem segitettem
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2011-02-02 12:49

  9. #9

    Alapbeállítás

    most azt csinálom h az úton oda vissza motorozok h megszokjam az irányítást. rem így menni fog. de kb hány másodpercem lehet erre a műveletre?

  10. #10

    Alapbeállítás

    Igen, jó ha megtanulod az adrenalin kinyírást.
    DE a T-Rex-et anélkül is ki lehet nyírni. Keresd meg a fali beugrót, ahol nem ér el, és onnan kényelmesen, sok-sok perc alatt, kinyírhatod.
    De jobb, ha ,megtanulod az adrenalint, mert később már feltétlenül kelleni fog.

    De ez nem az a topic, amihez ez tartozik.

Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •