Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #41

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm a tanácsokat. Magyarosítást nem tettem fel (eddig eszembe sem jutott, pedig akkor értenék mindent ).
    Fejlemények: Újraraktam az egész játékot megint de nem hozott változást. Aztán leszedtem a videokártya drivert, próbáltam kipucolni amennyire tudtam és feltettem újra, és így most már csak fél óránként fagy ki a fél perc helyett. Kipróbálom ezt a DDU-t az este.

    Tervezem a ram bővítést, de az majd csak jövő héten lesz. Nem tudom mennyire függ össze, mert miután fellépett ez a hiba onnantól új játék kezdésénél vagy régebbi pályák visszatöltésénél, menünél is fellépett ez a hibaüzenet.
    Remélem a ddu-s takarítás megoldja a problémát, mert most nem nagyon tudom fejleszteni a gépet.

  2. #42
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Hátha az működni fog, lehet, hogy csak egy friss, alapos újratelepítés kell neki.

  3. #43

    Alapbeállítás

    Nekem is 4 Gb RAM-om van, és elfutott szépen. Igaz alacsony felbontásban, de elment. Az enyémnél rosszabb, régibb (11 éves) géped csak nem lehet Lili.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2017-04-06 07:36

  4. #44

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Megvettem a Rise of the Tomb Raidert pc-n. A steambe telepíteni akarom lemezről az első még felmegy a másodikat ahogy berakom a steam telepítője azt írja, hogy 0 perc van hátra és nem tölt semmit többet. A lemez jónak tűnik nincs rajta felületi hiba illetve már máshol is olvastam, hogy hasonló problémák vannak a második lemez telepítésével. Valaki tudna nekem segíteni, hogy ez miért van mi lehet a hiba? Előre is köszönöm.

  5. #45
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Idézet Mester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Megvettem a Rise of the Tomb Raidert pc-n. A steambe telepíteni akarom lemezről az első még felmegy a másodikat ahogy berakom a steam telepítője azt írja, hogy 0 perc van hátra és nem tölt semmit többet. A lemez jónak tűnik nincs rajta felületi hiba illetve már máshol is olvastam, hogy hasonló problémák vannak a második lemez telepítésével. Valaki tudna nekem segíteni, hogy ez miért van mi lehet a hiba? Előre is köszönöm.
    Szia!

    Szerintem elég ha csak a játékhoz kapott kódot hozzáadod a Steam klienshez és letöltöd a játékot.

  6. #46

    Alapbeállítás

    Igen, valóban elég volt már ki is próbáltam. Csak az emberben ilyenkor azért meg van az, hogy hibátlanul menjen minden amit vesz. Most még egy lemez ellenőrzőn is átküldtem a lemezeket és mindegyik rendbe volt szóval feltételezem valami steam szoftveres hiba miatt települ fel így ahogy.

  7. #47
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Kicsit korán keltem

    Régóta szomorkodom mert nem tudok játszani a Rise of the Tomb Raiderrel, eddig mindegyikkel sikerült, pedig nagyon szeretnék vele játszani.
    Az igazság az, hogy nem is próbáltam feltenni,mert néztem a játék gépigényét, és 6 min.vagyis 8 GB memória kell, nekem meg csak 4 GB van, meg férjecském kapásból mondta, hogy nem fog menni a gépemen.

    A CPU típusa: DualCore AMD Athlon Black Edition 7850, 2800 MHz (14 x 200), más mint amit a gépigénynél olvastam, Intel Core i7-3770.

    De amint olvasgattam lentebb, elmegy akkor 4 GB-tal is?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  8. #48

    Alapbeállítás

    Elmegy szrtm Anyecska. Nekem egy 10 éves gépem van, és elment rajta. Nem full felbontásban, és különlegességek nélkül, de elment. És nekem is csak 4 gb ramom van.

  9. #49
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Húha köszi, akkor mégis sikerül vele játszanom, most ünnepek alatt lesz időm, a héten még sütök- stb.aztán belehúzok de örülök
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  10. #50
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Még azt szeretném kérdezni, hogy telepíthetem a játékot más meghajtóra ahol több helyem van, vagy mindenképp a C-re kell ?

    Mert nálam pld. az egyik meghajtón 140 GB-om van
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •