Oldal: 21 / 22 ElsőElső ... 1119202122 UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #201

  2. #202

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Érdeklődnék!Frissített a steam, melynek következtében a a magyarításom és sok más dolog eltünt a játékból. Valóban így van, avagy nálam lehet valami hiba?Próbálétam felrakni a 1.03-as magyarítát, de akkor el sem indul a játék.TÖrlöm, akkor indul...Konkrétan újra kelett kezdenem, mert eltünt eszközöm (dobóhorog) a frissítés végett.A felirat is elttünt még az angol is...Köszönöm, ha válaszoltok, a steam vagy én rontottam valamit..)))

  3. #203

  4. #204

    Alapbeállítás

    Állítsd vissza a verziószámot a steam-en.

    Köszönöm a válaszod.Indítva a játékot v1.0 build 813.4_64 ir ki.
    Sajnos nem vok szakértő, ha lnne egy kis időd megmondanád hol és miképp tudom visszaállítani a dolgot?Előre is nagyon köszönöm..

  5. #205

    Alapbeállítás

    Töröld a játékot, és töltsd le újra a Steamen. A könyvtárból is törölj mindent, mielőtt telepíted.
    Steam-- Játékkönyvtár-- Rise of the Tomb Raider-- Jobb klikk-- Tulajdonságok -- Béták -- és ott az alulról a második, Bulid 811.3- as bétát válaszd ki, és Frissítés. A játék mappájában töröld a magyarítáést a RotTR_hun_uninstall.exe-vel, majd töltsd le az 1.02-es magyarítást: https://tombraiders.hu/news/rottrnew...agyaritas-v-10
    No ezt elindítva, előtte franciára állítva a nyelvet, már magyar lesz.
    Az Általános menüben vedd ki a pipát a Steam átfedés engedélyezése mellől. Így legközelebb nem lesz ilyen gondod.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2021-10-23 20:18

  6. #206

    Alapbeállítás

    Töröld a játékot, és töltsd le újra a Steamen. A könyvtárból is törölj mindent, mielőtt telepíted.
    Steam-- Játékkönyvtár-- Rise of the Tomb Raider-- Jobb klikk-- Tulajdonságok -- Béták -- és ott az alulról a második, Bulid 811.3- as bétát válaszd ki, és Frissítés. A játék mappájában töröld a magyarítáést a RotTR_hun_uninstall.exe-vel, majd töltsd le az 1.02-es magyarítást: https://tombraiders.hu/news/rottrnew...agyaritas-v-10
    No ezt elindítva, előtte franciára állítva a nyelvet, már magyar lesz.
    Az Általános menüben vedd ki a pipát a Steam átfedés engedélyezése mellől. Így legközelebb nem lesz ilyen gondod.

    Nagyon szépen köszönöm az alapos és gyors tájékoztatást.

  7. #207

    Alapbeállítás

    Kész van egyébként a magyarítás újabb változata, de valami baj van a szerverrel, most nem tudom felrakni. Holnap folytatom.

  8. #208

  9. #209

    Alapbeállítás

    Kipróbáltam mindkettőt, működnek. Még egyszer köszi Bálint.

  10. #210

    Alapbeállítás

    Szió..nekem nem műkszik...(((felteszem indítanám a játékot és kilép..igaz nekem a v1.0 build 813.4_64 verziót irja ki..avagy törölnöm kell mindenképp?)Pedig még frencsre is állítottam..)))

Oldal: 21 / 22 ElsőElső ... 1119202122 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •