Oldal: 14 / 22 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #131
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Skandar Graun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv

    Kijött valami vr marhaság a játékhoz a verziószám is változott 880-ra emiatt a honositás nem működik. Lesz újabb verzió a honositásból? A választ előre is köszi.
    Szia!

    Igen, sajnos tapasztaltuk, hogy a magyarítás a patch miatt már nem működik a játék legújabb verziójával. Amíg a frissített verzió el nem készül, addig az itt leírt megoldással tudsz magyarul játszani a játékkal: https://tombraiders.hu/forum/showthr...ll=1#post41944 Annyi a különbség, hogy a 770.1-es verzióra kell visszalépni.

    Igyekszünk mihamarabb javítani a problémát, és köszönjük az észrevételt

    U.i.: tetszik az avatar képed, egyből felismertem, kellemes emlékek társulnak hozzá!

  2. #132

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Igen, sajnos tapasztaltuk, hogy a magyarítás a patch miatt már nem működik a játék legújabb verziójával. Amíg a frissített verzió el nem készül, addig az itt leírt megoldással tudsz magyarul játszani a játékkal: https://tombraiders.hu/forum/showthr...ll=1#post41944 Annyi a különbség, hogy a 770.1-es verzióra kell visszalépni.

    Igyekszünk mihamarabb javítani a problémát, és köszönjük az észrevételt

    U.i.: tetszik az avatar képed, egyből felismertem, kellemes emlékek társulnak hozzá!
    Köszi a választ. Kivárom az újabb verziót mert épp extrém túlélő fokozaton játszottam és nem akarom megint az elejéről kezdeni.

    Skandi bátyó meg szerintem sokak kedvence itthon a fantasy rajongók között.
    A Káosz Papja

  3. #133
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Skandar Graun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ. Kivárom az újabb verziót mert épp extrém túlélő fokozaton játszottam és nem akarom megint az elejéről kezdeni.

    Skandi bátyó meg szerintem sokak kedvence itthon a fantasy rajongók között.
    Igyekszünk minél hamarabb megoldani, addig is köszi a türelmedet!
    És igen, így van.

  4. #134
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    A mentésed nem fog elveszni ha visszaállsz az előző verzióra, folytathatod ott, ahol abbahagytad a játékot. De ha biztosra akarsz menni, akár másolatot is készíthetsz a mentésekről (a Program Files/Steam/userdata/(a te SteamID-d)/391220/remote mappában található fájlokról), hogy biztos ne vesszen el semmi.

  5. #135

    Alapbeállítás A Rise Of The Tomb Raider magyarosítása

    Hellosztok!
    Új verzió jelent meg Larából? Vagy miért kell újból magyarosítani? Mi változik meg benne? Sok minden? Illetve nagy munka, lesz a magyarosítás? Mikorra várható a vége?
    A választ előre is köszönöm: Üdv : Kara

  6. #136
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok!
    Új verzió jelent meg Larából? Vagy miért kell újból magyarosítani? Mi változik meg benne? Sok minden? Illetve nagy munka, lesz a magyarosítás? Mikorra várható a vége?
    A választ előre is köszönöm: Üdv : Kara
    Szia kara!

    Jött egy újabb patch, ami Steam VR támogatást adott a játékhoz, és vele együtt némi új szöveg is lett. Elvileg nem lesz sok idő már, és frissíteni fogjuk.

  7. #137

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Jött egy újabb patch, ami Steam VR támogatást adott a játékhoz, és vele együtt némi új szöveg is lett. Elvileg nem lesz sok idő már, és frissíteni fogjuk.

    Hello drlecter!
    Köszönöm a választ. Várom az újabb magyarosítást.
    Üdv: Kara

  8. #138

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Jött egy újabb patch, ami Steam VR támogatást adott a játékhoz, és vele együtt némi új szöveg is lett. Elvileg nem lesz sok idő már, és frissíteni fogjuk.
    Ezt örömmel olvastam, mert bár egyrészt már "kívülről tudom" a játékot, másrészt amúgy sem nehéz az angolt követnem, azért jól esik, hogy van korrekt fordításotok hozzá. Várjuk a frissítést.

  9. #139

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ma frissült a játék, v1.0 build 813.4_64! Ez késlelteti a magyarítás kiadását?

  10. #140

Oldal: 14 / 22 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •