Oldal: 26 / 30 ElsőElső ... 162425262728 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (292) összesen

Téma: Tomb Raider - Mythology

  1. #251
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem nyert Lost Valley a TR1ből ez a része igen tettszett ezért is raktam bele a játékba mellesleg az egész TR1es völgy benne van, de az a második pályában persze kicsit átalakítva
    ...hú, most megint elvesztettem a fonalat.
    na jól van, megyek pónikat és cuki cicákat nézni, hogy visszanyerjem a normál eszemet.
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  2. #252
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    A Lost Valleyt beleépítetted a pályádba? Kedvenc pályám, az anniversary-s kiadása nem tükrözte a szépségét. Ha mást nem is, akkor ezt kiadhatnád demóba. Eszméletlen gyönyörűen nézhet ki wdavid! Viszont a majomra visszatérve, ha mondjuk az egész majom más színű lenne mit szólnál hozzá? Van egy lila majmom, trsearch-es de átszíneztem corellal. Ha kell, küldöm itt. Viszont a soundokat nem tudom küldeni, mert túllépi a 97 kb-ot.

  3. #253

    Alapbeállítás

    nem a zegészet építettem bele a játékba csak ezt a részt igazából több TR részből is van benne egy két helyszín, azok amik tettszettek

    ezekből van pár átdolgozás: TR4, TR1, TR3

    a lila majom biztos jól néz ki de ebbe a pályába nem hiszem h passzolna, mivel próbálok az élethűségre törekedni minden esetre az ajánlatot nagyon köszönöm, rendes tőled

  4. #254

    Alapbeállítás

    Ú nekemis az a kedvenc pályám a TR1ből Kiváncsi vok hogy lett átdolgozva.

  5. #255
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Én is, várom!

  6. #256
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem a zegészet építettem bele a játékba csak ezt a részt igazából több TR részből is van benne egy két helyszín, azok amik tettszettek

    ezekből van pár átdolgozás: TR4, TR1, TR3

    a lila majom biztos jól néz ki de ebbe a pályába nem hiszem h passzolna, mivel próbálok az élethűségre törekedni minden esetre az ajánlatot nagyon köszönöm, rendes tőled
    Értem. Semmi gond. Amúgy ez a majmos dolog meg olyan, hogy mind2 másmilyen, amúgy meg sztem tök mindegy, hogy milyen a shegge színe a majomnak, 2 fajta van van a baboon normal slotban meg a baboon silent slotba, ráadásul ha nem a robbanós fajtát használod, akkor meg nem tűnik el a majom, olyan, mint a Tr3-ban, kipróbáltam, működik. Viszont már nagyon várom a pályádat wdavid! Tényleg, Croft Manor lesz benne?

  7. #257

    Alapbeállítás

    hehe nem azt kivettem ráadásnak nem találom a project fájlokat, szóval, lehet hogy az egész elveszett, de még körbe keresgélek

    örülök, hogy tettszik mindenkinek

  8. #258

    Alapbeállítás

    ismét volt egy hosszabb pihenő, meg közben számítógép csere is

    új képpel jelenleg nem tudok szolgálni, de ha esetleg lesz olyan ami, nagyon megtetszik szerkesztés közben, talán felrakom

    jelenleg új animációkat próbálgatok, főként a futás animációját szeretném lecserélni

    szóval egyenlőre ennyivel tudok szolgálni, lassan halad a munka magán élet miatt, de próbálok minél többet foglalkozni a projectel

  9. #259
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Sok szerencsét
    "Need doctor bad..."


  10. #260

    Alapbeállítás

    köszi szépen a hosszú hétvégén szerkesztgetek kicsit, és lehet h megleplek titeket egy kis újdonsággal

Oldal: 26 / 30 ElsőElső ... 162425262728 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •