Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (172) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Question Mit vársz tőle?

    Milyennek szeretnéd a játékot?
    Utoljára módosítva: Roli által : 2015-07-06 23:53

  2. #2
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Jó hosszúnak
    ez a cicám:
    sztem egy játéknak hosszúnak kell lennie. milyen hosszúnak? amennyire csak lehet. komolyan modnom, a 10 órás játék semmi. (mert annyit akarnak) LEGALÁBB 15, de én a 20-nak jobban örlünék.

  3. #3

    Alapbeállítás

    A podcastban hallottak alapján minimum 10 óra játékidőre számíthatunk. A Guardian of Light-ot kb. 7-8 órára tippelték, ha jól rémlik - én kivégeztem több, mint 12+ óra alatt, és az is csak a multiplayer része volt.
    Bár én szeretek felfedezni minden zugot, valószínű azért tartott ilyen sokáig.
    A TR-nél bőven meglesz a 15+ óra is, reméljük.
    Én sokat várok a játéktól, az eddigi információk szerint izgalmasnak, egyedinek, véresnek, és nem utolsó sorban félelmetesnek ígérkezik, ami már erősen kellett a szériának.

  4. #4
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    LOL én a GoL-t max. 7 óra alatt fejeztem be
    ja, és sztem is itt volt az ideje a nyomatékosításnak - a ValóVilágbeli (most nem a fosfoylamra gondolok) durvaságnak.
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-01-20 17:27

  5. #5
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Szerintem a CD-nél is érzik ennek a résznek a súlyát ha ez bukás nincs TR legalábbis egy jópár évig
    DE én már most elkönyvelem hogy ez lesz a legjobb next gen TR főleg az új csapat társaknak köszönhetően.
    Én még mindig azt mondom hogy még egy Underworld utáni story befejezést elviseltem volna ha nem játék akkor egy animációs film vagy egy regényben
    (Amire azt mondják hogy 10 óra minimum nálam tuti 16 óra minimum kivéve ha lennének mellék küldetések mert azok nálam kimaradnának.. )

  6. #6
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    bár igen.... a jó játékos sztem az, aki a középpontban marad. én nem vagyok jó játékos. hacsak nem ragad el a sztori, mert akkor gyorsan továbbmegyek. én hardcore típus vagyok. mindent ezerszer végigvisezk a legapróbb részletekre figyelve.

  7. #7

    Alapbeállítás

    Izgalmas törénetet akarok és a játék hosszú legyen

  8. #8
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én is
    bár énnekem nem is kell az izgalmas töri csak a hosszúsága. mert azért a hossz biztos hoz magával izgi történetet. vagy nem.
    Anything could happen
    And it will

  9. #9
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    na, most hogy megjelent a Trailer ÉS a Gameplay, már mindenkinek megfogalmazódott ugye az, hogy mit szeretne látni a teljes játékban. na ki vele.
    egyre jobban úgy érzem, hogy meglett a vágyam, és hosszú lesz a játék.
    Anything could happen
    And it will

  10. #10
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Legyen jóval hosszabb, mint az előzőek.
    Tartalmazzon kihívást.
    Érje el, hogy megkedveljem a főszereplőnket.
    Alternatív útvonalak sem jönnének rosszul. Több megoldás - ezt ígérték is azt hiszem.
    A lehető legkevesebb moziélmény; mert hát jó nézni, de a nézés az nem játszás.
    Ne legyenek segítő szimbólumok mindenütt. (Tehát ne legyen kinyalva nekünk ott...) A tűznél még megértem, mutatja, hogy meddig kell ott tartanod a fáklyát; de egyéb helyen nem kéne. Az előzőekben is elég bosszantó volt a csáklyánál az a kör, amit már akkor megmutatott, amikor te még szét sem néztél, vagy a kamerát arra sem forgattad.
    Nem tudom, hogy itt mi veszi át a titkos helyek vagy relikviák szerepét, de remélem érdemes lesz küzdeni értük. Értelmes legyen a jutalmazás.
    Remélem tényleg minden megmászható lesz. Tehát ha én kiválasztok egy szimpatikus falrészt, fel tudjak rá menni. Már persze ha egészséges a kisasszony...
    Normális harcrendszerre már rég vágyom. De hát ezen a téren is beígértek valami újat. Sok sikert ehhez.
    Az animációk ne legyenek összecsapottak.

    Egyelőre ennyi jutott eszembe. Majd jelentkezek még, ha van valami.
    Engem már tényleg csak az érdekel, milyen a játékmenet.

Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •