Oldal: 183 / 326 ElsőElső ... 83133173181182183184185193233283 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.821 - 1.830 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1821
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #1822
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Igazatok van, 100000x inkább Lara, mint egy szarvas De hát na

    Ott a pont OBig Egy kis füstölt farhát LOL

  3. #1823

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]
    De az más.Ha nem akarnák megölni őt, ő se mészárolna közöttük.

  4. #1824
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]
    hála Istennek, pusztítja.
    Anything could happen
    And it will

  5. #1825
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]
    Ne sértegesd szegény állatokat!

  6. #1826

    Alapbeállítás

    Elképesztő ez a trailer A végén összecsaptam a kezeimet és annyit mondtom, hogy ''wow'', aztán gondolkodni kezdtem. Jónéhány dolog nincs benne amit megígértek, most elsősorban a grafikára meg realisztikusságra gondolok (nekem ezek fontosak, ha már igényességnél vagyunk, szóval bocsánat érte). ''a hajának saját dinamikája lesz'' ezt már a legendnél kiemelték, és még sincs, könyörgöm amikor fejjel lefele csüng hát annyira szemet szúró .... A lófrakáról már ne is beszéljek, egy élettelen kötéldarabként lebegteti a szél Lara mögött.... Nagy realisztikusság, a másik nem egy helyen megsorozzák Larát fejbe a vére locsog ezerrel de Lara még mindig életben van.... Egyébként realisztikusság megint, nem egy helyen látjuk véresen, most akkor a vérről fog szólni az egész játék ? Lara fut, zuhan, elesik, meglövik, vagy ő öl, sajnálkozik, szenved ... ez az a nagy túlélés? Meg 'Tomb Raider' számomra addig Tomb Raider, hogy Lara Croft-al játszunk benne, de egyébként én nem véltem felfedezni egyetlen Tomb Raider elemet benne. Ok ne jöjjön nekem senki, hogy ez a Lara sírrablóvá válásáról szól és netán azért nem, de valahogy nekem még egy Tomb Action sem jött le belőle XD Az meg már úúúh felhergelt, hogy a páár szereplőt az Uncharted-ből copiztak, ez hogy néz ki mégis? Hm csapjunk pár dolgot ide ebből-abból a játékból? Összesítve tetszik a játék, de sok nem a Tomb Raider-hez illő elemet láttam benne, és mint Crystal-ra jellemző már megint túl sok az action benne, mint sem kaland. Remélem, hogy tévedek, és nem így lesz. Bár ellentmondok magamnak egy kicsit, mert a pataknál, ahogy ide oda dobálja az áradat, vmint beesik vmi repülőroncsba ahol megreped alatta az üveg, majd kézhezkap egy ejtőernyőt, nekicsapdódik pár fenyőnek majd földetér - ez a rész ahol nincs semmi nyugtunk ez tetszett. De remélem kevés lesz belőle, ha meg sok akkor legalább úgy legyen, hogy ezek után hosszú egyedül mászka következik nem kevés elhagyatott rommal. Ééés! Legyen jó nehéz! Hogy órákig gondolkozhassak(unk)! De egyébként ez is milyen már ? Az ejtőernyőzős rész, nem elég, hogy a patak sodrása ide oda püföli Larát, akkor még ejtőernyőzés közbe rátapad pár fára és még mindig életben van? Omg Crystal! Túlélés ... Kicsit lehettek volna finomabbak is. És hát amit szeretnék kihozni, ''szeretnénk a régi TR fanok kedvében is járni'' kössz a játék +18-as karikát kapott, mivan ha vannak köztük kiskorúak is, na ők most egy nagy középső ujjat látnak. Hm bár ki tudja, a mai generáció már nem olyan 'kicsi' ha már 11évesen szexelnek és az is 18+ - os karika korosztály normál esetben. Najó remélem még fognak változatni sokmindenen - de az durva, hogy lassan 5 év alatt csak eddig jutottak el, szerintem többet gondolkodtak, mint a kezüket mozgatták - pl Lara hajának fizikáját kicsit eredményesebbre írják, legalább a fejjel lefele csüngésnél ha máshol nem ez minimum, és hát ami nagyon hiányzik nekem, hogy legalább a grafika legyen jobb az undinál ne pedig rosszabb. Egyébként bazira szarul esik, hogy Lara kidolgozottsága kevésbé olyan jó, mint a mellékszereplőké. Ok ezt is megmagyarázták, hogy azért, hogy inkább sajnáljuk vagy mi a ló****. Kééérem! Ha a rajongók kedvében akarnak járni, akkor ne limiteket faragjanak, hanem úgy csinálják meg a játékot, hogy mindent élvezzünk ki benne. És nem hiszem, hogy ez a mai technikával olyan lehetetlen, mint pl a haj fizika. 5év alatt megint csak a tököküket verik! És bocsánat, hogy rondán írok. Akkor az úszás, Lara nemtud úszni, nehogy elússzunk a szigetről. Meg nem mehetünk oda a hajóroncshoz a háttérben nehogy elvitorlázzunk. LOL! Ezt megoldhatták volna úgyis, hogy odamehetünk kedvünkre bóklászhatunk, csak semmi érdemlegeset nem találunk. Az úszást pedig úgy, hogy Lara tud úszni, csak könnyen kifárad, vagy kezdő az úszásban, vhogy így. A szarvast meg ne sajnáljátok ölt már tigriseket, gorillákat, denevéreket, hüllőket és fajtársainkat És ezen is miért vagytok kiakatva? Nem egy játékban öltünk már embert, sőt még igazából is ember embert öl - na ezt nem kéne. /Bocs a hosszú kommentért/

  7. #1827
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Jó kis hsz. Maradjunk annyiban, hogy ez egy realisztikus JÁTÉK. Grafika szerintem már jó, elég gyatra volt a videók minősége is. Csak Lara haja nem elég jó szerintem is...
    Majd a köv. TR így fog kinézni:
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=UVX0OUO9ptU
    Gamepod ezt írta: "Ugyanakkor a kiadó főnöke, Yoichi Wada elmondta, hogy jelenleg egyáltalán nem tervezik a motor licencelését külső fejlesztőcégek számára, csak a Crystal Dynamics és az IO Interactive használhatja majd fel elkövetkezendő játékai számára."
    youtube.com/ScureHD

  8. #1828
    Történész Ami logója
    Csatlakozott
    12-04-02
    Hely
    Pécs
    Üzenetek
    39

    Alapbeállítás

    Néztétek az új videót a TR9-ről?
    ha nem látátok akkor nézétek
    aki meg nézte akkor szerintem nagyon jó
    annyira át lehet élni az egészet és izgalamasab mint a többi TR nagyon jó
    a fegyók nagyon mások legalábis az íj már nagyon izgatott vagyok
    Amadeusz Croft

  9. #1829
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne sértegesd szegény állatokat!
    Nem bántanám őket
    Jelenlegi aláírás képed

  10. #1830
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Sztem az új TR grafikája elég elmaradott, sztem még az Anni is szebb, kidolgozottab grafikával rendelkezik, tűz is milyen ronda már :/

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UVX0OUO9ptU
    Na sztem igy kéne kinéznie a mai játékoknak....

    Más :
    Ha a crystal nem rontja el akkor még mindig érdekel, szal van miért itt lennem és rinyálnom...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •