Oldal: 14 / 18 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #131

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider fegyverek

    Hellosztok!
    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat Fehereva. Az addig ok, hogy a (Digital Deluxe Edition) változatnál az 1-es számú fegyverek a nyilak jár. A (Croft Edition) változatnál jár a 2-es pisztolyok, 3-as géppuskák, jár. És a harmadik sima (Standard Edition)-nál is megszerezhetők az, 1-es nyilak, 2-es pisztolyok, és a 3-as géppuskák? Csak mondjuk később talál rá Lara, képességet fejlesztve, vagy lehet esetleg megvenni?
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv: kara

  2. #132
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Szia kara!

    Türelem rózsát terem. Korábban már jeleztük a főoldalon, meg nem olyan rég itt a fórumon is, hogy megtartottuk az idei Tomb Raideres Találkozónkat, azért nem tudtunk rögtön azonnal visszaírni. A magyarítással kapcsolatban: egyelőre még nincs meg, de mindenképpen jelezni fogjuk, ha készen vagyunk vele. Rengeteg a szöveg, sokkal több, mint az elődjében, a Rise-ban volt. Plusz, jönnek hozzá majd új tartalmak is. Jó munkához pedig szintén türelem és idő kell. A fenti képek amolyan teszt jelleggel készültek, szóval még semmilyen verzió nem létezik belőle. Karácsonykor biztosan újra le lesz árazva a Shadow (lehet még korábban is, nem tudni). És úgy látom, hogy félreértetted, amit Feherevánál olvastál, a játékban az 1-es gomb az íj, a 2-es a pisztoly, és így tovább, sokféle fegyvert szerezhetsz és vásárolhatsz majd benne. Ha pedig érdekel, akkor jó szívvel ajánljuk figyelmedbe a Shadow menüpontját: https://tombraiders.hu/trgames/shado...he-tomb-raider
    Ezt - ahogy a többit is - folyamatosan frissítjük, hogy minél többet tudjuk segíteni nektek. OBig pedig rendíthetetlenül írja tovább a végigjátszást, nagyon jól halad vele, iszonyat nagy munka volt pl. a Paititis rész, de az is megvan már 100%-ra. Szóval akár írott, akár videós végigjátszás kell majd, nálunk biztosan megtalálhatod. Ha pedig bármi további segítségre lenne szükséged, akkor írj nyugodtan, amint tudunk, válaszolni fogunk!

  3. #133

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider Letőltése.

    Hellósztok!
    Hello drlecter! Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Megvettem a Shadow Of The Tomb Raider (Standard Edition) változatot. Nyilam már van, tudom is használni.
    Más: Miután kifizettem a játékot a Steam-es, felajánlja a telepítést. Órákba telik mire letölti és telepíti. Az Előző Rise Of The Tomb Raidert dobozosan vettem meg 2 darab DVD-n volt rajta, és így könnyen fel települt. Azt szeretném megkérdezni, van-e olyan mód, hogy a Steam-ről letőlteni a Shadow Of The Tomb Raider-t, a háttértárra ebben az esetben SSD-re, és utána az SSD-ről gyorsan telepíteni legközelebb?
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv kara

  4. #134
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellósztok!
    Hello drlecter! Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Megvettem a Shadow Of The Tomb Raider (Standard Edition) változatot. Nyilam már van, tudom is használni.
    Más: Miután kifizettem a játékot a Steam-es, felajánlja a telepítést. Órákba telik mire letölti és telepíti. Az Előző Rise Of The Tomb Raidert dobozosan vettem meg 2 darab DVD-n volt rajta, és így könnyen fel települt. Azt szeretném megkérdezni, van-e olyan mód, hogy a Steam-ről letőlteni a Shadow Of The Tomb Raider-t, a háttértárra ebben az esetben SSD-re, és utána az SSD-ről gyorsan telepíteni legközelebb?
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv kara
    Szia kara!

    Igazán nincs mit. A kérdésedre nagyon egyszerű a megoldás: telepítsd egyből az SSD-re, és akkor nincs több felesleges vacakolás utána, és gyorsabban is fog betölteni. A letöltéshez viszont egy erősebb internetkapcsolat szükséges, vagy kénytelen leszel többet várni.

  5. #135

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Igazán nincs mit. A kérdésedre nagyon egyszerű a megoldás: telepítsd egyből az SSD-re, és akkor nincs több felesleges vacakolás utána, és gyorsabban is fog betölteni. A letöltéshez viszont egy erősebb internetkapcsolat szükséges, vagy kénytelen leszel többet várni.
    Helloszok!
    Hello drlecter! Nagyon köszönöm szépen a válaszod! Az Invitel már régóta ígéri az opto kábel kiépítését de máig sincsen. Nemsokára lejár a két éves hűségidő, és áttérek a kábel TV-s internetre, az lényegesen gyorsabb.
    A megjegyzéseket megint nagyon szépen köszönöm. Üdv: kara

  6. #136
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helloszok!
    Hello drlecter! Nagyon köszönöm szépen a válaszod! Az Invitel már régóta ígéri az opto kábel kiépítését de máig sincsen. Nemsokára lejár a két éves hűségidő, és áttérek a kábel TV-s internetre, az lényegesen gyorsabb.
    A megjegyzéseket megint nagyon szépen köszönöm. Üdv: kara
    Igazán nincs mit, kara. Ha lejár hamarosan a hűségidő, akkor nyugodtan nézd majd meg más szolgáltatók ajánlatait is, nem muszáj ugyanannál a cégnél maradni tovább. Na meg lehet, hogy másoknál van jobb lehetőség is.

  7. #137

    Alapbeállítás

    Hogy lehet hogy már nem kapható a játék dobozos verziója? Akárhány boltot néztem mindenütt csak digitális kód van.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  8. #138
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom, hogy megjelenéskor egyedül egy üzletben volt kapható a dobozos változat (CD Galaxis), de már az ő webáruházukban is csak digitális letöltőkódot látok. Lehet, megér egy kérdést a dolog, hátha kapnak a jövőben még dobozos verziót.

    Sajnos az eladásokból azt szűrték le, hogy egyre kevesebbeket érdekel dobozos változatban a játék, és nem éri meg legyártani. :/

  9. #139

    Alapbeállítás

    Sikerült végigjátszanom és leírnám a tapasztalataimat. Számomra 5 év óta még mindig töretlenül a 2013-as Tomb Raider jelenti a videójátékot. Azóta rengeteg más kiváló címmel játszottam már, de a szívemben mindig az első helyen marad. Éppen ezért nagyok voltak az elvárásaim a folytatásokkal is. A Rise tudta tartani a színvonalat és bár a története kevésbé volt meggyőző, de Szibéria havas vadonja, a bizánci romok és a világháborús létesítmények olyan élvezetes hátteret adtak neki amiben nagyszerű volt kalandozni. Sokan kritizálták azonban őket hogy túl sok az akció, egy Tomb Raider-nek inkább a felfedezésről kellene szólnia mint a fegyverropogtatásról. Úgy tűnik hallgattak is rájuk mert a Shadow-ban az eddigiekhez képest jóval kevesebb a harc és azok többsége is megoldható lopakodással vagy egyszerűen azzal hogy a bokrokban sunnyogva elkerüljük az összetűzéseket. Ezzel talán nem is volna baj, hiszen embere válogatja hogy milyen játékstílust kedvel. De talán túlságosan is behúzták a féket, megtörték azt a sodró lendületet ami eddig a rebootot jellemezte. Mindennél nagyobb hangsúlyt kapott azonban a környezet, a hangok lenyűgözőek, szinte elhiszed hogy valóban egy dzsungelben vagy. A TR sosem volt egy nyitott világ, de azért kellően nagy mozgásteret hagytak, de sajnos itt ez kevésbé érvényesül, valójában egy csőjátékot kapunk, pont olyan mint a Witcher első részében a mocsár. Csak bizonyos útvonalakon haladhatunk, nem mehetünk be a fák közé emiatt a dzsungel nem nyújthatja a felfedezés izgalmát sem, helyette inkább bezárva érzed magad. Pozitívum viszont a challenge tombok kidolgozottsága, jól ötvözték a platformelemeket a logikai feladványokkal, bár egyik sem túl nehéz. A történet is igazodik a játékmenet visszafogottságához, elengedi a kezed, nem túl ingerlő, alibi szaga van, Dominguez pedig az eddigi leggyengébb főgonosz. Hiányzik belőle az a karizmatikusság mint Mathiasból, nincs meg benne az az érzékenység és küldetéstudat mint Konstantinban, valójában alig tudunk róla valamit, sokkal inkább tűnik egy helyi kiskirálynak mint a félelmetes és ősi Trinity rend vezérének. De csak hogy valami jót is mondjak a történetről, igazán tetszett a drámaiság, aminek bár nem sok köze volt a fő cselekményhez, de cserébe végre bepillantást nyertünk Lara lelkébe. A Jonah és Unuratuval való beszélgetések, a visszaemlékezések emberivé és esendővé teszik Larát. Átérzed a fájdalmát amit az apja elvesztése miatt érez, a Yamatai és Kiteshben átélt szörnyűségek is rajta hagyták nyomát. Traumatizált ember, lelkibeteg, nem tudja mihez kezdjen az életével, még a világ újabb megmentését is csak félszívvel végzi. Ha nem lenne ott Jonah hogy időnként felrázza még azt is elhinném hogy feladja a harcot. Az egész játék ezt a belső bizonytalanságot tükrözi. Az első részben csak a túlélés számított, a másodikban hogy igazságot szolgáltasson az apjának, itt pedig elveszettnek látjuk. Szóval vegyesek az érzéseim, tetszett is meg nem is, majd ha lesz magyarítás mindenképpen előveszem újra mert a dokumentumok, a sok olvasnivaló megvilágíthat néhány fehér foltot és kerekebbé teheti az amúgy gyengécske történetet.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  10. #140
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dr Whitman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sikerült végigjátszanom és leírnám a tapasztalataimat. Számomra 5 év óta még mindig töretlenül a 2013-as Tomb Raider jelenti a videójátékot. Azóta rengeteg más kiváló címmel játszottam már, de a szívemben mindig az első helyen marad. Éppen ezért nagyok voltak az elvárásaim a folytatásokkal is. A Rise tudta tartani a színvonalat és bár a története kevésbé volt meggyőző, de Szibéria havas vadonja, a bizánci romok és a világháborús létesítmények olyan élvezetes hátteret adtak neki amiben nagyszerű volt kalandozni. Sokan kritizálták azonban őket hogy túl sok az akció, egy Tomb Raider-nek inkább a felfedezésről kellene szólnia mint a fegyverropogtatásról. Úgy tűnik hallgattak is rájuk mert a Shadow-ban az eddigiekhez képest jóval kevesebb a harc és azok többsége is megoldható lopakodással vagy egyszerűen azzal hogy a bokrokban sunnyogva elkerüljük az összetűzéseket. Ezzel talán nem is volna baj, hiszen embere válogatja hogy milyen játékstílust kedvel. De talán túlságosan is behúzták a féket, megtörték azt a sodró lendületet ami eddig a rebootot jellemezte. Mindennél nagyobb hangsúlyt kapott azonban a környezet, a hangok lenyűgözőek, szinte elhiszed hogy valóban egy dzsungelben vagy. A TR sosem volt egy nyitott világ, de azért kellően nagy mozgásteret hagytak, de sajnos itt ez kevésbé érvényesül, valójában egy csőjátékot kapunk, pont olyan mint a Witcher első részében a mocsár. Csak bizonyos útvonalakon haladhatunk, nem mehetünk be a fák közé emiatt a dzsungel nem nyújthatja a felfedezés izgalmát sem, helyette inkább bezárva érzed magad. Pozitívum viszont a challenge tombok kidolgozottsága, jól ötvözték a platformelemeket a logikai feladványokkal, bár egyik sem túl nehéz. A történet is igazodik a játékmenet visszafogottságához, elengedi a kezed, nem túl ingerlő, alibi szaga van, Dominguez pedig az eddigi leggyengébb főgonosz. Hiányzik belőle az a karizmatikusság mint Mathiasból, nincs meg benne az az érzékenység és küldetéstudat mint Konstantinban, valójában alig tudunk róla valamit, sokkal inkább tűnik egy helyi kiskirálynak mint a félelmetes és ősi Trinity rend vezérének. De csak hogy valami jót is mondjak a történetről, igazán tetszett a drámaiság, aminek bár nem sok köze volt a fő cselekményhez, de cserébe végre bepillantást nyertünk Lara lelkébe. A Jonah és Unuratuval való beszélgetések, a visszaemlékezések emberivé és esendővé teszik Larát. Átérzed a fájdalmát amit az apja elvesztése miatt érez, a Yamatai és Kiteshben átélt szörnyűségek is rajta hagyták nyomát. Traumatizált ember, lelkibeteg, nem tudja mihez kezdjen az életével, még a világ újabb megmentését is csak félszívvel végzi. Ha nem lenne ott Jonah hogy időnként felrázza még azt is elhinném hogy feladja a harcot. Az egész játék ezt a belső bizonytalanságot tükrözi. Az első részben csak a túlélés számított, a másodikban hogy igazságot szolgáltasson az apjának, itt pedig elveszettnek látjuk. Szóval vegyesek az érzéseim, tetszett is meg nem is, majd ha lesz magyarítás mindenképpen előveszem újra mert a dokumentumok, a sok olvasnivaló megvilágíthat néhány fehér foltot és kerekebbé teheti az amúgy gyengécske történetet.
    Szia! Örülök, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat, és annak is, hogy többnyire bejött az új rész. Személy szerint egyáltalán nem volt olyan rossz, mint amilyen "kritikákat" kapott szinte a legtöbb helyen szerencsétlen játék. Sőt, egész jó volt, még ha valóban a történetben voltak is hiányosságok, úgymond. Az első fele még egész jól építkezett, de a második fele már zavaros volt. Sajnos félek tőle, hogy ismét lehetett valami zűr a fejlesztés során, netán megint a Square szólt bele a dolgokba, de ez azért meg is látszik a játékon. Az mindenképpen nagyon tetszett, és dicséretre méltó, hogy a nehézségi szint ezúttal tényleg nem csak annyiból áll, hogy az ellenfeleknek több hpjük van és többet is sebeznek. Audiovizuális szempontból szintén kimagaslónak tartom, hiába csőjáték, de a dzsungel egyszerűen fantörpikus, megkockáztatom, talán az egyik, ha nem a legjobb dzsungel a videojátékokban. A melléksírok is fejlődtek, persze mindig van hova, de azért ezek már vállalhatóak, jól is néznek ki, nagyon hangulatosak, és többször is elgondolkodtam. A főszálban is végre sokkal több puzzle került, aminek nagyon örültem. Abban is egyetértünk, hogy végre kevesebb a harc, nem úgy, mint a 2013-as részben, azonban személy szerint nekem kevésnek hatott. Ha már ennyit vesződtem a fejlődéssel, akkor elbírtam volna többet is. Lara és Jonah, azaz Camilla és Earl nagyon odatették magukat, főleg ugye Camilla, magasan most volt a legjobb. A főgonosz nekem sem tetszett, sokkal többet vártam tőle is. Talán eddig Konstantin a legjobb számomra a három új részből, de igazából annyira egyik se fogott meg. Ami még nagyon tetszett, hogy a "félelem" témáját, amit még a fejlesztés legelején egyértelműen bele akartak rakni, milyen jól valósították meg. Kicsit féltem a széria hogyantovábbját, mert ilyen negatív fogadtatás után még egy új Rebootot is el lehet képzelni, pedig szerintem egyáltalán nem kellene, bőven lehetne még folytatni, csak akkor hagyják dolgozni azokat, akik szívből csinálnák... (Na és jól.)
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2018-11-23 14:49

Oldal: 14 / 18 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •