Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Segítség, elakadtam!

    Ha elakadtál a játékban és nem tudod, hogyan tovább, írj, örömmel segítünk a továbbjutásban.

  2. #2
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    http://www.imagebam.com/image/4c5f5b982454504 Segítsééééééééég! Elfordítottam a karos oszlopot 87489327 irányba ugyanúgy kötéllel kirögzítve a másikhoz. De nem tudok rájönni, hogy melyik a helyes irány, hogy az olaj jó helyre menjen.
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #3
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Megoldódott Egyre jobban tetszik, hogy el lehet akadni a játékban Hozzá teszem nálam a felfedezés meg rejtvény része nehézre van állítva

  4. #4

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyre jobban tetszik, hogy el lehet akadni a játékban
    Ezt bizony én is hiányoltam a reboot-széria korábbi két részéből. Egyszerűen sehol sem akadtam meg a feladványokkal, pedig előtte erre azért volt példa...

  5. #5
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Csatlakozom hozzátok, végre tényleg jobban előtérben vannak a feladványok - már a főszálban is! Ha jól emlékszem, összesen 10 helyen lesznek "púzlék" csak a fő vonalon. És én elsőre mindent hardra raktam. De nem bántam meg.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    első hozzászólásom, bár 1996 óta vagyok Lara-fan, erről képeket majd később.

    Szóval, igazából annyi az "elakadás" lényege, hogy eljutottam a The Hidden City (Paititi) részhez, ott első tábortűznél leültem (Quipu Overlook), onnan tovább köteles ugrásokkal jutottam Paititi-be, viszont egyből mentem véletlenül a videó-részhez, és Larát elvitték, csuklyával a fején, utána ment tovább a játék, szép új ruhában. Viszont, így kimaradt pár összeszedhető cucc, még mielőtt a videó jött volna a találkozásról (hátizsák, dokumentum, stb.), és ha Paititi-be tábortüzezek és visszautazok a Quipu Overlook-hoz, a köteles ugrásokat nem enged át a játék, már az első köteles ugrásnál a mélybe jutok, kb. 50-szer haltam meg.

    Kvázi az a rész "senkiföldje", még nem Paititi, de már nem is a Trial of the Eagle pálya, onnan a szikláról nem enged tovább-ugrani (direkt nem kapja el már az elsőt sem a kötéllel), hogy a hiányzó cuccokat összeszedjem, még mielőtt találkozok a "falusiakkal" és elvigyenek a faluba. Paititi-ből nem találtam meg oda a visszautat, a térkép szerint is az "zöld" terület, ahol csáklyát húztak a fejemre és elvittek a városba. Most akkor azokat az otthagyott cuccokat akkor nem lehet sehogy utólag összeszedni, visszamenni értük? (PS4-en játszok).

    Köszönöm előre is a segítséget, este folytatom Paititi-t, de jó lenne tudni, mi a helyzet :-)
    Utoljára módosítva: Dr_DJ által : 2018-11-19 17:04

  7. #7

    Alapbeállítás

    Vissza tudsz oda menni tábortűz nélkül is. Ha a paititi barlangból lemész a tóhoz. egyenesen át a hídon, túl is egyenesen, és a szemközti részen átgázolva a sáron visszaérsz oda. de később is vissza kell majd oda menned, mert egy feladatot ott kell megoldani, a Stop the Ritual-t.

  8. #8
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Ps4-en játszok, és van egy olyan problémám, hogy felvettem és megcsináltam mindent, tehát a játék térképei mind 100%-os teljesítést mutatnak, de a főmenüben csak 99.72 százalékot mutat....! 😣 természetesen nem kaptam meg sem a játék 100% teljesítéséért járó trófeát sem, és még sorolhatnám. Nagyon bosszantó, mert platinázni szerettem volna. Van valakinek ötlete, hogy mit kezdjek ezzel? előre is köszönöm a segítséget!

  9. #9

    Alapbeállítás

    Biztos hogy minden pálya 100%-os? Én is így jártam, és mint kiderült, San Juanban kimaradt egy beszélgetés. Ha tuti minden pálya 100-as, akkor csak egy bug lehet. Volt másnál is ilyen sajnos az elején, de javították egy patch-al. PS4-en nemtom hogy van ez.

  10. #10

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elakadtam rögtön a játék elején, amikor a vizes barlangban kell átúszni. Egyszerűen nem jutok át a hasadékon. Hiába nyomkodom a gombot, ami jelez, nem történik semmi. Beszorulok a hasadékba és megfulladok. Minden tanácsot, ötletet szívesen meghallgatok Köszi

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •