Oldal: 22 / 22 ElsőElső ... 12202122
Eredmény: 211 - 220 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #211
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet Valhalla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szió..nekem nem műkszik...(((felteszem indítanám a játékot és kilép..igaz nekem a v1.0 build 813.4_64 verziót irja ki..avagy törölnöm kell mindenképp?)Pedig még frencsre is állítottam..)))
    Szia!

    Persze, mert nem jó a verziószám! Az oldalon is írva lett és a telepítői is írja:
    Szükséges: v1.0 build 1013.0 - 18-10-2021 build 1013.0

    Ez a legújabb verzió a játékból, ezt töltsd le - ha a Steam nem töltené le automatikusan akkor:
    Steam -- Játékkönyvtár -- Rise of the Tomb Raider -- Jobb klikk -- Tulajdonságok -- Béták -- Build 1013 verzió.
    Hagyd hogy lefrissítse a játékot, majd csak ezután telepítsd a magyarítást.
    A kompatibilitási hibák elkerülése végett érdemes letörölni a játék korábbi verzióját és újra letölteni az egész játékot. Ha nem a 1013-as buildet tölti le a Steam, akkor az előbb leírtak szerint frissítsd a 1013-as verzióra, majd csak ezután telepítsd a magyarítást.
    Utoljára módosítva: TBlint által : 2021-10-26 09:53

  2. #212

    Alapbeállítás

    Nekem se indul el a játék miután telepítettem a magyarítást, pedig a legfrissebb, steam-es változat van meg belőle...most vettem pár napja!
    Magyarítás nélkül elindul, de miután telepítem se kép se hang, elindul, aztán azonnal kilép.
    Ötlet, hogy mi lehet a gond?

  3. #213

    Alapbeállítás

    Idézet kaszajoco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem se indul el a játék miután telepítettem a magyarítást, pedig a legfrissebb, steam-es változat van meg belőle...most vettem pár napja!
    Magyarítás nélkül elindul, de miután telepítem se kép se hang, elindul, aztán azonnal kilép.
    Ötlet, hogy mi lehet a gond?
    Ugyanez a helyzet nálam is, friss telepítést követően. Mivel már többször is végigjátszottam, most nem bosszant (játszom angolul), csak gondoltam, megosztom a tapasztalatomat.

  4. #214

    Alapbeállítás

    És mi a verziószáma a játéknak?
    Ha 1013, akkor töröld a magyarítást, töröld a játékot, töltsd le újra, és újra magyarítsd, az új 1,04-es magyarítással.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2021-11-11 11:56

  5. #215

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Ismét frissült a játék, jelenleg a 1026 verziónál tart. A magyarítás természetesen nem működik.
    Köszönöm a munkátokat, nagyon színvonalas a magyarítás.

  6. #216

    Alapbeállítás

    Köszi a dícséretet.
    Amíg nincs újabb magyarítás, állítsátok vissza a verziószámot.

  7. #217
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Köszönöm a jelzést több fronton is!

    A napokban ránéztem mindkét játékra (Rise of the Tomb Raider + Shadow of the Tomb Raider) és szomorúan látom, hogy mindkét esetben megváltoztatták a fájlok felépítését. Nem igazán értem, hogy mi szükség volt erre ennyi idő után...

    Jelenleg egyik szövegfájl sem bontható ki (és tehető vissza) a játékból/játékba. A korábbi szerkesztőprogramok sem tudnak mit kezdeni az új fájlokkal, szóval egyelőre ajánlott egy korábbi verzió beszerzése mindkét játékból (Steam-en játékverzióváltás), ha a magyarítással akartok játszani.

    Ha lesz megoldás, jönni fogok a frissített verziókkal, de, hogy ez mikor fog megtörténni, azt sajnos nem tudom megmondani.

  8. #218

    Alapbeállítás

    Köszi Báint!
    Én sem értem ezeket a frissítéseket, mintha az ilyen nyelvi fordítások ellen lennének, hisz érdemleges újítást nem tartalmaznak.
    Rise-nél ajánlom a 813-as verziót, ahhoz azonban az 1,02-es magyarítás jó.

  9. #219

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Most néztem már megint változott a buildszám. Most már a 1027-nél tartanak. Mindig csak valami "piszlicsáré" javítást csinálnak és ez már indok nekik arra hogy növeljék a verziószámot.

    Viszont egy előnye van a dolognak. Kivették mindkettő játékból a Denuvót hivatalosan. Az indító exe már nem több száz MB hanem pár 10 Mb-os.
    Utoljára módosítva: csabesz által : 2021-12-11 13:12

  10. #220

    Alapbeállítás

    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítás v1.05


    TBlint megalkotta a legújabb verzióhoz a magyarítást. (v1.0 build 1027.0)

Oldal: 22 / 22 ElsőElső ... 12202122

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •