Oldal: 9 / 22 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #81
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet smalleslie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Már csak egyet kell aludni! Nem akarom tömjénezni a Csapatot, ezért csak annyit mondok, hogy Nagyon Köszönöm a munkátokat!
    Nem kell aludni, még a mai napon elérhető lesz, ahogy a videó végén írtuk.

  2. #82

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell aludni, még a mai napon elérhető lesz, ahogy a videó végén írtuk.
    Már le is töltöttem, most zajlik a játék ellenőrzése! A Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Pack-ot 5 nappal ezelőtt vettem 4,99 euró-ért, most már nem akciós. Jó játékot mindenkinek! Még egyszer Köszönöm a magyarítást!

  3. #83

    Alapbeállítás

    Letöltöttem, feltelepítettem és kipróbáltam. Remek munka, gratulálok! Különösen tetszik, hogy nem ragaszkodtatok a szó szerinti fordításhoz, helyenként eltértetek kicsit az eredeti szövegtől, ahogy a magyar nyelvben használni szoktuk a kifejezéseket. Így szép gördülékeny lett a szöveg. Profi!

  4. #84
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Királyak vagytok! Köszönöm szépen!

  5. #85

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a magyarítást! Szép munka volt.

    Találtam benne 1 hibát. Ana első naplójában(a börtön vetítőszobájában van): Így fordítottátok: Szövetségesként hasztalan lenne, de Ana azt mondja szövetségesként értékes (valuable) lenne.

  6. #86

    Alapbeállítás

    Eszméletlen jó lett imádlak titeket köszi szépen 1.000.000x

  7. #87

    Alapbeállítás A Steam-en lett legújjabb frissírése a "Rise of the tomb raider"-nek magyarosítása

    Hellosztok
    Volt müködőképes magyarításom, Franciára volt állítva így működött.
    Most, hogy frissítve lett a Rise of the tomb raider, a Steam-en, franciául jött be, legalábbis nem angolul, valami idegen nyelven.
    A kérdésem az volna melyik könyvtárban kell unistallal törölni az előző magyarosítást, ahogy lett írva a "RotTR_hun_uninstall.exe"-vel.
    Letőltöttem a legújabb magyarosítást, a "RotTR_Year_Celebratin_hun", ezt hol kell feltelepíteni. A "C" gyökérkönyvtártól kezdve.
    A választ előre is köszönöm.

  8. #88
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok
    Volt müködőképes magyarításom, Franciára volt állítva így működött.
    Most, hogy frissítve lett a Rise of the tomb raider, a Steam-en, franciául jött be, legalábbis nem angolul, valami idegen nyelven.
    A kérdésem az volna melyik könyvtárban kell unistallal törölni az előző magyarosítást, ahogy lett írva a "RotTR_hun_uninstall.exe"-vel.
    Letőltöttem a legújabb magyarosítást, a "RotTR_Year_Celebratin_hun", ezt hol kell feltelepíteni. A "C" gyökérkönyvtártól kezdve.
    A választ előre is köszönöm.
    Szia kara!

    A "RotTR_hun_uninstall.exe" a C: (vagy amelyik meghajtódra lett telepítve a játék)/Programfájlok (x86)/Steam/Steamapps/common/Rise of the Tomb Raider mappájában lesz benne. A másik kérdésedre egyszerű a válasz, ugyanaz, mint az előbb.

  9. #89

    Alapbeállítás Automatikus Frissítése a játéknak és a steam -nek és a legujjabb magyarosítása

    Hellosztok
    Automatikusan frissült a Rise of the tomb raider, és a Steam is, az újjabb magyarosítás előtt töröltem a régi magyrosítást.
    Most így nem indul el a játék. Az indító képernyön a következőket írja ki. "Error out of table range"
    A segítséget előre is köszönöm.
    Üdv: Kara

  10. #90

    Alapbeállítás A Rise of the Tomb Raider hibás működése a Steam-en.

    Hellosztok
    A Rise of the Tomb Raider nem indul a Steam automatikus frissítése után. A legújabb magyarosítás után nem indult, de miután azt eltávolítottam, sem indul a játék.
    A Steam hibáiról nincsen tapasztalatom.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv: Kara

Oldal: 9 / 22 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •