Idézet Serious07-sama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok lenne egy problémám, nem tudom kivinni a játékot 100% ra mert későn jöttem rá hogy a
Spoiler!
hol az utolsó céltábla és már nem tudtam visszamenni oda, gondoltam majd ha kijátszottam akk visszaenged, de nem. és most az az 1 céltábla hiányzik h 100% legyen a játék, kezdjem elölről az egészet?. próbáltam visszamenni valahogy de ahogy sejtem csak sztorival lehet oda eljutni, vki tudna erre valami ötletet anélkül h ujrakezdeném az egészet megint 100% ig tolni?


(Moderálva drlecter által.)
Szia!

Persze, segítünk, amiben csak tudunk, de sajnos ez a probléma minket is túlnő. Ez egy bug, nagyon nagyon sokan nem tudták 100%-ra teljesíteni a játékot, holott összeszedtek mindent. Az a bizonyos rész, amit említettél (spoilerbe raktam, kérlek ügyelj ezentúl rá, ahogy a kulturált szavakra is!), viszont nem számít bele a 100%-ba. Gondolom nálad is úgy van, hogy a world map 99%-ot mutat, de az egyes területeken meg mind 100%-ot, nem? Mert akkor biztos, hogy bug sajnos. Így tehát feltehetőleg egy másik dokumentum/ereklye/stb nem volt elkönyvelve a játék által, és amiatt nem adja meg a 100%-ot. Remélhetőleg egy patchel megoldják majd.