Oldal: 176 / 326 ElsőElső ... 76126166174175176177178186226276 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.751 - 1.760 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1751
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    hááááátttt.....
    1. horusnak igaza van.... ez egy interaktív mozi. itt-ott harccal.
    2. láttátok, hányszor találják el Larát harc közben, fejét, hasát, sőt, egyszer még néztem is, hányszor megsorozzák. O___o életkijelző nincs? vagy legalább pulzálhatna a képernyő, vagy felvillan, amikor eltalálják, vagy esetleg fekete-fehéres árnyalatot kap, nem?
    3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.
    4. ebből a vidiből nekem ez jön le: harcolsz, mész a szigeten, harcolsz, átmész a folyón, ott a repülő, leejtőernyőzöl, kikötsz a sziget másik felén..... de mindezt olyan hihetetlen gyorsasággal, hogy már kapkodva néztem vissza videót, hogy most hol van, Lara hova megy, mi van?

    két lehetőség van:
    - vagy ez a pasas aki játszotta a videót speedrunnozni próbált egy bemutató gameplayen
    - vagy pedig a játékban is így lesz hogy megyünk, mendegélünk, ellenségekbe botlunk, lenyilazzuk őket, megyünk tovább, megpróbálunk átmenni egy patakon, levisz minket a víz, lezuhanunk a Niagarán, leejtőernyőzünk, 3x kitörik a derekunkat a faágak (csak hogy sajnáljuk azt a szegény lányt), aztán szépen csak úgy véletlenül belebotlunk egy óriási templomba.
    ÉS MINDEZT NÉHÁNY PERC ALATT!

    nem TR, nem TR. elfogadtam.
    de hogy ennyire tele legyen ilyen mindent-túlélünk akciózással?! Crystal, hol van amit ígértél? hol van a realisztikusság? a grafikán?
    JA, már értem.
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  2. #1752
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Én csak annyit mondok,hogy 5 perc volt az egész játékból...könyörgöm..
    A másik meg az,hogy gondolom volt valami időlimit,hogy meddig lehet prezentálni ezt azt.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  3. #1753
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hááááátttt.....
    1. horusnak igaza van.... ez egy interaktív mozi. itt-ott harccal.
    2. láttátok, hányszor találják el Larát harc közben, fejét, hasát, sőt, egyszer még néztem is, hányszor megsorozzák. O___o életkijelző nincs? vagy legalább pulzálhatna a képernyő, vagy felvillan, amikor eltalálják, vagy esetleg fekete-fehéres árnyalatot kap, nem?
    3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.
    4. ebből a vidiből nekem ez jön le: harcolsz, mész a szigeten, harcolsz, átmész a folyón, ott a repülő, leejtőernyőzöl, kikötsz a sziget másik felén..... de mindezt olyan hihetetlen gyorsasággal, hogy már kapkodva néztem vissza videót, hogy most hol van, Lara hova megy, mi van?

    két lehetőség van:
    - vagy ez a pasas aki játszotta a videót speedrunnozni próbált egy bemutató gameplayen
    - vagy pedig a játékban is így lesz hogy megyünk, mendegélünk, ellenségekbe botlunk, lenyilazzuk őket, megyünk tovább, megpróbálunk átmenni egy patakon, levisz minket a víz, lezuhanunk a Niagarán, leejtőernyőzünk, 3x kitörik a derekunkat a faágak (csak hogy sajnáljuk azt a szegény lányt), aztán szépen csak úgy véletlenül belebotlunk egy óriási templomba.
    ÉS MINDEZT NÉHÁNY PERC ALATT!

    nem TR, nem TR. elfogadtam.
    de hogy ennyire tele legyen ilyen mindent-túlélünk akciózással?! Crystal, hol van amit ígértél? hol van a realisztikusság? a grafikán?
    JA, már értem.
    Spoiler!
    egyet értek!!!! meg nem tudom tomb raider nél nem megszokott a saját célzás O.o jobban szerettem az automatick-ot :S érzem hogy ezek után csak egyre rosszabb lesz ... nem az mert jó játéknak tűnik de ez már nem tomb raider

  4. #1754
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit mondok,hogy 5 perc volt az egész játékból...könyörgöm..
    A másik meg az,hogy gondolom volt valami időlimit,hogy meddig lehet prezentálni ezt azt.
    ez nem indok.
    lehet, hogy csak 5 perc, de csak van annyi esze a Crystalnak, hogy olyan jeleneteket választ ki a játékból, ami a legjobban jellemzi úgy egészében a játékot.
    másrészt meg nem olyan hülye a a Crystal (???), hogy 4 perc alatt összesüríti az egészet. [feltételezem.]
    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyet értek!!!! meg nem tudom tomb raider nél nem megszokott a saját célzás O.o jobban szerettem az automatick-ot :S érzem hogy ezek után csak egyre rosszabb lesz ... nem az mert jó játéknak tűnik de ez már nem tomb raider
    jah meg ott a másik, a saját célzás.... na de ez nem olyan túl nagy baj, az elején már bejelentették. azt is elfogadtam.
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2012-06-04 21:13
    Anything could happen
    And it will

  5. #1755
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    azzal az íjjal meg olyan mint valami bennszülött ....

  6. #1756
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Lara most úgy néz ki mint valami eltévedt kis tini csaj...

  7. #1757
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    És nekem csak 1 kérdésem lenne:Ha ez a hely hasonlit a bermuda 3szöghöz, akkor mit keresnek itt azok az emberek??
    Vagyis 1 kicsit sokallom, hogy ilyen sokan vannak azon a puszta szigeten...
    "Need doctor bad..."


  8. #1758
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nagyon jó hangulata volt ennek a 2. videónak.Szegény szarvas
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #1759
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    háát jah .... azt jól megcsinálták hogy úgy nézzen ki mint aki fázik
    am azt mondjátok h ez alpha verzió.... de akkor mi a francnak mutogatják még???

  10. #1760
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szegény Lara Szegény szarvas meg fog viselni ez a játék

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •