Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #11

  2. #12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    A segítségeteket kérem!A Shadow-hoz megkaptam mind a hét DLC-t,a sírokkal nincs is semmi gondom,de az extra küldetéseket sehol nem találom...
    Köszönöm,ha tud valaki segíteni!!

  3. #13

    Alapbeállítás

    Nézd meg a végigjátszásnál a DLC-ket, ott le van írva, hogy hogyan tudod elérni.
    https://tombraiders.hu/trgames/shado...raider?id=1750

  4. #14

  5. #15

    Alapbeállítás

    Sziasztok...
    Hol és hogyan és hol lehet beszerezni a motoros kötélcsigá. Van pár hely hova csak azzal lehet bejutni..

  6. #16

    Alapbeállítás

    Én sosem használtam, úgy emlékszek. De valamelyik kereskedőtől.

  7. #17
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! A motoros csigát az öregasszony árulja, aki a dobosával, Rimakkal járkál. Először Paititiben lehet vele találkozni, utána pedig véletlenszerűen bukkan fel a környéken, sajnos nem könnyű rátalálni. Van, hogy olyan helyen árul, amerre egy lélek se jár, csak Lara (pl. a rejtett városhoz vezető úton a sziklán, mielőtt átlengesz egy sor kampón). Azt hiszem, a legutóbbi végigjátszásomban én se szereztem meg, mert egyszerűen nem találtam az árust, de el tudtam jutni mindenhova. A megerősített kés, illetve a tolvajkulcs azok, amik kellenek, ha mindent fel akarsz venni - az előbbit a történet során kapod meg (ha jól emlékszem), az utóbbit szintén az öregasszonytól. (Ha egyáltalán nem találkoztál még vele, meg kell csinálni egy mellékküldetést, egy Takiy nevű kisfiúnak kell visszaszerezni a kockáit.)
    Utoljára módosítva: Matie által : 2019-08-06 20:15

  8. #18
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Muszáj megkérdeznem mert sehol nem találtam rá megoldást / leírást: Kuwaq Yaku pályán van egy "Sír Sztélé", de nem tudom hogy jutok el oda???

    Shadow_of_the_Tomb_Raider_Kuwaq_Yaku_01.jpg
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #19

    Alapbeállítás

    Én nem tudom miről beszélsz, nálam nincs ilyen, vagy nemtom hol van. Mi a Sír neve?gee.jpg

  10. #20
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Muszáj megkérdeznem mert sehol nem találtam rá megoldást / leírást: Kuwaq Yaku pályán van egy "Sír Sztélé", de nem tudom hogy jutok el oda???

    Shadow_of_the_Tomb_Raider_Kuwaq_Yaku_01.jpg
    Nem az egyik DLC miatt van talán? A kohós pont Kuwaqban játszódik, azt már megcsináltad?

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •