Oldal: 168 / 326 ElsőElső ... 68118158166167168169170178218268 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.671 - 1.680 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1671
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    na igen. címet is kellene vmikor változtatni már. :P csakhát hivatalosan is Tomb Raidernek hívják, és minden gamer tudja, hogy a Tumb Réjdör azért nem egy nevetlen indie játék, szóval ezt kihasználja a Crystal is.
    Anything could happen
    And it will

  2. #1672
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!
    I'm alive?! Cöhh... Tudod, hogy ki a f@szom venné meg ilyen kib@szott sz@r névvel... Legyen ugyan úgy TR a neve ne ilyen bugyuta gügyögős baba által kitalált című játék. Olyan feelingje van ennek az I'm alive címnek, mintha vmi kisbaba találta volna ki, de az is jobb címet adna neki horus, már megbocsáss. Neeem ez Tomb Raider The New Generation címet viselhetné. Vagy lehetne ez a szlogenje legalább.

  3. #1673
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    I'm alive?! Cöhh... Tudod, hogy ki a f@szom venné meg ilyen kib@szott sz@r névvel... Legyen ugyan úgy TR a neve ne ilyen bugyuta gügyögős baba által kitalált című játék. Olyan feelingje van ennek az I'm alive címnek, mintha vmi kisbaba találta volna ki, de az is jobb címet adna neki horus, már megbocsáss.
    -______-"
    Anything could happen
    And it will

  4. #1674
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó, akciódús, izgalmas, Lara szép, de nem is gameplay, allig látsz vmit a tényleges játékmenetből, és egy csomó csavart lelőttek, de nem baj, fő hogy nagyon jól néz ki, nagyon jól összevágták, gondolom néhány jelenetet az uncharted inspirált sztem sikeres lessz...
    Spoiler!
    De legalább lehet látni a beígért dolgokat hogy megvalósulni látszanak pl: vadászat, lopakodás, Lara saját magára van utalva nem bízhat senkiben, életszerűbb, közel harc stb..

  5. #1675
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    I'm alive?! Cöhh... Tudod, hogy ki a f@szom venné meg ilyen kib@szott sz@r névvel... Legyen ugyan úgy TR a neve ne ilyen bugyuta gügyögős baba által kitalált című játék. Olyan feelingje van ennek az I'm alive címnek, mintha vmi kisbaba találta volna ki, de az is jobb címet adna neki horus, már megbocsáss. Neeem ez Tomb Raider The New Generation címet viselhetné. Vagy lehetne ez a szlogenje legalább.
    Sztem meg sok TR fan azt mondja h ez már nem tr ezért nem is érdekli őket... I am Alive meg tipikus túlélő cim... Ha jó játék igy is úgy is eladják...
    A te cimedről meg csak annyit hogy, új generációs TR már rég van...
    Amikor meg Lara azt mondja h I hate tombs.. hát ezzel nem tudom mit akartak a fejlesztők... trollkodik a Crystal
    Utoljára módosítva: horus által : 2012-06-01 17:24

  6. #1676
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Igen, már így is rengetegen leszálltak a vonatról...

  7. #1677
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -______-"
    Én is eggyet értek-.-*
    Nem tudom, h te játszodtál-e klasszikus részekkel v csak úgy hiszed, h tudod, h milyen a TR!
    Ez már közel sem TR Az I'm Alive sokkal jobban illene ide, vagy a Stay Alive v bármi más csak TR nem!!
    De attól eltekintve nagyon jól néz ki meg minden csak h nem a régi és igazi Lara van benne, aki sírokban kutat és harcol az istenekkel vagy más zsoldosokkal
    Attól jó lessz és sikeres de nem TR!!
    "Need doctor bad..."


  8. #1678
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem meg sok TR fan azt mondja h ez már nem tr ezért nem is érdekli őket...
    Szerencsére vannak olyanok akik feltudták már azt dolgozni,hogy ami volt az volt soha többet nem lesz,és nyitottak az újdonságra.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #1679
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére vannak olyanok akik feltudták már azt dolgozni,hogy ami volt az volt soha többet nem lesz,és nyitottak az újdonságra.
    Na igen, ennyit erről. Én kijátszottam az összes klasszikust, csak a 4-et nem. A régiek tény, hogy jobbak, de az újakban is van még valami, igaz, hogy ezek már csak néven Tomb Raiderek másképp nem, de akkor is jók, csak rövidek. De nekem ez az I'm alive cím akkor sem jön be de mindegy, negyen akkor inkább a címe esetleg The Island of the Scare Featuring Lara Croft. Így már jobban hangzana vagy vmi. Én beletörődtem, hogy már az új Tr nem lesz olyan, mint a klasszikusok, de amíg Tr Fan vagyok, addig kitartok amellett, hogy ez TR és igenis jó! A klasszikusokat imádtam, mert kalandos volt, nehéz volt, félelmetes volt néhány helyen, jó volt az irányítás, de a 2. rész után semmi újat nem mutatott a játék. A 3. rész elmegy, de az első kettő a legjobb akkor is. A 3-ban keressünk idióta meteoritokat... Na hogy ennek mi értelme volt, nem tudom, a scionnak és a Xian császár tőrének több értelme van. A 4. részről nem is beszélve... Oké Egyiptom, imádom Egyiptomot, de ez már túlzás, hogy egy istenséget Horust akarja életrekelteni, mert valaki azt mondja, hogy a milleniumkor világvége lesz, mert jön Seth... Ja meg otzt van az, hogy megölték Larát a végén... Az 5. rész... Jó, de nem derül ki, hogy meg van-e Lara? Él-e még? A történet jó, animációkból pár új van, ráadásul ami negatívum benne az az, hogy a vége szinte játszhatatlanul nehéz... A 6. rész: Nos ez a legjobb az összes rész közül. Igaz, hogy a Core Design nem tudta befejezni teljesen, de ez tartalmazta a legtöbb újítást és mai napig is ha előveszem, végigjátszás nélkül csalás nélkül tisztesen kijátszom. A 7. rész... Rövid, de sok az újítás, irányítás jó, ezt csak a motorozás miatt meg a Croft manor miatt szeretem. Az évfordulós rész: pár újítás, nuku motorozás, rossz irányítás, ebben csak a Lost Valley és a Croft Manor és a St. Francis Folly tetszik, más nem. A 8. rész:no comment, nem játszottam ki,mert szaggat, de haveromnál kipróbáltuk az enyémet, amit elvittem hozzá, grafika jó, irányítás szokatlan. a Guardian of Light-ot nem ismerem. Az új TR meg jó lesz de ha nem bízunk benne, hogy jó lesz, akkor kihal a TR rajongói sereg... És ezt senki nem akarja. Aki igazi Fan az örül mindegyiknek, mert tényleg a rajongója, még ha nem is a legjobb a játék, még akkor is beletörődik a dologba és elfogadja az egészet minden hibájával együtt, de szereti. Aki igazi rajongó az belegondol abba, hogy lesz ez még jobb is. Most itt az alkalom az új Tomb Raiderrel a Tr9-cel. Amit láthattunk eddig, az bíztató. Tehát én csak ennyit mondok. Ha voltak kudarcok, akkor is elfogadtuk úgy, ahogy volt. Most meg? Hát no comment! Emberek! Milyen rajongók vagyunk, ha a kedvenc játékunknak valami más nevet adunk, ami nem vonatkozik eredeti mivoltára a játéknak? Én megemlítettem Lara Croftot az új címemben ezzel is utalva arra, hogy ez a Tomb Raiderhöz kapcsolódik. Én bizakodok és remélem azt, hogy ez a rész nem felesleges pénzkidobás és jó szórakozás lesz. eddig a jelek bíztatóak mondom, mert csak nézzétek meg a trailert mégegyszer, de úgy, hogy éljétek belé magatokat, azonosuljatok vele és nézzetek a jövőbe amikoris megkapjátok a játékot és kijátsszátok. Én a sikert látom benne. És ti?

  10. #1680
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Vegyél levegőt.

    Mindenesetre azért óvatosan azzal a nagy reménykedéssel. Csak mondom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •