Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (172) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #71

    Alapbeállítás

    nem akarom bevágni az unalmast meg senki kedvét lelohasztani de szerintem már egyik TR sem lesz olyan mint az ősök...hónapokig tartó felfedező utak, mindig találsz valami újat benne...és sajna mióta elolvastam ez a min. 10óra játékidő..ááh. Núdli..de már van egy sejtésem ha 10órát saccolnak természetesen csinálnak DLC-ket...és azokba gyúrják a játék játékot.. Az Undit két nap alatt kivégeztem.. És ha már itt tartok remélem ennek az újnak valami barátságos menürendszere lesz ...

  2. #72
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem akarom bevágni az unalmast meg senki kedvét lelohasztani de szerintem már egyik TR sem lesz olyan mint az ősök...hónapokig tartó felfedező utak, mindig találsz valami újat benne...és sajna mióta elolvastam ez a min. 10óra játékidő..ááh. Núdli..de már van egy sejtésem ha 10órát saccolnak természetesen csinálnak DLC-ket...és azokba gyúrják a játék játékot.. Az Undit két nap alatt kivégeztem.. És ha már itt tartok remélem ennek az újnak valami barátságos menürendszere lesz ...
    én már annyit kételkedtem, hogy sztem átbillentem az optimista oldalra.
    dikk télleg.
    Anything could happen
    And it will

  3. #73

    Alapbeállítás

    ne aggodj jomagam sem vagyok ennyire passziv. csak.. nem tudom pl neked hogy jott le, miota atvette a Crystal a jatekot, elvarazsoltak mindenkit azzal hogy becsomagoltak a jatekot a gyonyoruszep grafikajukkal a sztori pedig egy nulla lett..gyorsan vegigporgeted egy max ket nap alatt es szia....aztan nincs mas dolgot mint varni a kovetkezore...ami.. Ha pedig ujra akarod jatszani akkor meg nem talalsz semmi uj felfedezni valot max bugtomkelegeket..Meg semmi kihivas, vagy gondolkodni valok mint regen, hogy na most mit merre... Adok nekik eros 60% remenyt

  4. #74
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ez nem fogható teljes egészébe a Crystalra.Ha megnézed a leglényegesebb minden játéknál a grafika.A legtöbb idő erre megy el a Crystalnak is haladni kell a korral,mert ha nem fele ennyien se vennék meg a játékot.Régi időknek vége szépek voltak,jók voltak de már vége.Kár visszasírni,mert soha nem lesz még 1 olyan Tomb Raider mint a régiek.Inkább el kell fogadni.Én nem is értem azokat akik újrafeldolgozást akarnak a régi TR-ből hagyják őket békén úgy voltak jók ahogy vannak .
    Az Anni ezért se tartozik a kedvenceim közé
    Utoljára módosítva: Öcsí által : 2012-02-13 14:40
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  5. #75
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem fogható teljes egészébe a Crystalra.Ha megnézed a leglényegesebb minden játéknál a grafika.A legtöbb idő erre megy el a Crystalnak is haladni kell a korral,mert ha nem fele ennyien se vennék meg a játékot.Régi időknek vége szépek voltak,jók voltak de már vége.Kár visszasírni,mert soha nem lesz még 1 olyan Tomb Raider mint a régiek.Inkább el kell fogadni.Én nem is értem azokat akik újrafeldolgozást akarnak a régi TR-ből hagyják őket békén úgy voltak jók ahogy vannak .
    ezt akarom én is elfogadni... de egyszerűen nem megy
    de legalább rájöttem CRYSTALtisztán (LOL ), hogy a régi az régi, és ma semmiképpen sem kaphatunk régit, mert a mai játékosok többsége egy sheggfej, grafika-****. (tisztelet a kivételnek)

    így próbálok én is minél jobban alkalmazkodni a mai játékokhoz, dehát na, nem megyeget.
    Spoiler!

    ____________________________
    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adok nekik eros 60% remenyt
    hú, ha hallottál volna engem tavaly ősz körül... nemhogy 60-nál, 30nél sem voltam sztem. de azért nagyba kijelentettem, hogy mindenképp megveszem.
    hülye dolog ez a rajongás.
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2012-02-13 14:58
    Anything could happen
    And it will

  6. #76

    Alapbeállítás

    Kacsa kezdelek megkedvelni régebben ki nem állhattalak de ne sértődj meg!!!
    Szó se róla, ne érts félre én egyetértek azzal hogy számít a grafika, sőt ezen a téren nagyon is igényes vagyok, de ha már szupi grafit húznak a játékra, akkor kérem ezt a történettel is tartsák be és ne csépeljék el, vagy vágják ki belőle a javát. mert odamegyek a crystalhoz és agyon harapgálok mindenkit
    Valamint ez nem tartozik a TR-hez de aki ismeri az Amnesia the dark of descent-et ott nincs szupi grafi de mégis mekkora jó játék!! Akár a klasszikus TR-ek!!! Jeeeeee!!!

  7. #77
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamint ez nem tartozik a TR-hez de aki ismeri az Amnesia the dark of descent-et ott nincs szupi grafi de mégis mekkora jó játék!! Akár a klasszikus TR-ek!!! Jeeeeee!!!
    Ismerjük mi azt a játékot, én nap mint nap azt játszom!!Ééééééssssssssss igen, mivel ott tényleg lényegesen törödtek azzal, hogy legyen történet, plussz ijesztö legyen, amit el is értek!!!
    Személyem szerint, mikor elösször játszodtam kétségbe voltam esve, és nem hogy a grunt-tol de a brute-tól írtóztam a legjobban!!Mostmár megszoktam
    Viszont nem szeretnék offolni, szóval ez lehetne folytatni akár az én topicomban, akár az Off topic-ban is
    "Need doctor bad..."


  8. #78
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamint ez nem tartozik a TR-hez de aki ismeri az Amnesia the dark of descent-et ott nincs szupi grafi de mégis mekkora jó játék!! Akár a klasszikus TR-ek!!! Jeeeeee!!!
    na neee, na NEEEEEEE INNENTŐL KEBELBARIK LESZÜNK
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  9. #79

    Alapbeállítás

    De jó de jó de jóóó akkor tudtok nekem segíteni ugye ugye ? Mert elakadtam írjatok hova írhatok témával kapcs. (ebbe kicsit buta vagyok)

  10. #80
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Én átvezettem az ,,Egyébb játékok'' topic-ba, ha nem gond!!
    "Need doctor bad..."


Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •