Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #21
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat, közben 100%-ra megcsináltam a pályát és nem kellett hozzá ez a sír, tehát gondoltam hogy valami kiegészítő DLC-s dolog lehet. Azok következnek nemsokára.

  2. #22

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    A Croft Manor után IV Peru pályánál tartok. 14%-nál 03. Kuwaq Yaku pályát írja az Angliai pálya után. Mikor Lara álmodja a kislány korában felfedezi a Croft birtokot. Az álmából mikor felébred a Peru pályán van. De sem videót sem leírást nem találtam közvetlenül a Croft Manor után. Ott tartok, hogy egy rongyos fa akadályt kell meggyújtani tűzes nyíllal. Előtte felszedtem az olajos edényekből az olajat. De csak sima nyilat lő ki. szeretném megtudni, hogyan lehet tüzes nyilat kilőni. Illetve ha kell hozzá valami, hol és hogyan tudom megnézni mi kell még hozzá? A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

  3. #23

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    Visszamentem a legközelebbi tábortűzhez de a választható nyilaknál nem találtam tűzes nyil készítését. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

  4. #24

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    Visszamentem és találtam egy sírhelyet az "Alvilági átjáró"-t. visszamentem ahhoz a helyhez ahol tüzes nyíllal kel tovább mennem. de most sem tudok tüzes nyilat csinálni. 15%.-nál tartok. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

  5. #25

    Alapbeállítás

    Hellosztok! Addig próbálgattam, míg rájöttem, hogy a középső görgethető gombot kell lenyomni, a tüzes nyíl készítéséhez, és kilövéséhez. PC-n. Üdv : Kara.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •