Sziasztok!

Nekem péntek este sikerült megnézni. Mit kell mondjak, rég kötött már le így egy film. 100%-ban csak a filmre koncentráltam, egy másodpercig sem unatkoztam, nem néztem az órára se. Szerintem messze a legjobb game adaptációs film és remélem, hogy lesz sequel, mert mindent megalapoztak hozzá.

Spoilerek nélkül; A story nem volt egy nagy durranás, de Lara karaktere nagyon komplexre sikerült, ami jelzem megint, nagyon jó alapozás egy új franchise-hoz. Tetszett, hogy Larára végre nem valami szeximbólumként tekintettek, még a szigeten sem, ahol csak férfiak voltak. Vannak egyedi ötletek a filmben, tehát nem copyzták le az egész játékot.

A kritikák... Mindegyik szinte teljesen lehúzza, ami számomra érthetetlen. Az is lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, mert már régóta vártam rá, de magamat ismerve, nem hiszem. Mindennel szemben kritikus vagyok.

Alicia Vikander fantasztikus volt. Látszott, hogy beletett mindent ebbe a szerepbe és élvezte minden egyes másodpercét. Nagyon komolyan tolta végig. Számomra ezerszer hitelesebb Lara Croft, mint Angelina Jolie volt.
Aki még nem tudta megnézni, vagy kétségei vannak, ne legyen! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert egy nagyon szórakoztató film, sok akcióval, humorral fűszerezve.