Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #81

    Alapbeállítás

    Most már készen állunk - remélem, a szerverek is...

    Szerk.: elindult, de.... Nekem 2 nap 7 órát mutat és NŐ a hátralévő letöltési idő... 300 megás net, szóval nem ott van a bibi, hanem millióan szabadultunk rá a szerverre...
    Utoljára módosítva: Zsolt_72 által : 2018-09-14 18:08 Oka: Kiegészítés.

  2. #82
    Kezdő
    Csatlakozott
    17-05-16
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    8
    Gamer ID-k

    Steam ID: elzoooz

    Alapbeállítás

    Kicsit aggódtam, de az R9390 nagyon szépen viszi. 35-45 fps 1440p-ben, minden fullon van, kivéve az élsimítás. Szóval reális az optimumként meghatározott konfig. Ez nem mindig volt így.

  3. #83

    Alapbeállítás

    Három órát toltam bele eddig, a látottakkal elégedett vagyok. Túl a jaguárokon, Jonah-val épp most futottam össze a dzsungelben. De még nem indulok tovább, mert ugye meglett a csákány és most mehetek vissza, hogy begyűjtsem azokat a helyeket, amikhez kellett volna.

    Komótosan haladok, mindenhová igyekszem benézni, mászkálok... jó lesz ez.

  4. #84

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A helyzet az, hogy a gépigény bőven megvan, feltettem mindent max grafikára, a benchmark és a játék is tökéletesen fut, viszont a grafika egyáltalán nem szép, olyan, mintha csak közepesen lenne, holott minden maxon van, nem értem mi lehet a probléma? (Eredeti steames játékom van, Croft Edition). Ötlet esetleg? :S

    Op.:Win 10 64 bit
    CPU: I5-7600K CPU @ 3,80 GHz
    RAM: 16 GB
    VGA: AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 (Saphire Nitro +)
    DX.: 12
    Tárhely bőven megvan

  5. #85

    Alapbeállítás

    Nem tudja senki, hol őrzi a mentéseket win10 alatt? Nemtom folytatni a végigjátszást addig.

  6. #86
    Kezdő
    Csatlakozott
    17-05-16
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    8
    Gamer ID-k

    Steam ID: elzoooz

    Alapbeállítás

    Szia. Talán túl sokat vártál a játéktól. Ezt ne vedd kritikának, mert én is pontosan így jártam a Fallout 4-el. Sehogyan sem tetszett. Ezzel a konfiggal tényleg tudod maxon játszani, leszámítva talán az élsimítást. Próbálj a monitoron állítgatni, hátha egy jobb kontraszt/fény arány kihoz valamit, ami neked jobban bejön. Egyébként azon felül, hogy mindenből kicsit több van a képen, szerintem nagyságrendileg nem lépett előre a Rise-hoz képest, ami a grafikát illeti. Főleg a párbeszédes animációknál látom ugyanazokat az arcokat. Az persze megint más kérdés, hogy milyen monitorral és felbontással játszol. A fullHD és az 1440p között már óriási a különbség, én azt vettem észre, főleg a Rise-nál. Ezért játszom ezt is inkább 35 fps-en, mint 50-en.


    Idézet Vanduss94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A helyzet az, hogy a gépigény bőven megvan, feltettem mindent max grafikára, a benchmark és a játék is tökéletesen fut, viszont a grafika egyáltalán nem szép, olyan, mintha csak közepesen lenne, holott minden maxon van, nem értem mi lehet a probléma? (Eredeti steames játékom van, Croft Edition). Ötlet esetleg? :S

    Op.:Win 10 64 bit
    CPU: I5-7600K CPU @ 3,80 GHz
    RAM: 16 GB
    VGA: AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 (Saphire Nitro +)
    DX.: 12
    Tárhely bőven megvan

  7. #87
    Kezdő
    Csatlakozott
    17-05-16
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    8
    Gamer ID-k

    Steam ID: elzoooz

    Alapbeállítás

    Steamen? Ott mindent elment, nem?

  8. #88

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja senki, hol őrzi a mentéseket win10 alatt? Nemtom folytatni a végigjátszást addig.
    C:\Users\felhasznalo\Documents\Shadow…\sok számból álló mappa

  9. #89

    Alapbeállítás

    Szia, hát mondasz valamit, 1080-on jatszom, ugyh a kovi egy monitor beruhazas lesz.
    Koszi a valaszt

  10. #90
    Kezdő
    Csatlakozott
    17-05-16
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    8
    Gamer ID-k

    Steam ID: elzoooz

    Alapbeállítás

    Idézet Vanduss94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia, hát mondasz valamit, 1080-on jatszom, ugyh a kovi egy monitor beruhazas lesz.
    Koszi a valaszt
    Csak ezzel vigyázz, mert húzhatja magával a többi hardvert is, ha pl belevágsz egy 4K-ba. Én ezért vettem 1440P-t-t 3 éve. Nem volt sem pénzem sem kedvem GTX980-at és kétszázezres monitort venni abban az időben.
    A felbontás pedig közel sem minden, bár 27 inchen pl. már önmagában az is sokat számít, ahogy írtam is. Én csak leírtam amit tapasztaltam. Sorry az OFF-ért.

Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •