Oldal: 325 / 326 ElsőElső ... 225275315323324325326 UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.241 - 3.250 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3241
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hittem elsírom magam mikor az első linket megnyitottam, 9 éve játszottam vele elsőre és utoljára...milyen szép idők voltak. A F.A.K.K. 2-nél már komolyan bőgtem....drága gyermekkori évek amikor még a világ és az emberek sokkal jobbak voltak....és a play station one volt a menő! és még volt SEGA ahol hétvégenként ingyen lehetett játszani természetesen Lara Croft - Dagger of Xian, éltünk haltunk érte.

    De a Mario-t ki nem állhatom

    Egy gond van viszont, hogy ezeket a game-ket Steam-en nem lehet megvenni

  2. #3242

    Alapbeállítás

    Jajj, kihagytam a Prince of Persia sorozatot. https://www.youtube.com/watch?v=0sSkt1ZXykM
    Bár az utolsó pár rész már nem annyira jött be nekem. Falonfutás, stb.....

  3. #3243
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Tényleg, és az meg is vásárolható Steamen. Én amivel próbálkoztam, az a Forgotten Sands volt, nagyon hangulatos (elvoltam vele egészen addig, amíg valami olyat nem csináltam, amire a készítők nem gondoltak, és a mentési rendszer miatt nem tudok továbbjutni).

    Nekem az Uncharted jutott eszembe De mivel PS exkluzív, nem nagyon izgat.
    Érdekes, hogyan vesznek egymástól ihletet. Az Indiana Jones mintájára jött létre a Tomb Raider, a Tomb Raider Legendben a rúdon pörgés erősen hajaz a Prince of Persiára, de a TR is megihletett jópár stúdiót és lett az Uncharted, Unchartedból Unearthed, stb., stb.

  4. #3244
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Mától kapható a Gamestar novemberi száma, amelynek teljes játéka a 2013-as Tomb Raider (Steam kód)! Emellett a Rise of the Tomb Raider tesztje is helyet kapott benne, Larával a borítón!
    Én is vettem néhányat belőle. A kollégák örültek a csöcsös leánykának a borítón, meg az ingyenjátéknak.

  5. #3245
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Azta, most láttam, YouTube-on valaki feltöltött két videót a TR2013 egy korai változatáról. Az első még hagyján, bár ott is látszik, mennyit változott a HUD, kiforrottabb lett az alaptábor használata, más a zene, a hangok, stb. Érdekességképpen mindenképp megéri megnézni. De ami jobban megmozgatta a fantáziám, az EZ volt. Ez egy nagyon korai verzió, de Lara sokkal érettebbnek tűnik, kicsit másképp közelíti meg a reboot fogalmát, nem vonatkoztat el teljes mértékben az eredeti Larától. Kimondja, hogy már ismersz, de összetévesztesz valakivel, küzdök, elveszek, érzem a fájdalmat... de legendává válok - és ez látszik is. A sötétebb zenei aláfestés pedig a végén nagyon jó hatást kelt, a logo is sokkal jobban hajaz a régire. Érdekesek az ilyen korai verziók, és bár az se rossz, amit végül kaptunk, jó néha elmélkedni, hogy mi lett volna, ha...
    Utoljára módosítva: Matie által : 2016-03-15 12:04

  6. #3246

    Alapbeállítás

    Meg sem említed, hogy a dialógusok mennyire hihetőbbek a korai verziókban?
    (nagyon szívesen hallanám vissza azokat, mint amit a végére kaptunk)

    A másik, ami kicsit ledöbbentett, hogy az Underworld Lara lett átalakítva. Konkrétan az orr-homlok az egy az egyben az övé volt.

    Off.:
    Matie, te biztos tudni fogod, de ez a Ghostblade egy érdekes fazon.
    TRF -en többször is volt (van?) különféle konfliktusai. Adminok, többi felhasználó stb.
    Ami a lényeg, hogy elvileg elég sok pre- alpha, alpha és béta dolgai vannak, ami TR-el kapcsolatos. (Itt halkan jegyzem meg, hogy ő maga állítása szerint AoD E3 demója is van) Amikor kiposztol ilyen dolgokat, mindig szöget üt a fejembe, hogy amiket eddig mondott azok igazak, vagy sem. Mert amúgy azt írta még régebben, hogy konkrétan Square Enix tiltotta meg neki, hogy akár feltöltse ezeket a dolgokat, hogy mindenki hozzáférhessen.
    A vicc, hogy tényleg nem tudod eldönteni, hogy így van-e, vagy sem. (aztán 2-3 embert még hozzá lehet venni, aki szereti hangoztatni, hogy mennyi TR cucca van, de hát meg van tiltva (videó is) hogy megmutassák nekünk...)
    Dommage.

  7. #3247
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Hű, a dialógusokat nem is figyeltem, az első videóba csak beletekertem, de amint tudom, megnézem Annyira nem csodálkozok, hogy az Underworldös Lara modell nyomai látszanak rajta - láttad az ennél is korábbi koncepciót, az Ascension-t? (Na az már nekem nem jött be, ez a kislány/majomcipelés, zombiölés, lovaglás nekem nagyon nem TR.) Volt ezek között a korai anyagok között pár videó, ahol konkrétan az Underworld modellt használták fel az animációk tesztelésére, készítésére, amikor még nem volt meg az új.

    Off:
    Spoiler!

  8. #3248
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Egy kis érdekességet szeretnék megosztani, és talán nem is nagy spoiler ennyi idő után. Szóval a játék végén a szemfülesebbek észrevehettek egy bizonyos szót Lara naplójában, mégpedig a "Croatoan"-t. Persze többen emiatt azt hitték, hogy majd az lesz a következő játék témája, ami mint tudjuk, nem úgy lett. A minap találtam egy cikket a témáról, szerintem érdekes volt. Itt lehet elolvasni: http://www.origo.hu/tudomany/tortene...epesekkel.html
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-01-07 19:52

  9. #3249

    Alapbeállítás

    Érdekes!
    Az is el tudom képzelni, hogy felhasználják majd az anyagot a következő részben.

  10. #3250
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Valóban érdekes és még jobb lenne, ha ez a történet feltűnne a TR-ben is.
    Jelenlegi aláírás képed

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •