Oldal: 5 / 18 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #41
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na, ez nekem fel se tűnt Majd megnézem újra

    Már meg lehet nézni a játék első 15 percét, hát mit ne mondjak, csak beletekergettem, de engem lenyűgözött: http://www.ign.com/videos/2018/08/06...n-4k-ign-first

  2. #42

    Alapbeállítás

    Azért most már jó lenne tudni a rendszerkövetelményeket. Félek, kevés lesz a gépem ehhez.

  3. #43
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért most már jó lenne tudni a rendszerkövetelményeket. Félek, kevés lesz a gépem ehhez.
    Igen, kvázi ez az utolsó "nagy rejtély" még a játékkal kapcsolatban. Szerintem heteken belül meglesz. Van, hogy a megjelenéstől 1 hónapra már kiadják, de volt már olyan is, hogy csak az utolsó héten.

  4. #44
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Én jó reményeket fűzök hozzá . Ha bele gondolunk a Rise, még most is gyönyörű, és nem kell hozzá Paks. Igaz azóta eltelt pár év. Én a videokat, nem néztem meg már csak azért se Ne lőjjék a poént előre. Nagy a kísértés, még tartom magam De új vga szükségeltetik nálam az tuti.

  5. #45
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én jó reményeket fűzök hozzá . Ha bele gondolunk a Rise, még most is gyönyörű, és nem kell hozzá Paks. Igaz azóta eltelt pár év. Én a videokat, nem néztem meg már csak azért se Ne lőjjék a poént előre. Nagy a kísértés, még tartom magam De új vga szükségeltetik nálam az tuti.
    Csatlakozom, Mep! Szerintem is jó játék lesz, legalábbis nagyon erősen bízom benne. Nem tudom, de van egy olyan sejtésem, hogy az ajánlott gépigényhez 1060-as fog kelleni, szóval nem árt felkészülni. Persze nagyon sok múlik az optimizáción is. És én sem néztem meg a videók nagy részét. Tényleg óriási a kísértés, de én sem szeretnék túl sokat látni előre belőle. Eddig pont annyit láttam, amire azt mondom, hogy pont elég (vagy szinte már sok is, de ez nyilván egyénfüggő). Annyiból meg le tudtam szűrni magamnak, hogy must have.

  6. #46

    Alapbeállítás

    Azért ez a késes, torokelvágós gyilkolás brutális egy lánytól. Kezdek félni tőle.
    A muréna nem tengeri hal?
    Ja, és nekem hiányzik a fejesugrás is.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2018-08-25 09:00

  7. #47
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a késes, torokelvágós gyilkolás brutális egy lánytól. Kezdek félni tőle.
    A muréna nem tengeri hal?
    Ja, és nekem hiányzik a fejesugrás is.
    Mert Larával nem jó kötekedni. Hiába, nőből van...
    Így van, halacska.
    És lesz benne fejesugrás!!!

  8. #48

    Alapbeállítás

    Hát az én gépem mélyen alatta van a minimum gépigénynek. Hát meglátjuk megy-é rajta.
    ----------
    CPU típusa DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2733 MHz (8 x 342)
    Alaplap neve Abit IP35-E (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
    Rendszermemória 4096 MB (DDR2 SDRAM)
    DirectX DirectX 11.1
    Videokártya AMD Radeon HD 6570 (4 GB)

    Szerintetek menni fog rajta?
    Utoljára módosítva: OBig által : 2018-09-01 08:25

  9. #49
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az én gépem mélyen alatta van a minimum gépigénynek. Hát meglátjuk megy-é rajta.
    ----------
    CPU típusa DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2733 MHz (8 x 342)
    Alaplap neve Abit IP35-E (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
    Rendszermemória 4096 MB (DDR2 SDRAM)
    DirectX DirectX 11.1
    Videokártya AMD Radeon HD 6570 (4 GB)

    Szerintetek menni fog rajta?
    Ha a Rise ment rajta, akkor elméletileg mennie kellene ennek is, de azért necces persze, sajnos. Drukkolok!

  10. #50

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider gépigény.

    Hellosztok!
    A Rise Of The Tomb Raider, A gépemen amin a Videokártya Nvidia GeForce GTX ASUS Turbo 1060 6 GB. A processzor 4 mag 4 Ghz. A memória Kingston 16 GB. Az alaplap szintén ASUS. A Tápegység: Cooler Master 500 W. Az SSD Kingston UV500-as 480 GB-os.
    A beállítások: DirectX 12. A felbontás Full HD 1920x1080. Függőleges szinkronizáció: Hármas pufferelés. Élsimítás: SSAA 4X. Árnyékok minősége: Nagyon magas. Lágy árnyékok: Nagyon magas. PureHair: Nagyon magas. Felületi tükröződés minősége: Nagyon magas. S.T.B.
    Ezzel a maximális beállításokkal A Rise Of The Tomb Raider, játszhatatlanul lassú, vissza kellett vennem a beállításokból.
    A Shadow Of The Tomb Raider támogatja az Nvidia legújabb Fénykövetéses RTX-es videokártyákat. Ezek szerint az ajánlott videokártya a legkissebb RTX-es Nvidia GeForce RTX 2070-es.
    A Maximális beállításoknál 4K-ban 3840x2160-as felbontásban meg ahogy olvastam kell neki 2 darab Nvidia GeForce RTX 2080 TI Founders Edition.
    Az észrevételeket előre is köszönöm.
    Üdv: Kara

Oldal: 5 / 18 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •