Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #1

    Alapbeállítás Technikai problémák

    Ide jöhetnek a technikai hozzászólások.

  2. #2
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás Technikai problémák

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy legyen. Nem szeretnék most 200-at költeni új gépre. Bár 10 éves a gép, megérdemelné a nyugdíjat.
    Viszont kérdezném, mert hardverhez elég lüke vagyok. DDR2-es ram helyébe be lehet rakni DDR3-asokat, vagy más a foglalat?
    No mert 4*1-es DDR2-es van benne, és olcsóbb volna két 4gb-os DDR3--ast betenni, mint 4db 2gb-os ddr2-est.

    Viszont van egy ötletem. Régen csináltunk egy nagy videótesztet, amit megtalálhattok a bugos oldalon: http://tombbugs.treditor.hu/index.html AOD videokártyateszt.
    Most is lehetne egy ilyent csinálni. Vannak fix mentési pontok, ott betölteni a játékot, és nyomni egy Prtscreen-t, vagy Frapssal, azonos felbontásban persze.


    Annak kell utána nézni OBig, hogy az alaplapod támogatja -e a ddr 3 as ramokat. Addig ne vásárolj. Milyen alaplapod van?

  3. #3

    Alapbeállítás

    Nemtom, talán ez: abit ip35

    Jól van, látom már, marad a ddr2.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-01-24 21:16

  4. #4
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemtom, talán ez: abit ip35

    Jól van, látom már, marad a ddr2.

    Rossz hírem van. Nem vehetsz bele ddr 3ast Mer ugyanis a te deszkád csak ddr2 800 ast támogatja. Én decemberbe vettem egy asus alaplapt meg új procit, 2*4 giga ramot (1600 mhz) . Ez így olt cakom pakk 70 000. Alaplap 25 000. CPU:34 000, ramok:15 000.

  5. #5
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemtom, talán ez: abit ip35

    Jól van, látom már, marad a ddr2.
    Szia.
    Abba az alaplapba nyomhatsz 8 GB ramot.
    4*2 Gb vagy 2 * 4 GB.




  6. #6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Szégyen, nem szégyen, de sajnos számomra mindig is nagy rejtély volt ez futni fog-e, vagy nem dolog (és még én nevezem magam gamernek...), ezért a biztonság kedvéért kikérem a véleményeteket, nehogy meglepetés érjen

    - Win 8.1 (64 bites) operációs rendszerem van
    - processzorom: intel core i3-2120 (3.30 GHz)
    - RAM: 8 GB
    - pár héttel ezelőtt lett frissítve a garikus kártya, bár nem én választottam (vajon miért nem?) AMD Radeon HD 7700 series

  7. #7
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet little miss sunshine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szégyen, nem szégyen, de sajnos számomra mindig is nagy rejtély volt ez futni fog-e, vagy nem dolog (és még én nevezem magam gamernek...), ezért a biztonság kedvéért kikérem a véleményeteket, nehogy meglepetés érjen

    - Win 8.1 (64 bites) operációs rendszerem van
    - processzorom: intel core i3-2120 (3.30 GHz)
    - RAM: 8 GB
    - pár héttel ezelőtt lett frissítve a garikus kártya, bár nem én választottam (vajon miért nem?) AMD Radeon HD 7700 series
    Szia!

    Nem szégyen, mert sokaknál felmerülő kérdés ez Ahogy nézem a minimumod megvan, szóval elméletileg semmi akadálya annak, hogy játszhass majd vele.

  8. #8

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gyors választ, ennek igazán örülök!

  9. #9
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nem kell itt feltétlen gtx 970 meg 960 as geforce . Jó persze aki 1600*1200 ba akar full hd én csili vilin, az nyilván kapja össze magát. De mi öreg motoros TR fanok, úgy gondolom kibírjuk csili vili nélkül. Én legalábbis nagyon bízok benne,

  10. #10
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nah megvettem én is, de már az elején elpattan az agyam ettől a szájon ................................stb stb steamtől. Ez mindent fél napig telepít???Fiókot megcsináltam, de már vagy 3 órája nyekeregeteti a 2. ik lemezt? Help, kérem szépen valaki.

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •