Eredmény: 1 - 7 (7) összesen

Téma: Shadow of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Shadow of the Tomb Raider magyarítás (PC)


    Shadow of the Tomb Raider
    Magyarítás v1.00


    Minden, ami a Shadow of the Tomb Raider magyarításával kapcsolatos (hibák, problémák, stb.)



    A 2019. március 18-i cikkünkben bejelentettük, hogy júniusra várható a magyarítás megjelenése. A szövegek fordítása májusban befejeződött, a tesztelés első köre lezárult. Sajnos előfordulhatnak elcsúszó szövegek, inkonzisztens megjelenésű írásjelek, tördelések, ami a játékprogram hibájából ered.

    Mivel tudjuk, hogy nagyon vártátok a fordítást, és a korlátozott kapacitásunkkal még sokára jelenne meg, így kérjük, fogadjátok szeretettel a Shadow of the Tomb Raider magyarításának első publikus verzióját!

    Ajánljuk mindazoknak is az újrajátszást, akik nyelvtudás híján játszottak eddig, ugyanis a játék hangulatához nagyban hozzájárul a helyiek mindennapi élete, itt-ott hallható humoros beszélgetése, de akár az ellenség civakodása is érdekes dialógusokat képes szülni. Érdemes megállni, meghallgatni őket.

    Ami a hibákat illeti, azok folyamatosan javításra kerülnek, a ti hibajelzéseiteket is szívesen várjuk itt és a Facebook oldalunkon.

    A magyarítást készítették:

    Fordítás: Thak, Matie, drlecter, sgtGiggsy, TBlint
    Tesztelés: OBig, Matie, drlecter, TBlint
    Programozás: mortal, TBlint
    Telepítőprogram: TBlint
    Utoljára módosítva: Matie által : 2019-07-25 10:08

  2. #2

    Alapbeállítás

    Sziasztok Letöltöttem a magyarítást, telepítettem is ahová kell ( c meghajtó - program files- shadow of the tomb raider) csak amikor belépek a játékba nem magyar. Valamit elrontottam? Nagyon megköszönöm a segítséget, már úgy vártam a magyarítás és köszönöm is nektek
    És még annyit hogy a verzió amit használok v1.0 build 237.6_64
    Utoljára módosítva: Niki által : 2019-07-22 10:19

  3. #3
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!
    A leírtak alapján úgy tűnik, a verziószám nem stimmel. A magyarítást a legújabb verzióra lehet feltelepíteni (1.0.294.0, de van, aki sikeresen feltelepítette 1.0.292.0-es verzióra is), régebbire sajnos nem megoldható.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2019-07-22 14:22

  4. #4

    Alapbeállítás

    De jó, köszönöm szépen a segítséget akkor megnézem másik verzióra

  5. #5

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Én is letöltöttem telepítettem , és működött is rendesen! De a mai indításkor a nyelv vissza állt angolra !
    Sebaj újra feltelepítettem a magyarítást de most már nem lesz magyar nyelvű marad az angol! Eredeti steam win 10 64 bit
    Mi lehet a baj ? Segítsetek mert magyarul nagyon király! Köszi

  6. #6

    Alapbeállítás

    Sikerült!! a verzióval volt a baj nagyon szépen köszönöm a segítséget

  7. #7

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider Magyarítása.

    Hellósztok.
    Nagyon szépen köszönöm a Sahadow Of The Tomb Raider Magyarosítását, mindjájatoknak.
    Üdvözlettel: Kara

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •