Oldal: 17 / 22 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #161
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fensterlaszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Köszönöm a segítséget. A leírtak szerint jártam el, és működik rendesen.
    Szia!

    Igazán nincs mit, örülök, hogy mostmár rendesen működik Jó játékot kívánok!

  2. #162

    Alapbeállítás

    Sziasztok nekem valamiért nem jön le a Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítás v 1.02.Ha az 1.1 est használom akkor a játék kidob az asztalra.

  3. #163
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Megadom a közvetlen letöltés linkjét, úgy mennie kell: (katt ide)

  4. #164

    Alapbeállítás Magyarosítás!

    Hellosztok!
    A legutolsó verziójú Lara az 1.0.813.4 a magyarosítás is a legutolsó verziójú 1.02 PC. Telepítettem a (steam/steamapps/cammon/Rise of the Tomb Raider) könyvtárba. Mégis a franciára állítva franciául jelenik meg.
    A megoldást előre is köszönöm:
    Üdv: Kara

  5. #165
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Úgy telepítetted, hogy a játékkönyvtárban volt a telepítőfájl? Onnan érdemes elindítani. Futtass le egy fájlellenőrzést (a Steam kliensen keresztül a könyvtárban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzését kell kiválasztani), utána indítsd el a telepítőt a Rise főkönyvtárából.

  6. #166

    Alapbeállítás Magyarosítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Úgy telepítetted, hogy a játékkönyvtárban volt a telepítőfájl? Onnan érdemes elindítani. Futtass le egy fájlellenőrzést (a Steam kliensen keresztül a könyvtárban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzését kell kiválasztani), utána indítsd el a telepítőt a Rise főkönyvtárából.
    Hello Matie
    Köszönöm a választ. Uninstalláltam a Larát, és a magyarítást is. utána újratelepítettem a játékot és a magyarosítást. és működik a magyar felirat
    Üdv: Kara

  7. #167

    Alapbeállítás

    Most kezdtem el nézni a magyarítást, és hát le a kalappal, elkepeszto munka.
    Egy kérdésem lenne: bele lehet nyúlni házilag valahogy a magyar szövegbe? Nem baj, ha bonyolult. Az én ízlésemhez meg talán az angolhoz képest itt-ott túl trágár a szöveg.

  8. #168

  9. #169

    Alapbeállítás

    Jó, értem, nem, reménykedtem, hogy van valami unpack, search&replace, pack metódus. Biztos öreg vagyok már, azért szeretem jobban a kicsit finomabb fordításokat.

  10. #170
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Lehet mondani, hogy az angolok mindenre a shit, damn, f...-ot mondják, ezzel szemben a magyar káromkodások tárháza jóval bővebb. De sajnos ennyi káromkodás van a játékban, akármennyire nem illik egy angol úri kisasszonyhoz. Kellett fordítani, ha már ott van. Angolul is ezt látod, és a Shadowban is van legalább ennyi, ha nem még több.

    Jobban járnál, ha a fejlesztőknél kilincselnél egy olyan opcióért, hogy a káromkodásokat csillagozzák ki .

Oldal: 17 / 22 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •