Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718
Eredmény: 171 - 172 (172) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #171

    Alapbeállítás

    Fura de normálom egy két gondolkodós rész volt ami megfogott 98% lett a végigjátszásom . Jó játék mert ahogy mentem előre már sajnáltam hogy végig viszem .Alig hogy vége lett már néztem is a következő rész de az 50 juró most sok meg a gépem sem bírná,öregecske már egy új gpu megdobná. Szóval a játék tetszett de nekem miután magyarítottam hamar vége lett és rövidnek éreztem. Egyértelműen jó és szórakoztató .

  2. #172
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Ludovik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fura de normálom egy két gondolkodós rész volt ami megfogott 98% lett a végigjátszásom . Jó játék mert ahogy mentem előre már sajnáltam hogy végig viszem .Alig hogy vége lett már néztem is a következő rész de az 50 juró most sok meg a gépem sem bírná,öregecske már egy új gpu megdobná. Szóval a játék tetszett de nekem miután magyarítottam hamar vége lett és rövidnek éreztem. Egyértelműen jó és szórakoztató .
    Nekem ez volt az első TR-em, szóval sok rosszat nem fogok sose mondani róla. Persze most lehetne mondani, hogy a befejezés hagy némi kívánnivalót maga után, vagy hogy túl sok a harc, túl könnyű a legtöbb fejtörő stb, de ha ezektől eltekintek, akkor szerintem is egy szórakoztató, helyenként izgalmas, és kellően sötét játék, imádtam minden percét. Igaz, hogy a story egy kicsit "B"-s, de attól még jól eltalálták és adagolták a misztikumot, aminek külön örültem. Nem tudom, lehet azért tetszett meg ennyire, mert pár hivatalos képen kívül semmit sem láttam előre belőle. Nem is tudtam, hogy jönni fog, csak megjelent, nagyon sok jót olvastam róla, az ára is nagyon baráti volt a maga 8 ezrével (ennyiért is lehet tripla A-s játékokat kiadni, ugye?) és adtam neki egy esélyt. Nem is bántam meg. Azt bántam csak meg, hogy nem hamarabb rendeltem meg, mert nekem már nem jutott poszter hozzá. Külön tetszett az benne, hogy némelyik doksit vagy ereklyét jól eldugták (bezzeg a sírok bejáratát mindig jelezni kellett :/) és hogy a doksik olvasása elég sokat hozzátett a történethez. Lehetne még jókat, meg néhány rosszat is mondani róla, de szerintem fölösleges, a legtöbben úgy is ismerik már.
    Megemlítem még a multit is, mert hát tényleg igaz, hogy rengeteg bug meg glitch van benne, barátokkal játszva mégis kiváló szórakozás volt egykoron. Kár, hogy már egy ideje kihalt az egész, és ha alkalomadtán felmegy az ember, akkor is vagy csalókkal, vagy pedig trollokkal találkozik az ember. Pedig micsoda két év volt az, ugye Matie meg glitchy?

    Szerintem neked tetszene a Rise, nyugodtan tehetsz majd vele egy próbát, mert nagyon jól lett optimalizálva, közben pedig hét patchet is kapott a játék, melyek további extra dolgokat adtak még hozzá. Nemrég volt Steamen egy nagy leárazás, akkor korrekt áron hozzá lehetett jutni. Viszont szerintem a 20 Years Celebration Edition megjelenésekor, vagy pár nappal előtte, szintén várható egy leárazás, szinte mindig így szokott lenni, úgyhogy megéri rá várni.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-08-24 19:09

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •