Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #21

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Lenne egy aprócska történetem...szóval ez nem egy technikai probléma.

    Van egy (lassan a középkategória legalja...inkább már az alsó kategória) laptopom, ami a processzorától eltekintve, erős. Legalábbis, az én ízlésemnek. (Már nem teljesen az, van néhány játék, amit a szerencsétlenem nem tud futtatni...)
    Szóval, valahol május környékén beruháztam erre a TR -re. Nos, a játék médium beállítással kellene hogy fusson, némi akadással a nagyobb területeken, illetve ha túl sok minden történik egyszerre.
    Probléma 1. :
    akkoriban csak 4Gb RAM volt a gépben, így nagyon nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, így a lehető legalacsonyabb beállításokkal játszottam. Mivel sokszor idegesítően is szaggatott (nem akart frissíteni sem a steam) letöröltem.

    Probléma 2.: Valahol augusztus környékén vettem bele 2 Gb plusz RAM- ot, érezhetően javult a játék. Alacsony beállítással, kijátszottam, bár néhány helyen a fejem vertem a falba, mert szaggatott.
    (( Később vettem észre, hogy ha bővítem a RAM -ot akkor a gép automatikusan lefoglal 1,5 Gb -t a videokártyának, aminek külön örülök, mert a GTA 5 alacsony beállításról átugrott normálra, bár még mindig csak ablakos módban tudom futtatni...ami annyira nem is baj. ))

    Probléma 3. :
    Tegnap elővettem a játékot, és frissítettem. (tervezek beruházni a Blood ties DLC-re ) Elkezdtem játszadozni a beállításokkal... és találtam egy csúszkát. (valamilyen felbontás a neve, és nem a képméretre vonatkozóan. Ez a csúszka el tudja pixelesíteni a képet. Médium beállításon voltam, teljes képernyőn. Addig -addig játszottam a csúszkával, amíg még szép volt a felbontás is, de kevésbé veszi igénybe a gépet. Láss csodát, most van egy szuperül futó játékom, annak ellenére, hogy a procim, nagyon nem ennek a játéknak való.

    Ki érti ezt?

  2. #22
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Ez a csúszka jól jött volna nekem is.
    Jelenlegi aláírás képed

  3. #23

    Alapbeállítás A Rise of the Tomb Raider nem indul a Steam Frissítése után.

    Hellosztok
    A Rise of the Tomb Raider frissült a Steam-en, és ezek után nem volt magyar nyelvű a játék. Töröltem a régi magyarosítást, és feltelepítettem az új magyarosítást. Majd mikor elindítottam a játékot frissült a Steam is.
    Ekkor a következő hibaüzenettel leállt a játék, "Rise of the Tomb Raider müködése leált. A program helyes működése hiba miatt megszakadt.". Ezek után azt hittem az újabb magyarosítás miatt nem indul a játék és azt eltávolítottam.
    Az előbb említett hibaüzenettel a játék ismét leállt. Ezek után azt gondoltam a videókártya drájverét kell frissítenem. töröltem a régi drájvert, és feltelepítettem a legújabb 376.19-es drájvert, 2016 12. 05-s dátummal.
    De az előbb említett hiba üzenettel ismét leállt. A gépem Windows 10 64 bit-s A videókártya ASUS NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB, a Proci 4 magos 4 giga Hz-es, a memória 4*8 GB (32 GB) Corsair, az alaplap szintén ASUS.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  4. #24
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Üdv, kara Nem a gépeddel lesz a gond, csak a frissítés kavart be. Itt megtalálod a választ: http://tombraiders.hu/forum/showthre...1814#post41814
    Az alábbi kérdésedre is ott válaszoltam.


    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkezdtem játszadozni a beállításokkal... és találtam egy csúszkát. (valamilyen felbontás a neve, és nem a képméretre vonatkozóan. Ez a csúszka el tudja pixelesíteni a képet. Médium beállításon voltam, teljes képernyőn. Addig -addig játszottam a csúszkával, amíg még szép volt a felbontás is, de kevésbé veszi igénybe a gépet. Láss csodát, most van egy szuperül futó játékom, annak ellenére, hogy a procim, nagyon nem ennek a játéknak való.

    Ki érti ezt?
    Aha, csináltak egy felbontás módosítót az ablakos módhoz, a felbontást csökkentheted a jobb teljesítményért (ha jól értelmezem, így nagyobb ablakban is lehet játszani kisebb felbontással, nem kell levenni pl. 800x600-ra).
    Utoljára módosítva: Matie által : 2016-12-07 15:34

  5. #25

    Alapbeállítás A Steam frissítése után más a Steam-em.

    Hellosztok
    A frissítés után nekem ilyen a Steam-em.
    Steam_1.jpg
    Rákattintva nagyobb képben jön be.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  6. #26

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Felteszem itt is a kérdést. Rise of Tomb. (PC) magyarosítás nem működik. Mindent leírás szerint tettem. szinkronizálást is kikapcsoltam mégis ha átváltok franciára az bizony francia lesz... Tippek? Köszönöm

  7. #27
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Sas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Felteszem itt is a kérdést. Rise of Tomb. (PC) magyarosítás nem működik. Mindent leírás szerint tettem. szinkronizálást is kikapcsoltam mégis ha átváltok franciára az bizony francia lesz... Tippek? Köszönöm
    Szia Sas!

    Látom, a másik topicba is írtál, de most itt egybe válaszolok. A szinkronizálást nyugodtan visszakapcsolhatod, az csak a mentéseket tárolja a Steam felhőbe, semmi köze a játékhoz. Annyira kell csak figyelni, hogy ne legyél benne semmilyen Béta programban a játékon belül.
    A problémádra azt tudom mondani, hogy először szedd le a magyarítást, nézd meg, hogy a legfrissebb verziószámú frissítésben van-e a Rise (753.2), ha nem, akkor frissítsd arra, majd pedig validáld a játékot Steamen (segítséget hozzá itt találsz). Ha megvan, akkor telepítsd fel a legújabb magyarításunkat, és nézd meg, hogy jó-e úgy.
    Ha nem lenne jó, akkor próbáld meg azt, hogy először leszeded a magyarítást, majd a játékot, majd újratelepíted a játékot és a magyarítást, értelemszerűen mindenből a legújabb változatot.

  8. #28

    Unhappy A Rise of the Tomb Raider leáll hibaüzenettel.

    Hellosztok.
    A Rise of the Tomb Raider, a következő hibaüzenettel leáll, "0x887A0001: DXGI_ERROR_INVALID_CALL".
    Ez a végénél van mikor Lara Annával beszél és jön Jacob és megöli a katonát, ekkor szakad meg a játék futása.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  9. #29
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok.
    A Rise of the Tomb Raider, a következő hibaüzenettel leáll, "0x887A0001: DXGI_ERROR_INVALID_CALL".
    Ez a végénél van mikor Lara Annával beszél és jön Jacob és megöli a katonát, ekkor szakad meg a játék futása.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Szia kara!

    A DirectX 12 be van neked kapcsolva? Mert ha igen, akkor kapcsold ki a menüben és úgy nézd meg, hogy jó-e. Elvileg csak ennél a cutscene-nél fordul elő ez a speciális hiba.

  10. #30

    Unhappy A Rise of the Tomb Raider magyarosítása.

    Hellosztok.
    Köszönöm szépen a segítséget drlecter. Kikapcsoltam a DX 12-őt így végig mentem a játékon.
    A játékot újratelepítettem a Steam-al együtt. Arra gondoltam az a probléma. A jelenlegi verzió : v1.0 build 767.2_64. A régi magyarosítással nem indul el a játék.
    Az újabb magyarosítással meg Franciára állítva nem jön be a Magyar menü Francia jön be.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •