Eredmény: 1 - 10 (25) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! A motoros csigát az öregasszony árulja, aki a dobosával, Rimakkal járkál. Először Paititiben lehet vele találkozni, utána pedig véletlenszerűen bukkan fel a környéken, sajnos nem könnyű rátalálni. Van, hogy olyan helyen árul, amerre egy lélek se jár, csak Lara (pl. a rejtett városhoz vezető úton a sziklán, mielőtt átlengesz egy sor kampón). Azt hiszem, a legutóbbi végigjátszásomban én se szereztem meg, mert egyszerűen nem találtam az árust, de el tudtam jutni mindenhova. A megerősített kés, illetve a tolvajkulcs azok, amik kellenek, ha mindent fel akarsz venni - az előbbit a történet során kapod meg (ha jól emlékszem), az utóbbit szintén az öregasszonytól. (Ha egyáltalán nem találkoztál még vele, meg kell csinálni egy mellékküldetést, egy Takiy nevű kisfiúnak kell visszaszerezni a kockáit.)
    Utoljára módosítva: Matie által : 2019-08-06 19:15

  2. #2
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Muszáj megkérdeznem mert sehol nem találtam rá megoldást / leírást: Kuwaq Yaku pályán van egy "Sír Sztélé", de nem tudom hogy jutok el oda???

    Shadow_of_the_Tomb_Raider_Kuwaq_Yaku_01.jpg
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #3
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Muszáj megkérdeznem mert sehol nem találtam rá megoldást / leírást: Kuwaq Yaku pályán van egy "Sír Sztélé", de nem tudom hogy jutok el oda???

    Shadow_of_the_Tomb_Raider_Kuwaq_Yaku_01.jpg
    Nem az egyik DLC miatt van talán? A kohós pont Kuwaqban játszódik, azt már megcsináltad?

  4. #4
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat, közben 100%-ra megcsináltam a pályát és nem kellett hozzá ez a sír, tehát gondoltam hogy valami kiegészítő DLC-s dolog lehet. Azok következnek nemsokára.

  5. #5

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    A Croft Manor után IV Peru pályánál tartok. 14%-nál 03. Kuwaq Yaku pályát írja az Angliai pálya után. Mikor Lara álmodja a kislány korában felfedezi a Croft birtokot. Az álmából mikor felébred a Peru pályán van. De sem videót sem leírást nem találtam közvetlenül a Croft Manor után. Ott tartok, hogy egy rongyos fa akadályt kell meggyújtani tűzes nyíllal. Előtte felszedtem az olajos edényekből az olajat. De csak sima nyilat lő ki. szeretném megtudni, hogyan lehet tüzes nyilat kilőni. Illetve ha kell hozzá valami, hol és hogyan tudom megnézni mi kell még hozzá? A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    Visszamentem a legközelebbi tábortűzhez de a választható nyilaknál nem találtam tűzes nyil készítését. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

  7. #7

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    Visszamentem és találtam egy sírhelyet az "Alvilági átjáró"-t. visszamentem ahhoz a helyhez ahol tüzes nyíllal kel tovább mennem. de most sem tudok tüzes nyilat csinálni. 15%.-nál tartok. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •