Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (172) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #161
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Na igen. És... hol marad a kikapcsolható Survival Instinct? És a segítő ikonokat hol lehet kikapcsolni? (Nem a betűkről beszélek, azt tudom, hogy ki lehet.)
    Kellett volna egy olyan acsi, ahol a Hard nehézségi szinten, kikacsolt SI és ikonok mellett kell végigvinni. Bár még úgy is könnyű lenne.
    Anything could happen
    And it will

  2. #162
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    A Survival instinct az amikor benyomjuk a Q-t ugye? Szerintem egyértelmű. Nem kell benyomni a Q-t. Én egyszer sem nyomtam be. Nincs értelme. A segítő ikonok pedig lényegében csak azt mutatták meg, hogy mit lehet meggyújtani, az ilyen fogaskerekeket meg amúgyis kilehetett szúrni sztem.
    youtube.com/ScureHD

  3. #163
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Az a baj ezekkel a segítő ikonokkal, hogy egy idő után nem a képet nézed, hanem csak az ikon felbukkanására figyelsz, ha esetleg keresel valamit... Azon túl, hogy idegesítő. Survival instinct-re nincs szükség, mert így is nagyon látványosan elütnek a peremek, meg használható tárgyak a környezettől. De ha belegondolunk, el is kell ütnie. Jelenleg ott tart az interakció a környezettel, hogy annál azért több, hogy ne legyen jelezve (nem lehetsz benne biztos, hogy az most díszítőelem, vagy használható ketyere, és sokat kellene ide-oda rohangálni), de annál sokkal kevesebb, hogy logikailag kelljen gondolkozni, és ne legyen jelölve semmi.

    Mert ugyebár ha mittomén egy emelőre van szükség, és valaki kitalálja, hogy ő most a legelemibb módon egy támaszt és deszkát fog használni, ahelyett, hogy kötelet és csörlőt használna (mert mondjuk az is van) akkor megtehesse. Van azért egy határ, ahol inkább idegesítő, hogy túl sok a kacat tárgy, amiket fellökni tudsz, meg szétlőni, de egyéb hasznuk nincs.

    Mindenestre azért jó lenne, ha kikapcsolható lenne teljesen. Most, hogy multiztam pár órát, rászoktam arra, hogy minden rezdülést, és csapdát figyeljek, segítő ikonok nélkül... és végülis rá lehet szokni, hogy azonnal észrevedd, még akkor is, ha alig látszik.

  4. #164
    Kezdő Amane logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    21
    Gamer ID-k

    PSN ID: LucAmane

    Alapbeállítás

    Szerintem akkor még nem hittük volna hogy egyszer még "vissza sírjuk" !
    http://tombraiders.hu/images/sig/scan/gs2000_1/2.jpg

  5. #165
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    a survival instinct a GPS-ekre és a szétlövendő, lelógó cuccokra való, nomeg amikor a térképen odabiggyentesz egy jelölőt, és kéken fog világítani. de story modeban, amikor nem kell semmit se gyűjteni, tényleg haszontalan.
    Anything could happen
    And it will

  6. #166

    Alapbeállítás

    legyen hosszú,és a tőrténete jó legyen

  7. #167
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Nekem ami nagyon hiányzot az maga a játék hosszúsága és az úszás

  8. #168
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ami nagyon hiányzot az maga a játék hosszúsága és az úszás
    Az úszás az nekem is
    A hosszával nekem annyira nem volt bajom, mert vettem a fáradtságot és elsőre szinte mindent összegyűjtöttem. Utána meg ott vannak az acsik
    Sokkal több és nehezebb fejtörőnek viszont nagyon örültem volna.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-12-22 23:52

  9. #169
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Hát még ha nehezebb lett volna a fejtörő a hosszával nekem semmi bajom nem lenne de a játék ettől függetlenül is nagyon jó

  10. #170
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Szerintem ahhoz képest, hogy reboot és szélesebb közönség felé is akartak nyitni vele, egész jól sikerült. Puzzleből tényleg lehetett volna több és jobb is, csak akkor a casual réteg sírt volna.
    Ellenben a sziget egész korrektul felfedezhető és eléggé változatos is

Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •