Oldal: 10 / 22 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #91
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok
    Automatikusan frissült a Rise of the tomb raider, és a Steam is, az újjabb magyarosítás előtt töröltem a régi magyrosítást.
    Most így nem indul el a játék. Az indító képernyön a következőket írja ki. "Error out of table range"
    A segítséget előre is köszönöm.
    Üdv: Kara
    Szia!

    Olvasd el a leírást a cikk végén: http://tombraiders.hu/news/rottrnews...on-magyaritasa
    Először validáld a fájlokat (a könyvtárban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzését válaszd ki:



    Ez le fogja ellenőrizni a játékfájlokat, és újra letölti azokat, ha valami nincs rendben. Ezután már felrakhatod a magyarítás legfrissebb verzióját. Ha esetleg ezután sem működne, próbáld meg újratelepíteni a játékot, de erre elvileg nem lesz szükség. Jó játékot!

  2. #92

    Post Nekem a Steam-em más, hogy Frissítve lett a Steam

    Hellosztok
    Nekem frissítés után más a Steam-em.
    Steam_1.jpg
    Itt nem tudom mit kell csinálni.
    A válaszokat előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  3. #93
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Jobb oldalt a kis ikonokkal tudsz nézetet váltani, katt az elsőre, és újra a régi lesz.

    http://i.imgur.com/HPZgiZh.png

  4. #94

    Alapbeállítás Kiválasztottam azt a nézetet a "Detail View"-et

    Hellosztok
    Kiválasztottam jobb oldalt azt a kis "Detail View" nézetet. Ezt az ablakot kaptam.
    Steam_4.jpg
    Evvel az ablakkal sem tudok mit kezdeni.
    A válaszokat előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  5. #95

    Alapbeállítás A játék validálása.

    Hellosztok.
    Nagyon szépen köszönöm az instrukciókat a Rise of the Tomb Raider validálásával kapcsolatban, és a magyarosításával is.
    Újra frissítette a játékot, és utána működött a játék a Steam-en. A magyarosítása is sikerült.
    A válaszokat nagyon szépen köszönöm.
    Üdv : Kara

  6. #96
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nagyon örülök, hogy sikerült, jó játékot kívánok!

  7. #97

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Magyarosítás telepítése után mikor indítanám a játékot ezt kapom: segítség? Hiba.jpg

  8. #98

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Kifagy a játék a forgatos dolgoknál kezdpképernyő hiba stb... a megoldást már tudom mert olvasgattam hogy 1.01-es magyaritás kéne,de azt nem találom már az oldalatokon csak ami fent a gépen van a 20 éves ünneplőset.
    Utoljára módosítva: pete6 által : 2016-12-15 23:19

  9. #99
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet pete6 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kifagy a játék a forgatos dolgoknál kezdpképernyő hiba stb... a megoldást már tudom mert olvasgattam hogy 1.01-es magyaritás kéne,de azt nem találom már az oldalatokon csak ami fent a gépen van a 20 éves ünneplőset.
    Szia pete6!

    Az az 1.01-es magyarításunk, amire te gondoltál, már nincs, mert elavult. Azóta kijött a 20 Year Celebration-höz készült 1.0-ás verziójú magyarításunk, ami a Rise of the Tomb Raider legfrissebb verziószámú (753.2) változatával működik. Tehát először töröld le a régi magyarítást, frissítsd a játékot a legújabb verzióra, csinálj egy validálást a Steamen, és telepítsd fel a legújabb magyarításunkat. Így már mindennek jónak kell lennie.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-16 00:50

  10. #100

    Alapbeállítás

    Tudom,tudom fogjam be a pofámat,de nekem virág bolti verziom van Kaos féle verziószámot nem tudok,de tuti hogy 1.01-el elmenne.

Oldal: 10 / 22 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •