Oldal: 18 / 22 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #171
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet mmark123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most kezdtem el nézni a magyarítást, és hát le a kalappal, elkepeszto munka.
    Egy kérdésem lenne: bele lehet nyúlni házilag valahogy a magyar szövegbe? Nem baj, ha bonyolult. Az én ízlésemhez meg talán az angolhoz képest itt-ott túl trágár a szöveg.
    Szia! Köszönjük szépen!
    Azt nem tudom, hogy bele lehet-e nyúlni valahogy, de sajnos - ahogy Thak is írta föntébb - tényleg sok a káromkodás benne. Mondjuk eleve 18+-os volt ár a Reboot is, szóval ez ezzel (is) jár. És igen, a Shadowban még több van talán, szóval készülj fel.

  2. #172

    Alapbeállítás

    Sziasztok ! Tegnap frissített a Steam valamit és azóta francia lett. Tudtok rá valami megoldást, hogy mit kell módosítani?

  3. #173

    Alapbeállítás

    Állítsd vissza Steamben az előző (1.0.813.4) verzióra.

  4. #174

    Alapbeállítás

    Köszi a tippet, estére megpróbálom. A mentésről érdemes előtte csinálni egy biztonsági másolatot ?

  5. #175

    Alapbeállítás

    Csinálj,,bár szerintem felesleges. Ha nem megy, szólj.

  6. #176

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nekem is frissített a steam és azóta nem megy a magyarítással . Ezelőtt tökéletesen működött és a frissítés előtti napokban is játszottam vele.
    Letöröltem a magyarítást úgy működik a játék. Ha visszarakom rá akkor magától kilép úgy, hogy a menüig se ér el. Próbáltam más verzióra állítani 811.3, 770.1, 767.2 - és 813.4 lehetőséget nem is ad ki. Próbálkozok már pár órája de sehogy se akar jó lenni.
    Úgy is próbáltam, hogy ellenőriztettem a játék fájlait amikor verziószámot váltottam de akkor is kilép a menü előtt.
    Szépen kérek valakit, hogy esetleg tudna segíteni megoldani a problémát?

    Üdv, Dundi

    https://imgur.com/QfsEXmY
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #177

    Alapbeállítás

    Vissza kell állítani az előző verzióra:
    Steam--Játékok fül fent--leg9ördülő menüben: Játékkönyvtár megnyitása-- Jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre--Tulajdonságok--Fenti menüben klikk a Béták-ra, ott a legördülő menüben válaszd ki a legalsó build 811-3-as, és okézd le.
    Ha nem működik, akkor először is szedd le a magyarítást a RotTR_hun_uninstall.exe-vel, , majd ugyanitt a Steam menüben válaszd a helyi fájlok-- Játékfájlok épségének ellenőrzése. Ha megvan, akkor indítsd a játékot el, nézd meg, hogy ezt a verziószámot írja ki, hogy v1.0 build 811.3_64 Ha igen, akkor állítsd a nyelvet franciára, és lépj ki a játékból. Ekkor újra rakd fel a magyarítást, a könyvtárából indítva, és a Programfiles86--Steam-Steamaps--Common--Rise of the Tomb Raider mappát kiválasztva tedd fel. Ha kész indíthatod is a játékot. Most már az első menünek is magyarnak kell lennie.

  8. #178

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Volna egy olyan problémám, hogy nem indul el a tomb raider ha fent van a magyarítás. Simán visszalép az asztalra.
    Tegnap töltöttem le , steamen keresztül, és a magyarítások.hurol leszedtem a magyarítást ami az ottani leírás alapján a legújabb.
    Leszedtem a magyarítást ahogy itt le van írva pontosan úgy , megtörtént a steames fájl ellenőrzés ,minden rendben , majd leszedtem az oldalatokon található 1.2 es verziót
    mielőtt feltelepítettem elindítottam a tomb raidert és átállítottam franciára. A kezdőképernyő meg is jelenik, szépen lefordítva magyarra , viszont a játék újra nem indul, csak kilép vissza az asztalra
    A jelenleg aktuális tomb raider verziószám nálam amit alapból kiad v1.0 build 820.0_64
    Mi lehet a gond szerintetek?
    Köszi a választ

  9. #179

  10. #180

    Alapbeállítás

    Én úgy csináltam mindent, ahogyan írtad, de sajnos így se jó nekem Pedig a steamben látom, hogy 811-es verzióra állította át magát. Nem értem mi lehet a baj.

Oldal: 18 / 22 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •