Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #141

    Alapbeállítás

    64%-on fejeztem be a főszálat, még sok a tennivaló. Nem akarok 100%-ot de ami utamba kerül azt felveszem. A sírok és a mellékküldetések fele még hátra van. Amúgy mit gondoltak, grafikailag mennyivel szebb mint a Rise? Mert nekem a gtx1060 kártyám maxon dolgozik és épp csak megvan a 60 képkocka medium beállítások mellett 1080p-ben. A Rise esetében ugyanezekkel a beállításokkal viszont a 60 fps-hez csak olyan 60% körül megy a kártya. Indokolt a magasabb terhelés?
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  2. #142
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Régen jártam már itt, de most úgy érzem le kell írjam, mit gondolok. Én is a tr1-el kezdtem az ismerkedést larával, azóta minden részt fullra kijátszottam. Ahogy kijött a tomb raider, majd a rise, nagyon sok hiányérzetem volt... De most végre alig van... Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem majdnem tökéletesre sikerült ez az új rész...! Nem mondom, lehetne benne mégtöbb sír, kripta, még több fejtörő, de azt hiszem majdnem megvalósították a régi tr stílust... Persze muszáj haladni a korral (bow és egyebek), de összességében messze a legjobb rész az újak közül... Még nem vittem végig a storyt, ps4 en játszom, természetesen platina lesz Most a black friday keretén belül sikerült hozzájutnom 5990-ért a season passhoz, remélem nem fogom megbánni. De a lényeg, hogy van remény, hogy a köv. rész mégjobb lesz, de ha csak ilyen, új pályákkal, akkor már tuti siker. Amit hiányolok, az a kapcsoló huzogatás-tologatás, amikor azt se tudta az ember, hogy hol nyílt ki az a ... ajtó Nagyon sok boldog percet mindenkinek a játékkal

  3. #143

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider Season Pass telepítése.

    Hellósztok!
    A Shadow Of The Tomb Raider megvételekor nem vettem meg a Season Pass-t. Most megvettem a Steam-en. De nem tudom telepíteni. Nem vittem végig a játékot, lehet, hogy ezért nem hagyja telepíteni a (Forge of Destiny)-t. Vagy valamelyik meglévő szezonbérletet, valamilyen (Forge) kohót.
    A válaszokat előre is Köszönöm: Üdv: kara

  4. #144

    Alapbeállítás The Forge Of Destiny DLC telepítése.

    Hellósztok!
    Sikerült, letöltötte, és fel is települt, és működik is a (The Forge Of Destiny, DLC).
    Üdv: kara

  5. #145

    Alapbeállítás

    Hát ennek nagyon örülök türelmetlen, kis barátom. Írd b ezt is mindenhova.

  6. #146
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Mint ahogy Dr Whitman is írta, szerintem is az eddigi legjobb rész a reboot óta a 2013-as Tomb Raider, annyira jól eltalálták benne a felfedezés, gyűjtögetés, akció mennyiségét, hogy egyszerűen azt a részt bármikor szívesen végigjátszom.
    Ez a 2015-ös Rise-ról már nem mondható el, jó lett volna, de egy-egy pályán annyi gyűjtögetni való van, hogy mire mindent feleszed az ember, már azt se tudja, hogy hol tart… persze ez csak az én észrevételem.
    A mostani legújabb 2018-as Shadow-al, bevallom még nem játszottam, nagyon nehéz megállni!!!, de várom a magyarítást, és ha jól láttam, sikerült elkészíteni a programot hozzá, a készítőjének/készítőknek külön köszönet! Na és persze nem utolsó sorban a fordítóknak, gondolom drlecter és Matie már ezerrel dolgozik a fordításon? hehe

  7. #147

    Alapbeállítás

    Thak-ot ki ne hagyjuk, az idei magyarításban ő végzi a legtöbb munkát.
    Majd ha végignyomtad a Shadow-t, kíváncsi leszek a véleményedre. Nekem amúgy ez a rész jött be a legjobban, lévén én nem szeretem a harcot, és ebben sok estben lopakodással is megoldható.
    Van ám demó! Kipróbálhatod.

  8. #148
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Bizony, jelenleg ő végzi a munka oroszlánrészét, mi sajnos költözés miatt egyelőre parkolópályán vagyunk. Én is kíváncsian várom majd a véleményed!

    Idézet Dr Whitman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    64%-on fejeztem be a főszálat, még sok a tennivaló. Nem akarok 100%-ot de ami utamba kerül azt felveszem. A sírok és a mellékküldetések fele még hátra van. Amúgy mit gondoltak, grafikailag mennyivel szebb mint a Rise? Mert nekem a gtx1060 kártyám maxon dolgozik és épp csak megvan a 60 képkocka medium beállítások mellett 1080p-ben. A Rise esetében ugyanezekkel a beállításokkal viszont a 60 fps-hez csak olyan 60% körül megy a kártya. Indokolt a magasabb terhelés?
    A grafika elég nagy vita tárgya volt, én úgy láttam, hogy elég vegyes vélemények vannak róla. Van, akinek tetszik, van, aki szerint kifejezetten rondább a Rise-hoz képest. Szerintem nem csúnyább, sőt, az élsimitás a Rise-ban elég siralmas dolgokat produkált, ami a Shadowban egyáltalán nem volt probléma. A Shadow-ban végre nem féltek színeket használni, a területek is elég látványosak voltak, a volumetrikus fények is nagyon tetszettek. Talán az árnyékokkal volt egy kis gondom inkább, és a helyszínek "összhatásával". Kevésbé érződött változatosnak, mint az előző két játék.

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Régen jártam már itt, de most úgy érzem le kell írjam, mit gondolok. Én is a tr1-el kezdtem az ismerkedést larával, azóta minden részt fullra kijátszottam. Ahogy kijött a tomb raider, majd a rise, nagyon sok hiányérzetem volt... De most végre alig van... Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem majdnem tökéletesre sikerült ez az új rész...! Nem mondom, lehetne benne mégtöbb sír, kripta, még több fejtörő, de azt hiszem majdnem megvalósították a régi tr stílust... Persze muszáj haladni a korral (bow és egyebek), de összességében messze a legjobb rész az újak közül... Még nem vittem végig a storyt, ps4 en játszom, természetesen platina lesz Most a black friday keretén belül sikerült hozzájutnom 5990-ért a season passhoz, remélem nem fogom megbánni. De a lényeg, hogy van remény, hogy a köv. rész mégjobb lesz, de ha csak ilyen, új pályákkal, akkor már tuti siker. Amit hiányolok, az a kapcsoló huzogatás-tologatás, amikor azt se tudta az ember, hogy hol nyílt ki az a ... ajtó Nagyon sok boldog percet mindenkinek a játékkal
    Szia, üdv újra!
    Örülök, hogy neked is tetszett, én is hasonlóképp éreztem, amikor végigvittem a játékot. Pontosan ezt vártam a Rise-tól, amit most a Shadow-tól megkaptunk, ezért sem voltam elégedett a Rise of the Tomb Raiderrel, a Shadow-val viszont annál inkább.

  9. #149
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    A költözéshez kitartást, mindig nagy munka egy költözés, főleg a téli mínuszokban rossz, tudom, én is mindig kifogtam a telet akárhányszor is kellett költöznöm. :/
    Természetesen Thaknak is köszi a fordítási munkát és neki is kitartást!
    A demót én is láttam, hogy van, csak utána rossz abbahagyni a játékot. szerintem nem is tudnám és ha már eddig vártam, akkor ezt a kis időt már kivárom.
    Utoljára módosítva: Géé által : 2018-12-13 14:09

  10. #150

    Alapbeállítás

    Sziasztok t game paddal játszotok?? mert nekem PC-n nem akar működni a controller..

Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •