Oldal: 19 / 22 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #181
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Csináltál-e fájlellenőrzést, miután visszaállítottad a 811-es verzióra? Az előző telepítés miatt összekavarodhatott. Szedd le a magyarítást, ezután futtasd le az ellenőrzést (jobb klikk a RotTR-re - Tulajdonságok - Helyi fájlok - Játékfájlok épségének ellenőrzése), majd telepítsd az innen letöltött verziót. Úgy már mennie kell

  2. #182

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csináltál-e fájlellenőrzést, miután visszaállítottad a 811-es verzióra? Az előző telepítés miatt összekavarodhatott. Szedd le a magyarítást, ezután futtasd le az ellenőrzést (jobb klikk a RotTR-re - Tulajdonságok - Helyi fájlok - Játékfájlok épségének ellenőrzése), majd telepítsd az innen letöltött verziót. Úgy már mennie kell
    Persze, 811-es verzió, magyarítás törlés, fájlok ellenőrzése, játék működik. Magyarítás telepít, utána el se jutok a menüig.

  3. #183

    Alapbeállítás

    Ezt a verziószámot írja ki a jobb alsó sarokban? v1.0 build 811.3_64
    És persze mielőtt telepítetted a magyarítást, átállítottad franciára?
    Lépésről-lépésre úgy csináld., ahogy a 177-es hozzászólásban leírtam. Mindenkinek működik úgy, pedig kaptam vagy 50 levelet. ha neked mégsem, nem tudok segíteni, valamit rosszul csináltál.
    Esetleg törölheted az egész játékot, és leöltöd újra a Steam-ről.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2018-12-20 20:33

  4. #184

    Alapbeállítás

    Tiszteletem!
    Nálam is ugyan az a hiba mint az előttem szólónál.

    Én most telepítettem először a játékot. A 177. szerint visszaállítottam, a build egyezik azzal amit a 183-ban jelzel. A játék elindul átállítom franciára. Megcsináltam a fájl ellenőrzést is le is futott.
    A magyar felmegy a kezdő kép magyar lesz de a játék menü már nem jön be visszadob a windowsba.

    Valami tipp még esetleg?

    Köszönöm!

  5. #185

    Alapbeállítás

    Nálam is ugyanez a hiba pedig mindent követtem lépésről lépésre :-(

  6. #186

    Alapbeállítás

    No akkor próbáljátok ki ezt, nálam működik:
    Állítsátok vissza a béta fülön a build 767.2 -es verzióra.
    Töltsétek le innen a korábbi magyarítás verziót, a [V1.01-es korábbi változat letöltése] a lap alján.
    https://tombraiders.hu/letoltesek/do...rottr-hun-v101
    Távolítsátok persze el a magyarítást az újat, az 1,02-est, és ezt telepítsétek fel.
    Direkt link, ha nem találnátok: https://tombraiders.hu/files/RotTR_2...n_hun_v101.exe
    Utoljára módosítva: OBig által : 2018-12-23 10:06

  7. #187

    Alapbeállítás

    Szia!

    A biztonság kedvéért leszedtem és újraraktam a játékot.

    A 767.2 illetve az 1.01 -es változattal már működik.

    Köszönöm szépen!

  8. #188

    Alapbeállítás

    Szívesen. És Békés, Boldog Karácsonyt mindenkinek.

  9. #189

  10. #190

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Köszönöm a frissített magyarítást! Aki azon tűnődik, hogy most hogyan lépjen ki a bétából az válassza az: EGYIK SEM - kijelentkezés minden bétából-t!
    Mindenki nevében Boldog Újévet Kívánok a TombRaiderS kiváló csapatának, és persze a tagoknak is!
    Köszönöm szépen!

Oldal: 19 / 22 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •