Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #11
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah megvettem én is, de már az elején elpattan az agyam ettől a szájon ................................stb stb steamtől. Ez mindent fél napig telepít???Fiókot megcsináltam, de már vagy 3 órája nyekeregeteti a 2. ik lemezt? Help, kérem szépen valaki.
    Nekem eddig sose volt ilyen gondom. Érdekes... esetleg megpróbálhatod úgy telepíteni, hogy lemez nélkül és csak a kódot adod meg. Lehet sérült a lemez vagy valami hasonló.
    A kódot úgy tudod megadni, hogy belépsz a felső résznél a Gamesbe és ott Activate product on Steam és tovább klikkelsz. Remélem jó lesz

  2. #12
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Lemezről, neked mennyi idő volt mire feltelepült? MOndjuk azt kicsit, bosszantónak találom, ha másképp akarom telepíteni, akkor várjak 5 órát mire letölti.....

  3. #13
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lemezről, neked mennyi idő volt mire feltelepült? MOndjuk azt kicsit, bosszantónak találom, ha másképp akarom telepíteni, akkor várjak 5 órát mire letölti.....
    Nekem nem lemezről ment, úgyhogy nem tudom.
    Igen, megértelek :/ 5 óra az nagyon sok. Nem egyszer lemezről telepítettem, de sose volt ennyi idő. Még akkor se, ha terhelt volt a szerver.

  4. #14
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Próbálkozok egyelőre még. Ha nem megy , akkor marad a letöltés,vagy visszamegyek az 576 ba és rájuk borítom az asztalt, hogy rossz a lemez Mindenesetre köszönöm

  5. #15
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálkozok egyelőre még. Ha nem megy , akkor marad a letöltés,vagy visszamegyek az 576 ba és rájuk borítom az asztalt, hogy rossz a lemez Mindenesetre köszönöm
    Nincs mit, remélhetőleg jó lesz!

  6. #16
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Hali mindenkinek!
    Sikerült MEP-nek feltelepitenem. Már a patch-ot szedi le.
    A 2. DVD-je volt sz@r.
    Szerencsére egy kis rásegítéssel sikerült a vinyóra másolni a 2 DVD anyagát, s innen már sec-perc alatt feltelepült.

  7. #17
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali mindenkinek!
    Sikerült MEP-nek feltelepitenem. Már a patch-ot szedi le.
    A 2. DVD-je volt sz@r.
    Szerencsére egy kis rásegítéssel sikerült a vinyóra másolni a 2 DVD anyagát, s innen már sec-perc alatt feltelepült.
    Nagyszerű! Akkor jó játékot kívánok neki!

  8. #18

    Alapbeállítás

    Nna elmesélem, hogy jártam ma a Rise utolsó pályáján, fent a toronyban, ahol a helikopátert kell háromszor meglőni.
    Hát kétszer meglőttem, ugye megint jött a sok fegyveres, én megint felmentem a karzatra, elbújtam a fal mögé, és a pisztollyal egyenként végeztem a felkapaszkodókkal, sérülés nélkül. Mindegyik feljött, így mindegyiknek annyi volt. A meglepetés utána ért. Nem jött elő a helikopter. Lementem, öszeszedtem mindent, lementem az alsó terembe is, ahol majd Konstantint kell kinyírni, ott is összeszedtem mindent, de helikopter sehol. Leugrottam hát a mélybe, és újra játszottam azt a részt, és most is ugyanaz volt. Vagy 3* megpróbáltam, ugyanaz. A végén az utolsó két fegyveresnél már lementem a karzatról, és úgy, akkor jött a helikopáter.
    Érdekes hiba volt.

  9. #19

    Alapbeállítás

    Kedves Fórumozók,

    Azért fordultam hozzátok mert egy érdekes módon nem férek hozzá a Rise of the Tomb Raider Endurance módjának a multiplayeres verziójához.
    Az Endurance mód le van töltve, van Xbox Live Gold előfizetésem is, viszont amikor kijelölöm a játékban, hogy Multi player, aztán Continue, a játék azt kéri hogy fizessek elő Xbox Live Gold tagságra, pedig van!

    Xbox one konzolom van, próbáltam a konzolon újra bejelentkezni a Gold-ba, a Goldon keresztül letöltött játékok is működnek.
    Nem értem, hogy miért kér a TR hogy újra fizessek.
    Mit csinálok rosszul? Hol kéne meg a Gold tagságba belépni hogy el tudjam indítani a multiplayert?

    Valaki találkozott már ezzel a problémával?

    Köszönöm szépen!

  10. #20
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet pvica0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Fórumozók,

    Azért fordultam hozzátok mert egy érdekes módon nem férek hozzá a Rise of the Tomb Raider Endurance módjának a multiplayeres verziójához.
    Az Endurance mód le van töltve, van Xbox Live Gold előfizetésem is, viszont amikor kijelölöm a játékban, hogy Multi player, aztán Continue, a játék azt kéri hogy fizessek elő Xbox Live Gold tagságra, pedig van!

    Xbox one konzolom van, próbáltam a konzolon újra bejelentkezni a Gold-ba, a Goldon keresztül letöltött játékok is működnek.
    Nem értem, hogy miért kér a TR hogy újra fizessek.
    Mit csinálok rosszul? Hol kéne meg a Gold tagságba belépni hogy el tudjam indítani a multiplayert?

    Valaki találkozott már ezzel a problémával?

    Köszönöm szépen!
    Szia pvica0!

    Megmondom az igazat, nem tudom, mert elvileg flottul kellene működnie. Esetleg ha megírnád ezt a support-nak, hátha a hiba az ő rendszerükben van, és ki tudnák javítani?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-04 19:07

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •