Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen

Téma: Tomb Raider (2018)

  1. #11

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nekem péntek este sikerült megnézni. Mit kell mondjak, rég kötött már le így egy film. 100%-ban csak a filmre koncentráltam, egy másodpercig sem unatkoztam, nem néztem az órára se. Szerintem messze a legjobb game adaptációs film és remélem, hogy lesz sequel, mert mindent megalapoztak hozzá.

    Spoilerek nélkül; A story nem volt egy nagy durranás, de Lara karaktere nagyon komplexre sikerült, ami jelzem megint, nagyon jó alapozás egy új franchise-hoz. Tetszett, hogy Larára végre nem valami szeximbólumként tekintettek, még a szigeten sem, ahol csak férfiak voltak. Vannak egyedi ötletek a filmben, tehát nem copyzták le az egész játékot.

    A kritikák... Mindegyik szinte teljesen lehúzza, ami számomra érthetetlen. Az is lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, mert már régóta vártam rá, de magamat ismerve, nem hiszem. Mindennel szemben kritikus vagyok.

    Alicia Vikander fantasztikus volt. Látszott, hogy beletett mindent ebbe a szerepbe és élvezte minden egyes másodpercét. Nagyon komolyan tolta végig. Számomra ezerszer hitelesebb Lara Croft, mint Angelina Jolie volt.
    Aki még nem tudta megnézni, vagy kétségei vannak, ne legyen! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert egy nagyon szórakoztató film, sok akcióval, humorral fűszerezve.

  2. #12
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Szerintem is nagyon jó volt a film. A 4D mozi is egy élmény. Szerintem megnézem még párszor. :-)

  3. #13
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Társadalmi célú hirdetésünk következik: Hölgyeim és Uraim megszületett mindenidők legjobb TR filmje!!! És ez még csak a kezdet Angelina Jolie nagyon messzire elbújhat....

  4. #14
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Csatlakozok az előttem szólókhoz, és minden elfogultság nélkül mondom, szerintem is az eddigi legjobb videojáték adaptáció született most meg. (Azért annyira nem volt nehéz dolga ) Nem azt mondom, hogy tökéletes film, mert azért attól messze jár, de összességben egy jófajta szórakoztató kalandfilm született. Pörgős volt, misztikumot se hanyagolták el, Alicia Vikander az egyik kedvenc színésznőmmé vált (érdemes a korábbi filmjeit is megsasolni), és a sírt se 2 perc alatt tudták le. Minden megvan ahhoz, hogy a következő film még jobb legyen! Az eddigi jegybevételek világszinten már több, mint 120 millió felett járnak, ami nem rossz, de azért nőjön csak még. Csak így tovább!
    A 4DX meg tényleg sokat hozzátett az élményhez, aki teheti, úgy nézze meg! (Vagy nézze meg úgy is. )

    Lara. - A kritikusok szavára szerintem sajnos nem kell már adni, legalábbis nem túl sokat (tisztelet a kivételnek). Az eredeti tervek szerint a szigeten vegyesen lettek volna a nők és férfiak, de kifejezetten Alicia ötlete volt, hogy ő legyen az egyedüli nő a nagyobb kontraszt kedvéért.

  5. #15

    Alapbeállítás

    Hmm. Nem tudtam erről. Mondjuk számomra kicsit fura volt, hogy az egész film alatt kb Lara volt az egyetlen női karakter. Hiányoltam Sam-et, aki ugye az első játékban kulcsfontosságú volt. Remélem, hogy a sequel-ben szerepet kap majd.

  6. #16

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ha valaki esetleg (hozzám hasonlóan) a TV-s premiert várta, itt az időpont: szombaton (2020. 02. 08.) lesz, a TV2-n. Kíváncsi vagyok rá.

  7. #17

  8. #18

    Alapbeállítás

    Vasárnap lesz 18,50 -kor, és nem szombaton.
    tr2008film.jpg
    Utoljára módosítva: OBig által : 2020-02-07 09:50

  9. #19

    Alapbeállítás

    Igen, épp most néztem rá, hogy elnéztem az időpontot. Megelőztél a helyes dátummal. De időben kiderült, pardon.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •