Oldal: 1 / 22 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)


    Rise of the Tomb Raider
    20 Year Celebration Magyarítás V 1.03


    Minden, ami a Rise of the Tomb Raider magyarításával kapcsolatos (hibák, problémák, stb.)


    Telepítéskor figyelmesen olvasd át az ott leírtakat!

    • A magyarítás működtetéséhez a játékban állítsd át a feliratozást Franciára (Options - Audio and Languages - Text Language: French).
    • A korábban kiadott Rise of the Tomb Raider magyarításunkat némileg átdolgoztuk, számos hibát javítottunk és hozzáigazítottuk a 20 Year Celebration kiadáshoz.

    • A magyarítás telepítéséhez 6GB szabad lemezterületre van szükség, mivel a telepítő biztonsági másolatokat készít a fájlokról. A telepítés akár több percig is eltarthat!
    • A magyarítást frissen telepített és a legújabb verziószámmal (1.0.820.0) rendelkező eredeti Steam-es játékra ajánlott telepíteni, más játékverzió esetén nem garantált a magyarítás helyes működése!
    • A magyarítás a Windows Store változathoz nem használható!


    Részletes információkat a letöltési oldalon olvashattok, képeket ebben a cikkben találhattok. Bármiféle technikai problémával, észrevétellel nyugodtan írjatok nekünk.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2019-07-20 20:44

  2. #2

    Alapbeállítás

    Nem tudom hogy ti fordítottátok rosszul vagy a játékban is így szerepel, de Lara a mérgezett nyilakhoz légyölő galócát használ és nem gyilkosat. Legalábbis a külseje alapján biztosan. Bár hatását tekintve csak a gyilkos galóca halálos, gyakran összetévesztik a pöttyös légyölővel. Utóbbiból hármat-négyet is megehetsz, csak enyhe gyomorrontást okoz, esetleg kis hallucinációt, amíg a gyilkos galócából körömnyi is végzetes.

  3. #3
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Kicsit mellényúltak a játékban, mert eredetiben Lara azt mondja, hogy "they're deathcaps". A deathcap az Amanita phalloides, avagy gyilkos galóca, zöldes kalappal. A légyölő galócát angolul fly agaric-nek hívják (latinul Amanita muscaria), és piros kalapos, fehér pöttyökkel. Tehát a játékban nem így kellene kinézniük a gombáknak.

    Jó az észrevétel, mert kinézet alapján valóban nem gyilkos galóca a gomba, amit Lara felszed, hanem légyölő galóca, de ahogy írtad, úgy lenne a logikus, ha gyilkos galóca kinézete lenne. Előfordul pár hasonló érdekesség, úgy tűnik, erre nem figyeltek oda eléggé.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2016-05-04 19:06

  4. #4
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Letöltöttem a magyarítást, huh apám, hatalmas pacsi nektek érte!!! Elkezdtem újrajátszani és nagyon nagy élmény magyarul olvasni a sorokat. Eddig hibátlan, biztos hogy nem lehetett kis munka ezt így véghez vinni.
    Még egyszer nagyon köszönöm a munkátokat!

  5. #5

    Alapbeállítás

    Nem lehetséges olyan magyarítás készítése amely független a frissítés verziójától?

  6. #6

    Alapbeállítás

    Jaja sajnos a frissitések megölik a honosítást : \ esetleg a játékba bele lehetne építeni mint a this war of mineban.

  7. #7
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Serutekin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja sajnos a frissitések megölik a honosítást : \ esetleg a játékba bele lehetne építeni mint a this war of mineban.
    Ha jól tudom, akkor az a készítőkön múlik, hogy beleteszik-e. A This war of mine-ban sem volt másképpen.

    Idézet Dr Whitman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetséges olyan magyarítás készítése amely független a frissítés verziójától?
    Tudtommal az nem lehetséges, viszont hamarosan frissülni fog a magyarítás, így már a legújabb javítással is működőképes lesz.

  8. #8

    Alapbeállítás

    Már írtunk nekik a magyarítással kapcsolatban, de nem fogják beletenni szerintem, pont azért, mert az újabb, és újabb peccsek megölik, mindig új verzió kell.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-07-10 08:25

  9. #9

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már írtunk nekik a magyarítással kapcsolatban, de nem fogják beletenni szerintem, pont azért, mert az újabb, és újabb peccsek megölik, mindig úk verzió kell.
    Köszi a gyors választ Akkor hajrá mindenhez.

  10. #10

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Segítségedet szeretném kérni a Magyarítással kapcsolatban.
    Természetesen a program eredeti dobozos és a steames változat V 1.0 build 668.1_64
    A telepítési útmutatót pontról pontra betartva a Magyarítást telepítettem, és a telepítés után a játékot indítva,
    ez a hiba üzenet Failed to open BIGFILE.007.tiger, ha a Magyarítás uninstalálom a játék kifogástalanul működik.
    Nagyon vártam már ennek a játéknak a fordítását, mert az Angol és a többi nyelvtudásom is szinte a 0-val egyenlő,
    A játékokkal a google fordítójával próbálok boldogulni ami ami nagyon nehézkes és félrevezető.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

    A rendszer.

    Computer Name: DESKTOP
    [Operating System]
    Operating System: Microsoft Windows 10 Home Build 10586

    Intel Core i5-2400 --------------------------------------------------------
    Processor Name: Intel Core i5-2400
    Original Processor Frequency: 3100.0 MHz
    Original Processor Frequency [MHz]: 3100

    Motherboard Model: ASRock Z77 Extreme4-M
    Motherboard Chipset: Intel Z77 (Panther Point DH)

    Row: 0 - 4 GB PC3-12800 DDR3 SDRAM G Skill F3-12800CL9-4GBXL --------------
    [General Module Information]
    Memory Type: DDR3 SDRAM
    Module Type: Unbuffered DIMM (UDIMM)
    Memory Speed: 800.0 MHz (DDR3-1600 / PC3-12800)
    Row: 1 - 4 GB PC3-12800 DDR3 SDRAM G Skill F3-12800CL9-4GBXL --------------
    [General Module Information]
    Memory Type: DDR3 SDRAM
    Module Type: Unbuffered DIMM (UDIMM)
    Memory Speed: 800.0 MHz (DDR3-1600 / PC3-12800)

    ATI/AMD Radeon R9 290 -----------------------------------------------------
    Video Chipset: ATI/AMD Radeon R9 290
    Video Chipset Codename: Hawaii PRO
    Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Elpida]
    [Video Card]
    Video Card: ASUS R9290-4GD5
    [Performance]

    [Driver Information]
    Driver Manufacturer: Advanced Micro Devices, Inc.
    Driver Description: AMD Radeon R9 200 Series
    Driver Provider: Advanced Micro Devices, Inc.
    Driver Version: 16.200.1035.1001 (Crimson Edition 16.6.2)
    Driver Date: 08-Jul-2016

Oldal: 1 / 22 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •