Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718
Eredmény: 171 - 179 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

  1. #171
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Holnap startolok a Shadow-al, kicsit megkésve, de hát így sikerült, a magyarítás is elkészült, amiben mindenki munkáját nagyon köszi! Biztos nagyon jó munkát végeztetek!

    Még egy utolsó, hogy szerencsére megint -67% leértékeléssel érhető el a Shadow of the Tomb Raider több verziója is a Square Enix Store-ban! (Steam-en keresztül aktiválható!)

    Ha jól láttam szeptember 4-ig!
    Utoljára módosítva: Géé által : 2019-08-30 13:42

  2. #172
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    November 5-én érkezik a Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition minden eddig megjelent DLC-vel.

  3. #173
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Újra akció a Steam-en!

    TBlint által is említett Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ami tartalmaz minden DLC-t (csomag vásárlásakor a Steam automatikusan ki is választja a hiányzó elemeket DLC-ket, de azért érdemes megnézni mit rakott bele a kosárba, nehogy megvegyük a fő játékot még egyszer, ha már meg van)

    megvehető -78% leértékeléssel!

    Ami azért nem semmi kedvezmény! Az akció végét sajnos nem írják, úgy hogy reméljük eltart még néhány napig!

    A magyarítás újra telepítéssel, mármint a magyarítás újratelepítésével működik is.

  4. #174

  5. #175

  6. #176
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Másnapra már nem volt ekkora az akció, én is megnéztem még akkor. Bocsi, hogy csak most jeleztem vissza, de tény hogy volt, csak rövid ideig már.

  7. #177

    Alapbeállítás

    Hellosztok!
    A Croft Manor után IV Peru pályánál tartok. 14%-nál 03. Kuwaq Yaku pályát írja az Angliai pálya után. De sem videót sem leírást nem találtam közvetlenül a Croft Manor után. Ott tartok, hogy egy rongyos fa akadályt kell meggyújtani tűzes nyíllal. Előtte felszedtem az olajos edényekből az olajat. De csak sima nyilat lő ki. szeretném megtudni, hogyan lehet tüzes nyilat kilőni. Illetve ha kell hozzá valami, hol és hogyan tudom megnézni mi kell még hozzá? A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

  8. #178

    Alapbeállítás

    Hellosztok! Addig próbálgattam, míg rájöttem, hogy a középső görgethető gombot kell lenyomni, a tüzes nyíl készítéséhez, és kilövéséhez. PC-n. Üdv : Kara.

  9. #179

    Alapbeállítás

    Hellósztok! A windowsomat újra kell telepítenem. Mindent lementek rólla ami kell az SSD-ről. Így újra telepítem a programjaimat és a játékaimat. A Shadow of the Tomb Raider játékot és a Rise of the Tomb Raider játékot is. Ezt a két Lara játékot játszom, és szeretném megtudni honnan tudom lementeni a fent említett játékok mentéseit. Legális Windows 10 64 - bites Operációs rendszerem van. Legális a Shadow of the Tomb Raider is és legális a Rise of the Tomb Raider is. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •