Oldal: 13 / 18 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #121
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Serious07-sama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok lenne egy problémám, nem tudom kivinni a játékot 100% ra mert későn jöttem rá hogy a
    Spoiler!
    hol az utolsó céltábla és már nem tudtam visszamenni oda, gondoltam majd ha kijátszottam akk visszaenged, de nem. és most az az 1 céltábla hiányzik h 100% legyen a játék, kezdjem elölről az egészet?. próbáltam visszamenni valahogy de ahogy sejtem csak sztorival lehet oda eljutni, vki tudna erre valami ötletet anélkül h ujrakezdeném az egészet megint 100% ig tolni?


    (Moderálva drlecter által.)
    Szia!

    Persze, segítünk, amiben csak tudunk, de sajnos ez a probléma minket is túlnő. Ez egy bug, nagyon nagyon sokan nem tudták 100%-ra teljesíteni a játékot, holott összeszedtek mindent. Az a bizonyos rész, amit említettél (spoilerbe raktam, kérlek ügyelj ezentúl rá, ahogy a kulturált szavakra is!), viszont nem számít bele a 100%-ba. Gondolom nálad is úgy van, hogy a world map 99%-ot mutat, de az egyes területeken meg mind 100%-ot, nem? Mert akkor biztos, hogy bug sajnos. Így tehát feltehetőleg egy másik dokumentum/ereklye/stb nem volt elkönyvelve a játék által, és amiatt nem adja meg a 100%-ot. Remélhetőleg egy patchel megoldják majd.

  2. #122

    Alapbeállítás

    bocsi nem tudtam pontosan, hogy működik e itt a Spoiler parancs vagy hogy mi a beírása mindenhol más. a lényeg h ez a szöveg után utánakerestem egy kicsit és leírják egy oldalon h nem számít bele a visszaemlékezés a 100% ba. Viszont minden 100% ahogy mondtad és nincs meg mert pár erekjét nem könyvelt el pl a silver boxot holott az a szori része vagy jorunal of t serrano 11 és még sorolhatnám szóval remélem ki lessz javítva. én béna meg mennék sorra vissza h hol találnám meg megint azokat

  3. #123
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Serious07-sama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bocsi nem tudtam pontosan, hogy működik e itt a Spoiler parancs vagy hogy mi a beírása mindenhol más. a lényeg h ez a szöveg után utánakerestem egy kicsit és leírják egy oldalon h nem számít bele a visszaemlékezés a 100% ba. Viszont minden 100% ahogy mondtad és nincs meg mert pár erekjét nem könyvelt el pl a silver boxot holott az a szori része vagy jorunal of t serrano 11 és még sorolhatnám szóval remélem ki lessz javítva. én béna meg mennék sorra vissza h hol találnám meg megint azokat
    Semmi baj. Egyébként a kódja: szögletes zárójel, nagy betűvel spoiler, zárójel bezár, jön a szöveg, amit el kívánsz rejteni, majd egy ugyanilyen zárójeles spoiler, csak az elejére egy "per" jel.
    Igen, abszolút megértem, sokan beleölték az idejüket, hogy meglegyen minden, aztán egy ilyen bug miatt meg nincs meg a sikerérzet. Persze az már önmagában jó, hogy felfedezted a játék kvázi összes titkát, csak a hab kellene még a tortára... Én bízom a fejlesztőkben. Csúnya lenne a nívójuknak, ha nem tennék meg.

  4. #124
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Visszamenőleg sajnos nem biztos, hogy tudják majd javítani, mert amit felveszel a végén, bele se kerül a gyűjteménybe, és nem tudod újra felvenni. Esetleg ha van egy mentésed nem sokkal az utolsó pár nem elkönyvelt tárgy felvétele előttről, az segíthet, ha jön a javítás. Én is így jártam, a legutolsó dokumentumot nem számolja, így 336 felszedhető cuccból 335 van meg, és 99,88%-ot mutat a játék. Biztos rajta vannak az ügyön, mert a játékosok többsége hasonlóképpen járt.

  5. #125
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Never say never...



  6. #126
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Never say never...


    Oh, de jó, nagyon szuper, gratula és köszi!

  7. #127

    Alapbeállítás Shadow OF The Tomb Raider fajtái

    Hellósztok!
    A Steam-en három fajta Shadow Of The Tomb Raider-t találtam, A következőket:
    Shadow Of The Tomb Raider, és a Shadow Of The Tomb Raider Croft Edition, és a Shadow Of The Tomb Raider Digital Deluxe Edition-t.
    Azt szeretném megkérdezni mi a különbség a három Shadow Of The Tomb Raider között? Most szeretném meg vásárolni a Steam-en amíg akciós.
    Más: Ahogy néztem itt az előző képeket a menü pontok már le vannak fordítva, és láttam magyar feliratokat. Az elején már lehet kezdeni a játékot magyar felirattal? Fel lehet telepíteni valamilyen szinten lévő magyarosítást? És az hol van?
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv kara

  8. #128

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider fajtái.

    Hellósztok!
    Lehet, hogy túl nehéz kérdést tettem fel, avval, hogy az előbbi hozzászólással, a három fajta Shadow Of The Tomb Raider közti különbséget. Már több mint egy napja tettem fel a kérdést és nincsen rá egy válasz sem. Néztem a GOOLE-n, és a BING-en is de nem találtam magyar nyelvűt. Lassan kicsúszok a kedvezményből, ezért szeretnék még időben választ kapni, vagy decemberben is lesz még ahogy szokott kedvezmény a Steam-en. De én már most szeretnék játszani vele. Más: megtaláltam a magyar nyelvű lefordítását a menü pontoknak, és Lara képességeinek.
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv: kara

  9. #129

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider fajtái.

    Hellósztok!
    Találtam leírásokat a Shadow Of The Tomb Raider fajtáira, többek között azt, hogy az 1-es, és a 2-es, és a 3-as számú fegyver tartozik hozzájuk. Most már az volna a kérdés, mit jelentenek ezek a fegyver számozás birtoklása? Például azt mint régen a Tomb Raider-ben a kis pisztoly mindig Laránál volt és (no limit)-es volt, akármennyit lehetett lőni vele.
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv: kara

  10. #130

    Alapbeállítás

    https://tombraiders.hu/friss-sottr-h...er-kiadasairol : ezen a helyen megtalálod a választ, hogy mit is takar a háromféle játék-kiadás.
    Ebben a játékban Lara választ mindig fegyvert magának, az 1:nyíl(ak) 2: pisztoly(ok) 3: géppuska(ok) 4:shotgun(ok). Fejleszteni a táborokban tud, ill. vásárolhat is fegyvereket, és muníciókat.
    Remélem, segítettem valamelyest, hogy minél hamarabb élvezhesd a játékot!

Oldal: 13 / 18 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •