Rainbow Land

Készítő: Marek Barta (OverRaider)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT


Történet:


Van egy varázslatos hely, amit Szivárványföldnek hívnak. Az oda vezető útról úgy tartják, hogy nagyon különleges és egyedi. Így Bonnie-t a nagybátyja vezeti el a különleges helyre, ahonnan egyedül megy tovább. Nagyon izgatottan várja az új kalandot, amikor elkezdi megtenni első lépéseit az úton, és útközben új barátokra tesz szert...

(Ez a játék ajándék az unokahúgomnak, Bonnie-nak, és a kaland főszereplője végig ő maga.)

Vélemény:

Én még ilyen csodaszép, gyönyörű, gyerekeknek szóló, meseszerű 2 pályát nem láttam. Majd 2 óra nettó játékidő. Nagyon szeretheti a készítő az unokahúgát, hogy ilyen alkotást készített neki. Egy kislány kalandozik a gyönyörű helyszíneken, közben állatkákkal találkozik, beszélget velük. megjelenik a nyuszi, a macska, kacsa, béka, mókus, egérke, majom, kecske, majd a végefelé az egyszarvú is részese lesz a kalandnak. Mindegyikkel beszélget, mindegyik ad neki feladatot, cserébe segítik a továbbjutásban. Nem nehezek a feladatok, főleg arról szólnak, hogy begyakorolják a Tomb Raider-es mozgásokat. meghalni, sérülni sem lehet sehol, esetleg a pálya részletét kell újrakezdeni. Nyilván ellenség sincs, fegyver sem kell. 8 secret is van a pályán, a színes rózsákon kívül, ott újabb, és újabb táncokat tanul meg a kislány. Nekem nagyok már a gyermekeim, az unokáim meg még picik, de pár év után biztos, hogy a térdemre ültetem őket, és megmutatom nekik ezt a remekművet. Sajnálom, hogy páran lejjebb értékelték ezt a pályát. nem értették meg, hogy ez nem a hard játékosoknak szólt, csupán a szeretetről szólt, és a gyerekeket szólította meg, megismertetve velük a Tomb Raider világát. Ők a jövő TR rajongói. Sok boldogságot, és egészséget kívánok neked Bonnie, és nagybátyádnak is, megköszönve ezt a remekművet. A szövegkönyvet, párbeszédeket mind lefordítottam, hogy aki nem tud angolul, az is mesélhessen.