Oldal: 1 / 326 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás Általános TOMB RAIDER társalgó

    Az új Tomb Raider játék eredetileg az Underworld folytatásának indult, de a készítők rájöttek, hogy amit csináltak, az nem mehetett tovább. Válaszút elé kellett állniuk: folytatják a megszokott ütemet, és a szériát szépen lassan a vég felé viszik, vagy pedig egy teljesen új ötlettel rukkolnak elő...
    Régi fórum
    TOMB RAIDER
    Galéria
    Videók

  2. #2

    Smile

    Szerintem nagyon jó hogy új Lara Croftot hoztak létre mert a CD Lara (de nem sértésként)túl egy hangu volt. Enegem például meg fogot az új TR9 hir melyben le írták azt hogy Lara új karaktert alakit és hogy élő ember formályában fog megjeleni a képernyőn és sokkal élethűbb lesz. Zihálás és fájdalom jobban érezhető ezáltal mi jobban átélhetjük a játékot és persze magunkénak érezhetjük Larát.

  3. #3

    Alapbeállítás

    Igen egy kis újítás sosem árt, ha nem viszik túlzásba Az Underworldbe is sok újítást ígértek és szinte a fele meg sem valósult (több lehetséges útvonal ugyan arra a helyre, szinte észrevehetetlen mászható peremek)

    A képek alapján nagyon is jónak ígérkezik és ezúttal talán tényleg a fejünket is használnunk kell majd, amire már régen nem volt példa

  4. #4
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nincs meg valakinek a 2011/februári PC Guru? Ha jól látom, 4 oldalas Tomb Raider előzetes van benne

  5. #5
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Komoly? :O
    Mennyi az az újság? xD

  6. #6
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Jaja,


    1995 Ft...

  7. #7

    Alapbeállítás

    jó lenne látni mi van azon a 4 oldalon

  8. #8
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    SOPILERt nem akarok!
    mert már volt eg olyan hír is az odlalon, ami SPOILERes
    De még szép, hogy kiírtátok, hogy azTHX érte. azóta se olvastam el. (nem mintha kíváncsi lennék rá... na dehogynem, az vagyok, csakhát na...)
    sztem ez a PCGurus előzetes VAGY a régi híreket írja VAGY.... vagy spoileres

  9. #9
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szerintem semmi új nincs benne, csak ami volt a GameInformerben is. Na de nemsokára kiderül, rajta vagyunk az ügyön

  10. #10

    Alapbeállítás

    Igazad van Kacsa Én is állandóan túl sokat tudok meg (mint TR weboldal tulajdonos) az éppen aktuális TR játékról...így volt ez a Legendtől kezdve

    Minden esetre attól nem félek, hogy nem tudom kipróbálni, mert holnap megyek az új gépemértbocs az offért

    Egyébként nagy valószínűséggel tényleg a GameInformeres hírek lesznek benne

Oldal: 1 / 326 1231151101 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •