Oldal: 43 / 326 ElsőElső ... 3341424344455393143 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #421
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Ezt jó hallani hogy nem vagyok egyedül
    Azért is gondoltam hogy létre jöhetne mivel (szerintem) a CD eléggé befolyásolható legalábbis TRFen nem tetszik valami akkor az máshogy lesz pl TRU Lara.
    Van egy rajongói összesítés vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, amiben nem állunk elöl de jobban állunk mint a japánok és japán felirat biztos hogy lesz!
    Spoiler!

  2. #422
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ez nagyon jó 5let

  3. #423
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Akkor szerintetek hogy kéne kinéznie a dolognak tehát az oldalon belül csináljunk egy "petíciós modult" vagy itt a fórumon vagy külföldi petíciókkal foglalkozó oldalon vagy Facebookon egy csoportot létre hozni ?

    Nálunk elhelyezett petícióban nemlátok nagy jövőt én Facebook csoportra szavaznék mert ott szerintem gyorsabban terjedne(látják hogy csatlakoztál..)képeket lehet készíteni tr9 Lara és valami a szimbolizálja hogy mi a célunk vele hogy tényleg lehessen látni hogy van rá igény.

    Aztán bombázni a CD-t

  4. #424
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Húzom a szám, de jó ötlet a FB. Hiszen ez most a divat, szinte már minden ezen keresztül folyik, ergó híres. Nekünk meg híresztelés kell ugye. Bár az a kevés, akinek nincs, az meg van lőve...

    De szerintem nem elég csak csinálni neki egy csoportot; nagy, játékokkal foglalkozó oldalra is kitetethetnénk (persze kérdés, belemennek-e). Vagy ne?

  5. #425
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De szerintem nem elég csak csinálni neki egy csoportot; nagy, játékokkal foglalkozó oldalra is kitetethetnénk (persze kérdés, belemennek-e). Vagy ne?
    Úgy képzeltem el hogy megrohamoznánk a online játék magazinokat és ahol van blog írási opció oda írnánk vagy esetleges közeljövőben megjelenő TR cikkekhez is hozzászólnánk, játék blog oldalak tulajdonosainak írni egy emailt hogy megtenné e hogy kirakja, meglehetne keresni külföldi TR oldalakat hátha támogatnának vagy hasonló
    De ha mondjuk már tényleg meglenne egy erős létszám akkor nagy játék magazinok is szerintem kiraknák

  6. #426
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Hmm, várjunk csak. És ha valaki több néven van fent? Annyiszor csatlakozik, ahányszor akar tulajdonképpen? Áj-áj.

  7. #427
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Az FB-ben nem látok túl sok esélyt, a "játék fan oldalakon" csak azt látom, hogy utálják az FB-t Játékosok nem szeretik....
    Sztem peticiót kéne csinálni és bevonnánk más TRfan-oldalakat is, meg játék magazinokat megkeresni (most már szinte mindegyiknek van online verzája), játékokkal foglalkozó oldalakat (Gamepod, gamestar stb.)...
    Esetleg kéne neki csinálni egy kisebb oldalt

  8. #428
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    meg játék magazinokat megkeresni (most már szinte mindegyiknek van online verzája), játékokkal foglalkozó oldalakat (Gamepod, gamestar stb.)...
    Igen ha meglenne egy adott létszám akkor kéne a "nagy" játékmagazinoknak írni de így rögtön kutyába se fogják nézni szerintem

    Gondolkoztam rajta hogy külön oldalt kellene létre hozni de én a CD helyében nem hinném el hogy ez reprezentálja a valóságot.
    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm, várjunk csak. És ha valaki több néven van fent? Annyiszor csatlakozik, ahányszor akar tulajdonképpen? Áj-áj.
    Hát igen de most újra újra regizzni na az nagy meló lenne..

  9. #429
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen de most újra újra regizzni na az nagy meló lenne..
    FB-n gondoljátok ? Az nem lenne olyan nagy dolog nem olyan nehéz regizni rá
    VIszont én hülyeségnek tartom ezt
    De mondjuk, ha már elérnénk azt, hogy nagyobb újságok támogassanak azt kilehetne tenni az oldalra, hogy kik "támogatnak" igy a CD se gondolná, hogy ez csak hunbuk sztem
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-05-22 21:26

  10. #430
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Facebook lenne a legkézenfekvőbb és sikeresebb hisz csak egy kattintás lenne az egész most már szinte mindenki fent van fészbúkon, aki nincs annak ugyan annyi lenne mint egy petíció mert ott is regisztrálni kell,
    Facebookon ha lájkolod vagy csatlakozol az akár egy lavinát is elindíthat meglátja egyik ismerősöd akkor ő is lájkol és akkor az ő ismerősei is stb...
    Itt most nemis azon van a hangsúly hogy játék magazinok is kitegyék mert a CDnek fingja nincs hogy mi van itt hanem hogy sok tag "jelentkezzen".

Oldal: 43 / 326 ElsőElső ... 3341424344455393143 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •