Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #11
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Elzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még aznap helyreállt a rend, délután ismét aktív volt az HBAO+ és megjavult a teljesítmény. Tényleg azt hittem, hogy egy hardvergyártóknak kedvező patch-et kreáltak... Viszont Lara feje továbbra is olyan, mintha viaszba mártották volna. Ha új játékot kezdek, akkor oké minden. Csak a Jungle pályán rossz. Nem tudom miért. Nem volt időm játszani a héten, most vagyok a
    Spoiler!
    , itt mintha rendben lenne.


    (Moderálva drlecter által.)
    Szuper akkor! Lehet, hogy csak valamilyen bug volt, mint Lara feje a dzsungeles pályán. Meg olyan is előfordult már, hogy egy patch, aminek alapvetően a javítás a célja, csak elrontott valamit, vagy kijavította az adott dolgot, de mást rontott el. A spoilerekre kérlek vigyázz majd, biztos, hogy még nem mindenki vitte végig a játékot, köszi!

  2. #12

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider Season Pass telepítése.

    Hellosztok!
    A kérdésemet már feltettem az (Általános Shadow Of The Tomb Raider társalgó.)-n. De eddig nem kaptam választ. Gondolom mert idevaló a (technikai problémák)-hoz.
    A Shadow Of The Tomb Raider megvásárolásakor nem vettem meg a Season Pass-t. Most megvettem a Steam-en. De nem tudom telepíteni, írja, hogy megvan a könyvtárban, (Gondolom a Steam-en-) mert le nem töltötte. Nem vittem végig a játékot, lehet, hogy ezért nem hagyja telepíteni a (The Forge Destiny-t) (A kovács sorsát). DLC-t
    A választ előre is köszönöm: Üdv: kara

  3. #13

    Alapbeállítás

    Szerintem írd be az összes topicba. Hátha akkor hamarabb figyelnek rád.
    Talán le kéne tölteni a DLC-t nem?

  4. #14

    Alapbeállítás

    Hello OBig!
    Köszi a választ. Letöltötte a játékot és fel is telepítette magától, és működik is a (The Forge Of Destiny, DLC).
    Üdv: kara

  5. #15

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Az elején vagyok a játéknak, haladok egy keveset, és fogja magát a gép és újra indul. Már meg csinálta, vagy 5-ször, kezd idegesíteni!
    A STEAM-ról vásárolt eredeti játék.

    Ezek vannak a géphazban.

    Alaplap: Gigabyte GA-970-Gaming, 4 DDR3 DIMM
    CPU: OctalCore AMD FX-8370, 4320 MHz (21.5 x 201)
    Videokártya: Asus GeForce GTX 970 (4 GB)
    DIMM3: Kingston HyperX 4 GB DDR3-1866 DDR3 SDRAM
    DIMM4: Kingston HyperX 4 GB DDR3-1866 DDR3 SDRAM
    Tápegység: LC POWER 420W LC420H-12

    Előre is köszönöm a segítséget!

  6. #16

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy megsérült valamelyik fájl. Próbáld a Steam ablakban megnézni. Jobbklikk a játékra--Tulajdonságok--Helyi fájlok--Játékfájlok épségének ellenőrzése.
    Ha így se jó, töröld az egészet, és töltsd le, telepítsd újra. A mentéseid megmaradnak.

  7. #17
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Szia! Azon túl, amit OBig mondott, meg arra tudok gondolni, hogy kevés a tapod hozzá. Akkor szokott olyan dolgokat produkálni, mint amit írtál. Ha tudsz, akkor szerintem szerezz be egy erosebbet.

  8. #18

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Másnak is akadt olyan problémája ,hogy nem tudja megvenni a path home kiegészítőt ?
    Minden más meg van és nem értem miért lehet ez...

  9. #19
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Sajnos az utolsó DLC Season Pass exkluzív. Elég nagy kiszúrás szerintem, és bár szóltak előre, de nyilván nem jut el mindenkihez ez az információ. Szóval ha külön vetted meg a DLC-ket, talán megveheted mellé a Season Pass-t, de akkor duplán fizetsz a letölthető tartalmakért. Egyelőre sajnos semmi hír arról, hogy külön is megvásárolhatóvá tennék a DLC-t.

  10. #20

    Alapbeállítás

    Szerintem meg bugos a játék, nálam folyamat onlik össze, zsír jó gépen az eredeti játék, összes dlcvel. Steam forumok is ezzel vannak tele.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •