Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 74 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #71

    Alapbeállítás Magyarosítás!

    Hellosztok!
    A (RotTR_20_Year_Celebrarion_hun_v1.02)-es legújabb magyarosítást PC-re telepítettem a (steam/steamapps/cammon/Rise of the Tomb Raider) könyvtárba. Franciára állítva franciául jelenik meg.
    Az (1.0.813.4)-es legújabb verziószámú játékhoz jó a magyarosítás. Honnan tudjam, hogy milyen verziószámú a Rise of the Tomb Raider, hol írja ki?
    A megoldást előre is köszönöm.
    Üdv: Kara

  2. #72
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok!
    A (RotTR_20_Year_Celebrarion_hun_v1.02)-es legújabb magyarosítást PC-re telepítettem a (steam/steamapps/cammon/Rise of the Tomb Raider) könyvtárba. Franciára állítva franciául jelenik meg.
    Az (1.0.813.4)-es legújabb verziószámú játékhoz jó a magyarosítás. Honnan tudjam, hogy milyen verziószámú a Rise of the Tomb Raider, hol írja ki?
    A megoldást előre is köszönöm.
    Üdv: Kara
    Szia kara!

    Nézd meg a Rise indító képernyőjét, ha jól emlékszem, akkor a jobb alsó sarokban fogja kiírni a verziószámot, úgy pedig le tudod ellenőrizni.

  3. #73
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Volt valakinek gondja PC-n Anti Alisanggal? Nekem sajnos van, max élsimítással is recések az élek és az árnyékok. A gépigény bőven megvan hozzá. Köszönöm.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  4. #74
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ha jól emlékszem, az az általános konklúzió, hogy a játékban simán vacak az élsimitás, nekem is szúrta a szemem, sajnos sose javították ki. Alternatív megoldásként használhatsz Reshade-et, vagy downsamplinget.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •