Oldal: 4 / 22 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #31
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Idézet Hanzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Magyarítás telepítése után, tiszta bug lett az egész játék! Amikor megtalálok egy ereklyét, nem tudok viszalépni a játékba, csak nagyítani, meg forgatni tudom. ALT+F4 segít csak ilyenkor! Ti is találkoztatok ezzel a problémával? Esetleg valami megoldás rá?
    OKÉ. Tehát a helyzet a következő. Az 1.0 -ás magyarítással, van felirat az alapjátékban, a párbeszédekhez, viszont BUG -os! Az 1.01 -el, nincs bug, viszont felirat sem. A DLC -k alatt tökéletes! WTF?

  2. #32
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Hanzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OKÉ. Tehát a helyzet a következő. Az 1.0 -ás magyarítással, van felirat az alapjátékban, a párbeszédekhez, viszont BUG -os! Az 1.01 -el, nincs bug, viszont felirat sem. A DLC -k alatt tökéletes! WTF?
    Szia!

    Huh, nálad valami nagyon összegabalyodhatott. Első körben próbáld már ki légy szíves, hogy letörlöd először a magyarítást, majd a Rise-t, utána pedig újrarakod az egészet. Használd az 1.1-es magyarítást, azzal elméletileg jónak kell lennie.

  3. #33
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Huh, nálad valami nagyon összegabalyodhatott. Első körben próbáld már ki légy szíves, hogy letörlöd először a magyarítást, majd a Rise-t, utána pedig újrarakod az egészet. Használd az 1.1-es magyarítást, azzal elméletileg jónak kell lennie.
    Okés Megpróbálom

  4. #34
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Talking

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Huh, nálad valami nagyon összegabalyodhatott. Első körben próbáld már ki légy szíves, hogy letörlöd először a magyarítást, majd a Rise-t, utána pedig újrarakod az egészet. Használd az 1.1-es magyarítást, azzal elméletileg jónak kell lennie.
    Sikerült! Köszönöm a segítséget!

  5. #35
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Hanzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sikerült! Köszönöm a segítséget!
    Oh, szuper! Nagyon örülök neki, igazán nincs mit. És persze jó játékot!

  6. #36

    Alapbeállítás

    Xbox one-ra tényleg nem lesz magyarositás?El vagyok keseredve.....

  7. #37
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet knorfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Xbox one-ra tényleg nem lesz magyarositás?El vagyok keseredve.....
    Szia!

    Sajnos technikailag nem megoldható, kivéve akkor, ha a Crystal Dynamics hivatalosan belerakja.

  8. #38

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Tegnap kezdtem el jatszani a jatekkal (Steam, eredeti verzio). Nektek koszonhetoen magyarul.

    Ma kapott egy frissitest a jatek. Azota visszaallt francia nyelvre... Probaltam ujratelepiteni a magyarositast, de akkor meg teljesen meghalt a jatek, el sem indul.

    A jatekot, magyarositast letoroltem, ujra letoltottem, es telepitettem a magyarositast is, de utana ugyanaz a helyzet. A jatek elindul, de hiaba allitom francia nyelvre, marad francia...

    Az uj verzioszam: v1.0 build 751.5

    Valakinek otlete? Az uj verzio miatt nem mukodhet a magyarositas?

    Koszonom elore is a segitseget.

    Beumont
    Utoljára módosítva: Beumont által : 2016-10-11 14:31

  9. #39
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Igen, sajnos a frissítéssel együtt egyelőre nem fog menni, vissza kell állni a régi verzióra, ha magyarul szeretnéd folytatni a játékot. Először szedd le a magyarítást a játékmappában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" fájl segítségével, majd a Steam kliensen keresztül a könyvtárban a Rise of the Tomb Raiderre egy jobb klikkel kattintva nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzésével validáld a játékot. Lépj vissza az előző verzióra, jobb klikk a Rise-ra a könyvtárban - Tulajdonságok - Béta fülön, ezt kiválasztva. Ezután már csak annyit kell tenni, hogy újra telepíted az 1.01-es verziójú magyarítást.

    Ha valami gond van, szólj! További jó játékot kívánunk

  10. #40
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Megkaptam a 20 Year Celebration frissítést, és vissza is állt Franciára Olvastam az előttem hozzászólót, és csak azt szeretném kérdezni tőletek, hogy előreláthatólag mikor lesz hozzá magyarítás? Mert akkor inkább megvárom, és nem kezdem el!

    Köszi!
    Utoljára módosítva: Hanzo által : 2016-10-11 20:22

Oldal: 4 / 22 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •