Oldal: 2 / 22 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #11

    Alapbeállítás

    Biztos hogy a mostani magyarítást töltötted le? Még senkinek nem volt gondja ezzel. Nem értem. Próbáld talán újra. Esetleg töröld az egész Rise-t, töltsd le újra, és magyarítsd. Nincs más ötletem erre nekem.

  2. #12
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet lomha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Segítségedet szeretném kérni a Magyarítással kapcsolatban.
    Természetesen a program eredeti dobozos és a steames változat V 1.0 build 668.1_64
    A telepítési útmutatót pontról pontra betartva a Magyarítást telepítettem, és a telepítés után a játékot indítva,
    ez a hiba üzenet Failed to open BIGFILE.007.tiger, ha a Magyarítás uninstalálom a játék kifogástalanul működik.
    Nagyon vártam már ennek a játéknak a fordítását, mert az Angol és a többi nyelvtudásom is szinte a 0-val egyenlő,
    A játékokkal a google fordítójával próbálok boldogulni ami ami nagyon nehézkes és félrevezető.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

    A rendszer.

    Computer Name: DESKTOP
    [Operating System]
    Operating System: Microsoft Windows 10 Home Build 10586

    Intel Core i5-2400 --------------------------------------------------------
    Processor Name: Intel Core i5-2400
    Original Processor Frequency: 3100.0 MHz
    Original Processor Frequency [MHz]: 3100

    Motherboard Model: ASRock Z77 Extreme4-M
    Motherboard Chipset: Intel Z77 (Panther Point DH)

    Row: 0 - 4 GB PC3-12800 DDR3 SDRAM G Skill F3-12800CL9-4GBXL --------------
    [General Module Information]
    Memory Type: DDR3 SDRAM
    Module Type: Unbuffered DIMM (UDIMM)
    Memory Speed: 800.0 MHz (DDR3-1600 / PC3-12800)
    Row: 1 - 4 GB PC3-12800 DDR3 SDRAM G Skill F3-12800CL9-4GBXL --------------
    [General Module Information]
    Memory Type: DDR3 SDRAM
    Module Type: Unbuffered DIMM (UDIMM)
    Memory Speed: 800.0 MHz (DDR3-1600 / PC3-12800)

    ATI/AMD Radeon R9 290 -----------------------------------------------------
    Video Chipset: ATI/AMD Radeon R9 290
    Video Chipset Codename: Hawaii PRO
    Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Elpida]
    [Video Card]
    Video Card: ASUS R9290-4GD5
    [Performance]

    [Driver Information]
    Driver Manufacturer: Advanced Micro Devices, Inc.
    Driver Description: AMD Radeon R9 200 Series
    Driver Provider: Advanced Micro Devices, Inc.
    Driver Version: 16.200.1035.1001 (Crimson Edition 16.6.2)
    Driver Date: 08-Jul-2016
    Első körben én is azt mondom, amit előttem OBig, rakd újra először a Rise-t, majd a magyarítást. A géped jóféle, azzal nincs gond. Google fordítót meg nem érdemes használni, mert az kb. úgy rossz, ahogy van.
    Esetleg nem a Win10 kavart be?

  3. #13

    Alapbeállítás

    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy mielőtt kijött a 7-es patch, tökéletesen működött a fordítás.
    Majd természetesen a patch után kellett a frissített fordítás, így feltelepítettem azt is a leírt módon.
    Előző verzióra nem volt visszaállítva a Tomb Raider. Egyszerűen töröltem a régi, már nem működő
    fordítást. Megcsináltam a fájlellenőrzést, és felraktam a frissített, új fordítást. Ezután azt tapasztaltam,
    hogy bár a játék összes szövege ismét magyar, a Lara által játék közben mondott narratívák nem jelennek
    meg. Nem tudom, hogy esetleg nálam lehet-e a hiba, és telepítsem újra az egész játékot (bár egy próbát megér),
    vagy a magyarításban van még valami hiba. Ha igen, akkor jelzem, hogy valami nem jó , ha nem akkor
    vegyétek tárgytalannak az írásom. Ha esetleg tudtok valami megoldást a problémára, szívesen fogadom.

    Köszönettel,
    ThotTee

    <ui: a játék újratelepítése megoldotta a problémát. ha valaki ugyanígy járna, akkor ez egy járható út.>
    Utoljára módosítva: thottee által : 2016-07-18 01:33

  4. #14

    Alapbeállítás

    Idézet thottee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    <ui: a játék újratelepítése megoldotta a problémát. ha valaki ugyanígy járna, akkor ez egy járható út.>
    Köszi, hogy írtad a megoldást is.
    Valamit bekavar mindig a frissítés, legjobb újrarakni mindent. Rise-t, Magyarítást, mindent.

  5. #15

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Lenne egy olyan problémám hogy eredeti steames verzióm van 1.0 668.1_64-es.Leszedtem hozzá az 1.1-es magyarítást de azzal se müködik,hiába állítom át franciára marad francia.Addig müködött ameddig nem jött patch még az első magyarítással de azóta nem hajlandó müködni.

  6. #16

    Alapbeállítás

    Próbáld meg Sanya Te is újratelepíteni az egész játékot, mint thotte, hátha az neked is segít.

  7. #17

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    nekem friss telepítéssel, friss magyarítással a következő jelenségeket produkálja:
    - a Steam indítás után kapjuk az indítóablakot:
    https://drive.google.com/file/d/0B0I...ew?usp=sharing

    És a játékban ha az "Expedíciók"-ra kattintok, kidob a program...

    Gábor

  8. #18

    Alapbeállítás

    Gábor!
    Neked is azt tudom javasolni, töröld a játékot, a magyarítást, és töltsd le, telepítsd újra a Rise-t, és utána a magyarítást. Valami összeakadt nálad is.
    Ha úgy sem megy, szólj

  9. #19

    Alapbeállítás

    Leellenőriztem, magyarítás uninstall, játék töröl újra letölt, magyarítás újra felrak, a probléma ugyanaz

  10. #20
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez akkor fordul elő, ha nem megfelelő a verzió, vagy valamelyik fájl nincs rendben. Az újabb, V1.01-es verziószámú magyarítást raktad fel? Először töröld a magyarítást, majd csak ezután futtasd az ellenőrzést, ami visszaállítja az esetlegesen hibás fájlokat, majd telepítsd a V1.01-es verziószámú magyarítást.

Oldal: 2 / 22 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •