Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #161

    Alapbeállítás magyarítás

    Érdeklődöm, hogy áll a magyarítása a játéknak?

  2. #162
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet Matyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődöm, hogy áll a magyarítása a játéknak?
    Szia.

    Először is, köszönöm érdeklődésed!
    A játék fordításának munkálatai befejeződtek, jelenleg egy zártkörű tesztelés zajlik. A játék- és a szövegmennyiség nagysága miatt pontos dátumot nem tudok mondani, de a nyár folyamán biztosan el fogunk készülni vele.

  3. #163

    Alapbeállítás

    Általában az szokott lenni hogy az első végigjátszást semmi nem tudja felülmúlni, de most másodjára mégis azt kell mondjam hogy jobban élvezem a játékot, hiába tudom mi fog történni. Annyira szép hogy folyton meg kell állnom és gyönyörködnöm a tájban. Egyszerűen nem lehet elég fotót készíteni mert minden olyan aprólékos és művészi igénnyel kidolgozott. Mégsem nevezhető pusztán látványjátéknak mert a hangulat és a történet is rendben van. A drámai momentumok indokoltak, pont annyi van amitől még nem vált túl lelkizősbe. Jó látni Lara esendő emberi oldalát, mondhatni törékenységét. De persze nem viszik túlzásba, mert jönnek a rosszfiúk és valakinek szét kell rúgnia a hátsójukat
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  4. #164

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Előszőr is, köszönjük azt a mérhetetlen sok munkátokat ami ezzel a magyarítással van, hiszen iszonyat mennyiségű szöveg van a játékban.
    Én már egyszer lejátszottam dlc- kel együtt, de már kezdeném újra, immár magyar felirattal a játékot. Tudom, türelmetlen vagyok, ti meg hibamentes magyarítást akartok kiadni, amit meg is értek. Nameg nyár van, nyaralás, szünet, pihi stb..
    Gondolom a zártkörű tesztelésbe nem lehet bejutni. Mindenesetre további sok sikert kívánok a munkáitokhoz, és mielőbbi megjelenést a Shadow of the Tomb Raider magyarításnak.
    Sziasztok.

  5. #165
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Üdv Maujuri!

    Köszönjük szépen az érdeklődést! Épp jókor jöttél, már töltheted is a magyarítást. Jó játékot!

  6. #166

    Alapbeállítás

    Mitől omlik össze folyamatosan ez a játék? Kék halál vagy automatikusan bezárul, dx12 kivettem szinte minden minimumon van, minden driver és rendszer friss, eredetiben van meg minden dlcvel, bőven az ajánlott kategória felett van a gépem (gtx 1070), és mégis 5 percenként összeomlik, óriási csalódás a játék. Steam forumokon is csak tavalyi összeomlásokat olvasok de rengeteget, amik elvileg már rég javítva lettek.
    Töröljem a játékot, vegyek rosszabb, tavalyi gépet?
    Legközelebb inkább letöltök az is összetud omlani ugyanúgy.

  7. #167
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Legtöbbeknél a DX12 a gond, ezen kívül amit meg lehet próbálni:
    • A játék indításakor a feladatkezelőben a sottr.exe prioritását magasra állítod (ha ez megoldja, minden egyes játékindításnál el kell játszani)
    • Exkluzív teljes képernyős mód ki/bekapcsolása
    • Próbáld meg kikapcsolni az NVidia overlayt vagy a Steam overlayt, esetleg mindkettőt
    • Van, akinek az oldotta meg, hogy limitálta a játék által kihasználható CPU magokat (4 helyett 3)

  8. #168

    Alapbeállítás

    Nekem meg ez az üzenet jelenik meg, utána kilép a játék:
    shadowhiba.jpg

  9. #169
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Próbáld meg úgy, hogy kikapcsolod a DirectX12-t a beállításokban.

  10. #170

Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •