Oldal: 322 / 326 ElsőElső ... 222272312320321322323324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.211 - 3.220 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3211

    Alapbeállítás

    az xp-nek magának elég szegényes az 1 GB ram. az újabb win pedig magában sokszor nagyobb helyet foglal (kb 10x), egyértelmü hogy ram is több kell neki.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  2. #3212
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az xp-nek magának elég szegényes az 1 GB ram. az újabb win pedig magában sokszor nagyobb helyet foglal (kb 10x), egyértelmü hogy ram is több kell neki.
    Azt tudom, hogy az xp-nek nem kell nagy memória, mivel az még nem volt ennyire megspékelve mindennel, mint a win 7 és kevesebbet is tudott anno, de attól még nem lett volna rossz az xp sem, ha nem kapott volna mindig kékhalált áramszünetekkor... A win7-et szeretem, csak mivel a nővérem régi laptopját használom, amit nekem adott, mert vett újat, csak 1 giga rammal felrakatta rá a win7-et és néha tök lassú, de sok szempontból jobb, mint az xp. Csak kicsit durva, hogy ilyen gyorsan és ilyen mértékben fejlődik a technika... Ha azt nézed, minden hónapban vehetnél új gépet, mert mindig fejlesztgetnek. De anno 1982-ben is megírta Brian Daley a Tron című könyvében, hogy "A hardver már tökéletes, de a szovtverek sosem lesznek tökéletesek, mert mindig van bennük hiba." Magyarán mondva nem kellene már fejleszteni semmin sem, de ez hülyeség, bár az is az, hogy minden hónapban kiadnak egy új videókártyát, vagy alaplapot stb.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  3. #3213

    Alapbeállítás



    xD

  4. #3214
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    BUG nagybetűkel. Te hányadgyára veted észre, mert nekem egyáltalán nem tűnt fel?
    Jelenlegi aláírás képed

  5. #3215

    Alapbeállítás

    Akadozott a cutscene és egy darabig megállt itt a kép így sikerült észrevenni

  6. #3216

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek, de ez a legutóbbi képregény előzetes.....
    Samantha olyan, akár egy ijesztő pantomimes, az utolsó oldalon/képen, meg mintha férfi lenne. Lara kezében a csákány (szintén az utolsó oldalon), mintha egy piszkavas lenne....
    Hát nekem sajnos egyáltalán nem tetszenek ezek a rajzok.

  7. #3217

    Alapbeállítás

    Srácok!

    Most olvastam el a főoldalon a hírt.Előre leszögezem,nem olvastam el a legelső képregény óta egyiket sem,de annyit kihámoztam belőle,mint ami a hírben szerepel a regény kapcsán.
    Komolyan erről szól a két játék közötti "űr" hogy jajuramisten "SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM"!? (ami már azt hiszem felölelt egy epizódot)

    Mert akkor szerintem az Amanda - Lara sztori ezerszer jobb volt.
    Szval..ha lenne valaki olyan kedves és leírná,hogy most akkor mi is van képregényekben,azt nagyon megköszönném,hogy tisztán lássam)
    Köszi

  8. #3218
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Én látok esélyt a fordításra mostanság játék könyveket a FUMAX szokott fordítani.
    Engem addig nem bosszant Sam körüli világ (XDDD) amíg könyvben és képregényben van.
    Utoljára módosítva: Robbie által : 2014-06-27 18:14

  9. #3219
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    A Steam-en júl. 18-ig 75%-os kedvezménnyel lehet megvenni az összes Tomb Raidert és a kiegészítőket.
    (A Guardian of Light-ot és kiegészítőit nem érinti az akció)
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2014-07-16 10:43

  10. #3220

    Alapbeállítás

    steam-en kb midnen hónapban akciós 1x a TR, de kéthavonta biztos...
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •