Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Tomb Raider Underworld Magyarítás 2019

  1. #1

    Alapbeállítás Tomb Raider Underworld Magyarítás 2019

    Sziasztok!
    Bocsi, ha elavult vagy megválaszolt a téma de Steamen beszereztem az Underworld-öt, ami állítólag Magyarul jelent meg.
    Nos, nem volt benne, de le szedtem egy patchet amibe elvileg beletartozik a Cseh, Lengyel és Magyar is. A gond az, ha Magyarra állítom akkor a menü Magyar, de a feliratok nem.
    Próbáltam már mindent. A régi TRULang program nem elérhető már sehol, próbáltam regeditben de amint 5-8 közötti értéket adok meg neki feliratnál, a játékban kikapcsol, de ha belövöm megint akkor is a hang nyelvéhez igazodik. De az Olasz, Spanyol, stb.. működnek. A hangok is működnek igazából próbáltam minden képpen Német szinkronnal tolni de a világ összes kombinációja működik, csak a Magyar feliratot nem tudom ráerőszakolni és ezek szerint sem a Csehek sem a Lengyelek nem járnak sikerrel. Ehhez most akkor egy kalóz verzió kéne, vagy egy eredeti dobozos verzió? Mert láttam régi végigjátszásokat, ahol magyarul tolták és egy - két éve még haverom is szintén Steamen. Más "magyarítás"-t nem találtam hozzá csak azt a .000 kiterjeszétsű fáljt. Nem mintha eget rengető probléma lenne mert megértem Angolul és Németül egyaránt, csak jobb lett volna így nekem. Igazából olyan mintha megválaszoltam volna magamnak a kérdést, de mégis emlékszem hogy nyomták Magyarul steames verzióval szóval valamit ötlet?
    Köszi!

  2. #2
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A bolti, dobozos verzió magyar, a Steames sajnos nem. Patchelni úgy tudom, nehéz lenne, mert ahhoz a bigfileokat kellene lecserélni, amik hatalmas méretű fájlok, viszont ha ki is cseréled, a Steam nem fogja felismerni. Lehet, hogy ez a megoldás korábban működött, de ma már sajnos nem jó, lehet, azért, mert idő közben jött egy kisebb frissítés. A teljes magyar verzióhoz sajnos csak a dobozos változat lesz jó.

  3. #3

    Alapbeállítás

    Értem, köszi szépen!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •