Oldal: 10 / 18 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #91

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    C:\Users\felhasznalo\Documents\Shadow…\sok számból álló mappa
    Köszönöm Zsolt_72 ?
    Még csak ismerkedek a win10-el.

  2. #92

    Alapbeállítás

    Nem akarok 4Kt, csak 1440 pst, azt meg birna a gep koszi megegyszer!)

  3. #93
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Sziasztok! 14. én nem volt szerencsém a Shadow vásárlásával, elkapkodták az összeset. Steamen keresztül soha nem szedtem még le semmit. Ez lesz az első. A kérdés az, hogy ha a letöltés ne add isten megszakad, akkor ugrott a lóvém is, vagy ezt sztornózza a rendszer? Lehet hülye kérdés ne haragudjatok érte.

  4. #94

    Alapbeállítás

    Nem bukod el, mert a sikeres vásárlás után már hozzá van kötve a Steam fiókodhoz a játék. A vásárlást visszaigazoló e-mailt őrizd meg, esetleges probléma esetén azzal tudsz reklamálni.

  5. #95
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem bukod el, mert a sikeres vásárlás után már hozzá van kötve a Steam fiókodhoz a játék. A vásárlást visszaigazoló e-mailt őrizd meg, esetleges probléma esetén azzal tudsz reklamálni.

    Köszi Zsolt. Elkezdtem én is, ez az akadozás sírba visz egyelőre engem is. De a játék zseniális. Nem semmi az, tuti.

  6. #96

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Zsolt. Elkezdtem én is, ez az akadozás sírba visz egyelőre engem is. De a játék zseniális. Nem semmi az, tuti.
    Megoldás:

    Idézet Dentorel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Minden bizonnyal javítva lesz, mert szoftveres problémáról van szó, melynek van egy fapados megoldása, ami jelenleg a következő.

    1.,Játék elindítása;
    2.,Feladatkezelő megnyitása;
    3.,Shadow Of The Tomb Raider kiválasztása, majd jobb klikk;
    4.,Részletek megjelenítése;
    5.,SOTTR.exe kiválasztása, majd jobb klikk;
    6.,Prioritás: magas.


    A prioritás annyi, hogy az operációs rendszernél a háttérben futó alkalmazásokkal szemben elsődlegesség válik a játék, tehát nem válik instabillá a rendszer, és nem vágja haza a hardvereket. Nyugodtan alkalmazható, még nem érkezik meg a javítás.
    Addig pedig jó játékot mindenkinek! Nálam működik, s ezért is kezdtem újra, mert hazavágta nálam az élményt, főleg a dzsungeles résznél.

  7. #97

    Alapbeállítás

    Köszönöm a prioritásos tippet, működik.

  8. #98

    Alapbeállítás

    Nincs mit.

  9. #99
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet knorfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szuper gép!
    De a játékról senki nem mond semmit??!
    Szerintem csúcs!!!
    Így van, biztos később érkeznek majd a többiek véleményei is. Volt szerencsém már végigvinni a játékot, szinte 100%-ra csináltam meg mindent (lehet egy bug miatt nincs meg a 100%, holott meg kellene lenni, nem tudom, de sok embernél láttam már), és nekem nagyon tetszett, szinte az összes aspektusával elégedett voltam. Ha lesz időm, akkor írok róla bővebben is. Addig viszont, ha van kedved, elolvashatod Matie beszámolóját: https://tombraiders.hu/friss-sottr-h...aider-ertekelo
    A fórumon meg nem nagyon tudott mindenki tőlünk aktív lenni az utóbbi pár napban, mert a Shadow Nyitóbulija eléggé lefoglalt minket. Ellenben szuper volt, jól sikerült szerintem.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2018-09-17 20:42

  10. #100
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na hát újítanom kellett:
    Intel Core i7-8700 (3,70GHz, 6-Core/12-Thread, LGA1151)
    MSI GTX 1060 AERO ITX 6G OC videokártya
    16 Gb ram
    És 250 GB SSD
    És Win10
    Ezen már vígan szalad max beállításokon is. Viszont anyagilag levett rendesen.
    Ki tudja, Win 10-en hol őrzi a mentéseket?
    Nagyon jó gépet vásároltál OBig, ég és föld lesz a régihez képest, de gondolom már észrevetted Főleg, hogy SSD-t is vettél hozzá!
    Videokártyáról meg a prociról ne is beszéljünk! Lehet az új rész után az előző kettőt is újra végigjátszani, full grafikán, hehe

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, biztos később érkeznek majd a többiek véleményei is. Volt szerencsém már végigvinni a játékot, szinte 100%-ra csináltam meg mindent (lehet egy bug miatt nincs meg a 100%, holott meg kellene lenni, nem tudom, de sok embernél láttam már), és nekem nagyon tetszett, szinte az összes aspektusával elégedett voltam. Ha lesz időm, akkor írok róla bővebben is. Addig viszont, ha van kedved, elolvashatod Matie beszámolóját: https://tombraiders.hu/friss-sottr-h...aider-ertekelo
    A fórumon meg nem nagyon tudott mindenki tőlünk aktív lenni az utóbbi pár napban, mert a Shadow Nyitóbulija eléggé lefoglalt minket. Ellenben szuper volt, jól sikerült szerintem.
    Így van, nagyon szuper volt a Shadow Nyitóbulija! Örülök, hogy ott voltam!
    Amikor arról beszéltünk, hogy végigjátszottátok a játékot és kérdeztem, hány % lett a vége? Azt gondoltam, hogy a rövid végigjátszási idő miatt, biztos csak 60-70% lesz... szóval kicsit helyben maradtam, mikor mondtad, hogy "100%" ...AZ IGEN!

Oldal: 10 / 18 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •