Eredmény: 1 - 1 (1) összesen

Téma: TR Advent Calendar 2021 - Another Winter Castle

  1. #1

    Alapbeállítás TR Advent Calendar 2021 - Another Winter Castle

    Készítők: AgentXP & dinne & DJ Full & Dreamfall & Jesus C.Croft & LoreRaider & Matie & Sponge & tombraiderxii

    A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT

    Egy remek magyar pályaszerkesztő is részt vett a TEAM-ben, (Matie) úgyhogy kötelező darab mindenkinek.


    Történet:

    Lara és barátai, Noah és Marianne felfedezik a Montrevardi kastélyt, hogy többet tudjanak meg őseikről. A királyi család éppen az éves vakációjukon van, mert karácsonykor egy gonosz szellem kísérti a kastélyt. Ez az évnek ez a tökéletes időszaka arra, hogy többet tudjanak meg...

    Vélemény:

    Én még ekkora pályát nem láttam. Mármint egy pálya nagysága ejtett ámulatba. Hatalmas! Több mint 3 óra nettó játékidő. De gyönyörű a textúra, a környezet, a berendezések kidolgozása. Szóval egy remekmű ez a 9 pályaszekesztő alkotása. A legjobb Karácsonyi pálya, amit valaha is alkottak. Lenne,… ha nem lenne pár bosszantó hiba (bug) benne, a harcok kapcsán. Valaki az oroszlánharc közben is panaszkodott, nekem a Tamzinnal folytatott harcban lépett ki a játék állandóan. Ha nem mentettem közben akkor is. Úgyhogy csak billie2001 segítségével, mentésével tudtam befejezni a kalandot. Kár érte. De az értékelésemet nem teszem azért 10 alá, mert valóban egy kivételes remekmű. van benne ugyan ellenség, de nem veszélyesek. Van néhány időre futás-ugrás is, amiket begyakorolva lehet megoldani, de akkor is. Remek, változatos feladatok, helyszínek jellemzik a pályát. ne hagyja ki senki ezt a kalandot!
    Utoljára módosítva: OBig által : 2022-02-15 09:52

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •