Oldal: 169 / 326 ElsőElső ... 69119159167168169170171179219269 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.681 - 1.690 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1681
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Én csak annyit fűzök hozzá hogy egy egész csapat, cég, vállalat csak jobban tudja hogy milyen cím kell.

  2. #1682
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ez csak egy trailer, nem véletlenül Crossroads a neve. Majd lesz a sírokról is, biztos.

  3. #1683
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vegyél levegőt.

    Mindenesetre azért óvatosan azzal a nagy reménykedéssel. Csak mondom.
    Rendben, csak felhúznak itt már korán este... Hátha tényleg megcsinálnák rendesen, ha gőzerővel dolgoznak rajta és nem lustálkodják el, valami jót fognak kihozni belőle a srácok. Ráadásul ez már Eidos, hanem Square Enix, tehát már csak másabb lehet, nem siettetik őket, legalábbis remélem.

  4. #1684
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen, ennyit erről. Én kijátszottam az összes klasszikust, csak a 4-et nem. A régiek tény, hogy jobbak, de az újakban is van még valami, igaz, hogy ezek már csak néven Tomb Raiderek másképp nem, de akkor is jók, csak rövidek. De nekem ez az I'm alive cím akkor sem jön be de mindegy, negyen akkor inkább a címe esetleg The Island of the Scare Featuring Lara Croft. Így már jobban hangzana vagy vmi. Én beletörődtem, hogy már az új Tr nem lesz olyan, mint a klasszikusok, de amíg Tr Fan vagyok, addig kitartok amellett, hogy ez TR és igenis jó! A klasszikusokat imádtam, mert kalandos volt, nehéz volt, félelmetes volt néhány helyen, jó volt az irányítás, de a 2. rész után semmi újat nem mutatott a játék. A 3. rész elmegy, de az első kettő a legjobb akkor is. A 3-ban keressünk idióta meteoritokat... Na hogy ennek mi értelme volt, nem tudom, a scionnak és a Xian császár tőrének több értelme van. A 4. részről nem is beszélve... Oké Egyiptom, imádom Egyiptomot, de ez már túlzás, hogy egy istenséget Horust akarja életrekelteni, mert valaki azt mondja, hogy a milleniumkor világvége lesz, mert jön Seth... Ja meg otzt van az, hogy megölték Larát a végén... Az 5. rész... Jó, de nem derül ki, hogy meg van-e Lara? Él-e még? A történet jó, animációkból pár új van, ráadásul ami negatívum benne az az, hogy a vége szinte játszhatatlanul nehéz... A 6. rész: Nos ez a legjobb az összes rész közül. Igaz, hogy a Core Design nem tudta befejezni teljesen, de ez tartalmazta a legtöbb újítást és mai napig is ha előveszem, végigjátszás nélkül csalás nélkül tisztesen kijátszom. A 7. rész... Rövid, de sok az újítás, irányítás jó, ezt csak a motorozás miatt meg a Croft manor miatt szeretem. Az évfordulós rész: pár újítás, nuku motorozás, rossz irányítás, ebben csak a Lost Valley és a Croft Manor és a St. Francis Folly tetszik, más nem. A 8. rész:no comment, nem játszottam ki,mert szaggat, de haveromnál kipróbáltuk az enyémet, amit elvittem hozzá, grafika jó, irányítás szokatlan. a Guardian of Light-ot nem ismerem. Az új TR meg jó lesz de ha nem bízunk benne, hogy jó lesz, akkor kihal a TR rajongói sereg... És ezt senki nem akarja. Aki igazi Fan az örül mindegyiknek, mert tényleg a rajongója, még ha nem is a legjobb a játék, még akkor is beletörődik a dologba és elfogadja az egészet minden hibájával együtt, de szereti. Aki igazi rajongó az belegondol abba, hogy lesz ez még jobb is. Most itt az alkalom az új Tomb Raiderrel a Tr9-cel. Amit láthattunk eddig, az bíztató. Tehát én csak ennyit mondok. Ha voltak kudarcok, akkor is elfogadtuk úgy, ahogy volt. Most meg? Hát no comment! Emberek! Milyen rajongók vagyunk, ha a kedvenc játékunknak valami más nevet adunk, ami nem vonatkozik eredeti mivoltára a játéknak? Én megemlítettem Lara Croftot az új címemben ezzel is utalva arra, hogy ez a Tomb Raiderhöz kapcsolódik. Én bizakodok és remélem azt, hogy ez a rész nem felesleges pénzkidobás és jó szórakozás lesz. eddig a jelek bíztatóak mondom, mert csak nézzétek meg a trailert mégegyszer, de úgy, hogy éljétek belé magatokat, azonosuljatok vele és nézzetek a jövőbe amikoris megkapjátok a játékot és kijátsszátok. Én a sikert látom benne. És ti?
    Kérlek szépen a TR4 iigenis a leggjobb klasszikus rész, szal nem kell azt ócsárolni!!A 3-is az, külömbözö helyekre el lehet menni és sok kalandban van részünk benne.
    A TR5-böl meg szerintem a végén kiderül h megtalálták, hiszen mondják is!!
    Az undi sz@r fos, annyi bug van benne, h az katasztrofa....
    Az új TR eddig bíztató szerintem is és én bízok is benne, h nagy sikere lessz, de azért abba is bele kell gondolni, hogy az idö változik, ez efgy teljesen új TR meg minden....Én ebbe bele is vagyok törödve, de azért sajnálom, hogy nem olyan a történet mint a régieknek....Viszont a jó benne az, hogy teljesen beletudod élni magad, elképzeled magad az ö helyében és akciódus ezt szeretem is benne.....viszont még nem jelent meg, szal csak bízni lehet benne....Viszont már elég bíztató, de ez még csak trailer...
    "Need doctor bad..."


  5. #1685
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    OFF: A TR4 nekem is a kedvencem, kár úgy beszélni róla, hogy nem játszottad ki.
    ON: Továbbra sem tetszik a játék mint TR, még ha reboot is. De biztos izgalmas lesz és ha már ennyi ideig csinálják, hosszú. A vadászás is nagyon jónak tűnik. Márciusig még rengeteg idejük van, biztos nagyon jó lesz a végleges verzió.
    youtube.com/ScureHD

  6. #1686
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Jó, elhiszem hogy jó a TR4, én a végét játszottam ki az utolsó pályákat mentéssel de idegesítő az az ezer órás betöltési idő. A TR3 meg önmagában jó, imádom, csak a történettel van bajom, túl unrealisztikus. Úgymond a lényeg az, hogy sok szenvedés a semmiért... A helyszínek jók, zene jó. A lényeg az, hogy a klasszikusok jobbak voltak, mint az újak, de az újakban is van valami kis pozítívum, ha nem is sok. Viszont eddig elég ígéretesnek látszik az új TR a trailer szerint is, meg amúgy is. Jó lesz az, ha nem is kalandozunk, akkor akciózunk.

  7. #1687
    Kitiltott
    Csatlakozott
    12-04-27
    Hely
    Füzesabony
    Üzenetek
    127
    Gamer ID-k

    Gamertag: kornelkahh

    Alapbeállítás

    Nagy like az új trailerhez!! Nagyon jó lett!

  8. #1688

    Alapbeállítás

    Nagyon jó lett a Trailer. Felkeltették az érdeklődésemet. Biztos jó játékot csinálnak(, de nem Tomb Raidert.)
    Szerintem azért a Larájuk lehetne belevalóbb.
    Meg az "I hate tombs" kicsit nem... tetszik.
    De azért várom a játékot

  9. #1689
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Ó h ilyenkor nincs You Tube fiókomxD
    Valaki a Triler vidit lemásolná-e, me nem tom megnyitni...:/
    "Need doctor bad..."


  10. #1690
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen, ennyit erről. Én kijátszottam az összes klasszikust, csak a 4-et nem. A régiek tény, hogy jobbak, de az újakban is van még valami, igaz, hogy ezek már csak néven Tomb Raiderek másképp nem, de akkor is jók, csak rövidek. De nekem ez az I'm alive cím akkor sem jön be de mindegy, negyen akkor inkább a címe esetleg The Island of the Scare Featuring Lara Croft. Így már jobban hangzana vagy vmi. Én beletörődtem, hogy már az új Tr nem lesz olyan, mint a klasszikusok, de amíg Tr Fan vagyok, addig kitartok amellett, hogy ez TR és igenis jó! A klasszikusokat imádtam, mert kalandos volt, nehéz volt, félelmetes volt néhány helyen, jó volt az irányítás, de a 2. rész után semmi újat nem mutatott a játék. A 3. rész elmegy, de az első kettő a legjobb akkor is. A 3-ban keressünk idióta meteoritokat... Na hogy ennek mi értelme volt, nem tudom, a scionnak és a Xian császár tőrének több értelme van. A 4. részről nem is beszélve... Oké Egyiptom, imádom Egyiptomot, de ez már túlzás, hogy egy istenséget Horust akarja életrekelteni, mert valaki azt mondja, hogy a milleniumkor világvége lesz, mert jön Seth... Ja meg otzt van az, hogy megölték Larát a végén... Az 5. rész... Jó, de nem derül ki, hogy meg van-e Lara? Él-e még? A történet jó, animációkból pár új van, ráadásul ami negatívum benne az az, hogy a vége szinte játszhatatlanul nehéz... A 6. rész: Nos ez a legjobb az összes rész közül. Igaz, hogy a Core Design nem tudta befejezni teljesen, de ez tartalmazta a legtöbb újítást és mai napig is ha előveszem, végigjátszás nélkül csalás nélkül tisztesen kijátszom. A 7. rész... Rövid, de sok az újítás, irányítás jó, ezt csak a motorozás miatt meg a Croft manor miatt szeretem. Az évfordulós rész: pár újítás, nuku motorozás, rossz irányítás, ebben csak a Lost Valley és a Croft Manor és a St. Francis Folly tetszik, más nem. A 8. rész:no comment, nem játszottam ki,mert szaggat, de haveromnál kipróbáltuk az enyémet, amit elvittem hozzá, grafika jó, irányítás szokatlan. a Guardian of Light-ot nem ismerem. Az új TR meg jó lesz de ha nem bízunk benne, hogy jó lesz, akkor kihal a TR rajongói sereg... És ezt senki nem akarja. Aki igazi Fan az örül mindegyiknek, mert tényleg a rajongója, még ha nem is a legjobb a játék, még akkor is beletörődik a dologba és elfogadja az egészet minden hibájával együtt, de szereti. Aki igazi rajongó az belegondol abba, hogy lesz ez még jobb is. Most itt az alkalom az új Tomb Raiderrel a Tr9-cel. Amit láthattunk eddig, az bíztató. Tehát én csak ennyit mondok. Ha voltak kudarcok, akkor is elfogadtuk úgy, ahogy volt. Most meg? Hát no comment! Emberek! Milyen rajongók vagyunk, ha a kedvenc játékunknak valami más nevet adunk, ami nem vonatkozik eredeti mivoltára a játéknak? Én megemlítettem Lara Croftot az új címemben ezzel is utalva arra, hogy ez a Tomb Raiderhöz kapcsolódik. Én bizakodok és remélem azt, hogy ez a rész nem felesleges pénzkidobás és jó szórakozás lesz. eddig a jelek bíztatóak mondom, mert csak nézzétek meg a trailert mégegyszer, de úgy, hogy éljétek belé magatokat, azonosuljatok vele és nézzetek a jövőbe amikoris megkapjátok a játékot és kijátsszátok. Én a sikert látom benne. És ti?
    Szal ezzel azt mondod hogy ha a Crystal szarna egy jó nagyot és kiadnák TR cimen akkor te annak is örülnél mert az is TR.... Többször megnéztem már, nagyon jó, mert télleg tökre azt mondom h ez baromi jó lessz, de ez akkor sem az amire igazán vágynak a fanok... de ezt a témát már letárgyaltuk párszor úgyhogy ezt most hanyagoljuk....
    Remélem a kövi vidiben már Lara keményebb lessz
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó h ilyenkor nincs You Tube fiókomxD
    Valaki a Triler vidit lemásolná-e, me nem tom megnyitni...:/
    Milyen Triler vidit ?
    am ha van google fiókod akkor azzal betudsz lépni Youtubera

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •